• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65553 عدد

نمایندگی آرنا Arena

 

لوگوی آرنا

اطلاعات مفید قبل از خرید محصولات آرنا arena

در سال ۱۹۷۳ پسر بنیانگذار آدیداس، هورِست داسلِر نیازهای رو به رشد و اشتیاق باورنکردنی خود را در زمینه شنا درک کرد و رویای ایجاد یک نام تجاری جدید ورزشی به قصد ارائه بهترین محصولات فن آوری در مسابقات شنا را به عرصه ظهور گذاشت.
اسپیتز تصمیم داشت بعد از کسب موفقیت جهانی اش در سال ۱۹۷۲ که کسب چندین مدال طلا و رکورد جهانی شنا بود، بازنشسته شود و این زمانی بود که داسلر از اسپیتز دعوت کرد تا سفیر تحقیق، توسعه و بازاریابی آرنا (ARENA) شود. آرنا اولین شرکت لوازم شناست که در زمینه های نساجی و دینامیک سیالات، حرفه ای عمل می کند.
سال ۱۹۷۳ نمایندگی آرنا به عنوان یک تیم متعهد از ترکیب فوق العاده سه گزینه زیر در تولید محصولاتش استفاده کرد:
1.     سرمایه گذاری در تکنولوژی جدید.
2.    تحقیق و توسعه جهت نوآوری و خلاقیت.
3.    تجربه، استعداد و حساسیت بزرگترین قهرمانان شنا در تمامی دوران.
 محصول بی نظیر SkinFit ،معروف به مروارید تکنولوژی، با وزن فقط ۱۸گرم توسط کمپانی آرنا وارد خط تولید محصولات شنا شد. این پارچه بسیار سبک که مانند پوست دوم بدن به نظر می رسید انقلابی عظیم در صنعت شنا بود. SkinFit در مسابقات جام اروپای غربی سال ۱۹۷۳ به نمایش گذاشته شد و بسیار مورد استقبال شناگران حرفه ای قرار گرفت.
محصولات برند آرنا با تولیدات بی رقیب خود در طی سال های فعالیتش اشتیاق زیادی برای شناکردن به وجود آورد. کمپانی آرنا در تولید تجهیزات ورزش آبی؛ سرعت، سبکی ،نرمی و دوام محصولات شنا حرف نخست را می زند.