ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111301 عدد

نمایندگی آمازون

خرید از نمایندگی آمازون

برند آمازون در ژوئیه 1994 توسط جف بزوس با نام Cadabra در شهر سیاتل واشنگتن تاسیس شد. با توجه به اهمیت برندسازی متفکر، بزوس پس از پی بردن به شباهت آوایی نام اصلی شرکت با کلمه cadaver «جسد» نام آمازون را برای کمپانی تازه تاسیس خود انتخاب کرد تا الگویی برگرفته از رود بزرگ جهان و نیز متفاوت بودن جنگل های عجیب آمازون باشد. در زمان افتتاح، نمایندگی آمازون فقط به عنوان یک کتاب فروشی آنلاین شروع به کار کرد و در دوماهه اول کار خود توانست در 45 کشور جهان کتاب عرضه کند و اکنون تبدیل به پادشاه تجارت الکترونیک شده است.
جف بزوس آدرس اینترنتی Relentless.com را که قبلا خریداری کرده بود و نامش مورد انتقاد دوستان قرار گرفته بود، در سال 1995 به Amazon.com تغییر داد و این بازیکن اصلی و قدرتمند دنیای تجارت، آمازون را به یکی از موثرترین شرکت های جهان تبدیل کرد. در طراحی لوگوی برند آمازون فلش لب خندان مشتری از حرف A تا Z نشانه رفته است که بیانگر خرید آنلاین از کوچکترین الزامات تا فناوری های پیشرفته را ساپورت می کند. تقریبا همه چیز از A تا Z برای مشتری مهیاست و نمایندگی آمازون را تبدیل به شرکتی عظیم کرده است و این طرح لوگو مفهوم دقیق Amazon می باشد. 
رشد کند آمازون سرمایه گذاران آن را ناامید کرد و برنامه تجاری آن بیانگر این بود که در چهار تا پنج سال آینده سودآوری نداشته باشد ولی سیاست شرکت، متمرکز بر رشد و توسعه بود. با آغاز قرن 21 و ورشکستگی بازار سهام های اینترنتی، برند آمازون این بحران را بدون هیچ آسیبی پشت سر گذاشت و قوی تر از قبل به راه خود ادامه داد. در مدت زمان نسبتا کوتاهی شرکت آمازون دنیای تجارت را وارونه جلوه داد.
سال 1998 نمایندگی آمازون علاوه بر کتاب، فروش موسیقی و فیلم را نیز آغاز نمود و با دستیابی به فروشندگان آنلاین در انگلستان و آلمان، در فعالیت های بین المللی قدم گذاشت. سپس با فروش بازی های ویدیوی، وسایل الکترونیکی، لوازم خانگی، نرم افزر، اسباب بازی و ... هدفی بزرگتر را دنبال کرد. سال 1999 سایت الکسا -تحلیلگر اطلاعات مرتبط به ترافیک هر سایت می باشد و رتبه جهانی هر سایت را در بین 30 میلیون سایت موجود در دنیای اینترنتی را بررسی و محاسبه می کند- توسط آمازون خریداری شد.
سال 2002 این کمپانی بزرگ شرکت (AWS) - خدمات وب آمازون – را راه اندازی نمود که اطلاعاتی درباره محبوبیت وب سایت، الگوهای ترافیک اینترنت و سایر آمارها را برای بازاریابان و توسعه دهندگان ارائه می داد. سال 2012 آمازون Kiva Systems را برای خودکارسازی مشاغل مدیریت موجودی محصولات تحت پوشش سایت خود و نیز فروشگاه های زنجیره ای Whole Foods Market را در سال 2017 خریداری کرد. این شرکت فناوری چند ملیتی آمریکایی بر تجارت الکترونیکی، محاسبات رایانش ابری، پخش دیجیتال و هوش مصنوعی تمرکز داشته و به همراهGoogle ، Apple و Microsoft به عنوان یکی از 4 شرکت بزرگ در زمینه اقتصادی و فرهنگی جهان فعال می باشد. برند آمازون امروز محصولات زیادی را تحت برند خود به بازار ارائه کرده است. محصولات پرفروشی در زمینه آمادگی جسمانی و تناسب اندام و نیز پوشاک تحت نام این برند تولید و به بازار جهانی ارائه می گردد.
از بین شرکت های امروزی مطمئنا آمازون یکی از هیجان انگیزترین نوآوری ها را داشته است. گرچه در برابر غول های خرده فروشی مانند والمارت و تارگت هنوز جدیدتر است ولی فضای زیادی برای ادامه معرفی برند خود در جهان دارد. در سال 2016 این شرکت حدود 135 میلیون دلار سودآوری داشته و همچنان با سرعت رو به جلو در حال حرکت است. نمایندگی آمازون بیش از یک فروشگاه اینترنتی بوده و تبدیل به یک موتور محرکه برای تولید فناوری های جدید شده است. توسعه هواپیماهای بدون سرنشین و کنترل از راه دور برای تحویل بسته های پستی این فروشگاه می توانند تا وزن حدود 2 کیلوگرم را تا مسافت 16 کیلومتری حمل کرده و در کمتر از 30 دقیقه به مقصد و دست مشتری برسانند.

جف بزوس معتقد است: « شرکت هایی که به دنبال تجربه دنیای جدید نیستند و از شکست ها با آغوش باز استقبال نمی کنند، نهایتا در شرایطی ناامید کننده قرار خواهند گرفت.»