• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد

نمایندگی یونکس Yonex

نمایندگی یونکس

خرید از نمایندگی یونکس

برند یونکس رهبر جهان در تولید تجهیزات بدمینتون، تنیس و گلف می باشد. نمایندگی یونکس YONEX معتقد است که طراحی و تولید محصولات ورزشی به همان اندازه یک بازی جهانی برایشان با اهمیت است. به همین دلیل با تهیه بهترین مواد و ایده پردازی طرح ها و روش های جدید خود را در بهبود عملکرد بازی ها ثابت می کنند. آقای Minoru Yoneyama با تاسیس شرکت Yoneyama در سال ۱۹۴۶ تولید و فروش محصولات چوبی را در نیگاتای ژاپن آغاز کرد. سپس سال ۱۹۵۷ در روند جذب ایده های جدید جهت افزایش رونق کسب و کار خود شروع به تولید چوب راکت بدمینتون نمود. این شرکت در سال ۱۹۶۰ موفق به دریافت جایزه بهترین مدیریت در صنعت ورزشی شد و پس از آن دفتر فروش محصولات خود را در توکیو افتتاح کرد.
مدل های بدمینتون ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ در مسابقات لیگ های کالج بزرگ ژاپن در دست بازیکنان بدمینتون باعث پیروزی آنها شد و با وجود این راکت ها دنیای جدیدی از بدمینتون معرفی شد و پس از آن فروش محصولات یونکس به آمریکا و اروپا آغاز گردید. این کمپانی اولین راکت آلومینیومی بدمینتون را سال ۱۹۶۸ به دنیای بدمینتون معرفی کرد. این راکت ها به علت سبکی بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. نمایندگی یونکس به یکی از بزرگترین مرکز فروش محصولات در بازارهای تنیس جهان تبدیل شد. اِتسوکو توگانو با راکت های یونکس برای اولین بار قهرمانی بدمینتون مسابقات All England را در سال ۱۹۷۰ به دست آورد و این نخستین پیروزی قهرمانی یک تیم ژاپنی در رشته بدمینتون در سطح جهانی بود.
کمپانی یونی یاما در سال ۱۹۷۴ نام خود را به برند یونکس تغییر داد و مجددا تولید راکت های چوبی، با کیفیتی بهتر و موادی سبکتر و در عین حال بادوام را آغاز کرد. پس از آن یونکس با تولید راکت های تنیس و راکت های ایزومتریک بدمینتون وارد تولید صنعت چوب های گلف شد. استفاده از CARBONEX در تولیدات این شرکت امتیاز بزرگی جهت بالابودن کیفیت محصولاتش بود. مارتینا نوارتیلوا بازیکن تنیس یونکس برای پنجمین بار متوالی در سال ۱۹۸۶ برنده مسابقات شد و نام نمایندگی یونکس در رشته تنیس هم درخشیدن گرفت.
پس از آن طیف وسیعی از سری های بزرگ چوب های گلف برند یونکس با ضربه هایی به توپ و طی مسافتی حدود ۴۱۲ متر رکورد دورترین فاصله را به دست آورد. در بازی های المپیک آتلانتا ۱۹۹۶ شرکت یونکس ۲۳ مدال از مجموع ۲۴ مدال بدمینتون المپیک را توسط بازیکنانش به دست آورد و رقابت و امتیازی فراموش ناشدنی برای این کمپانی شد. نوآوری های یونکس تا تولید پوشاک ورزشی، کفش های اسپرت مخصوص رشته های مختلف ورزشی و ... ادامه یافت تا سال ۲۰۱۵ که مینورو یونی یاما بالاترین افتخار جهانی بدمینتون را با دریافت مدال جشن گرفت.