ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد

لوگوی برند نابایجی

اطلاعات کامل برای خرید محصولات نابایجی

برند نابایجی در سال ۲۰۰۸ متولد شد. این کمپانی یکی از برندهای بین المللی گروه Decathlon در زمینه تولید تجهیزات شنا می باشد. DECATHLON مجموعه فروشگاه های بزرگ فروش محصولات ورزشی است که بیش از ۱۵۰۰ فروشگاه در ۴۹ کشور دنیا را در اختیار دارد. دیکاتلون سال ۱۹۷۶ در لیل فرانسه اولین فروشگاه خرده فروشی خود را به راه انداخت و سپس کالاهای ورزشی گسترده ای را به مجموعه خود از راکت های تنیس گرفته تا تجهیزات پیشرفته شنا و غواصی اضافه کرد. این گروه بزرگ با ارائه امکانات تحقیق و توسعه اکنون بیش از ۲۰ برند و ۴۰ ثبت اختراع در زمینه ورزشی را در زیرمجموعه خود دارد. سال ۲۰۰۸ نام تجاری محصولات نابایجی زیرنظر گروه Decathlon مستقر در Hendaye  در باسک، جنوب غربی فرانسه، با به کارگیری مدیران مسئول و مهندسین و طراحان منحصر به فرد، دنیای شنا خود را نوسازی کرده و با تولیدبهترین ها در زمینه محصولات ورزش های آبی با عموم به اشتراک گذاشت.
کمپانی NABAIJI فراتر از یک هویت نام تجاری قدرتمند و شناخته شده، تعالی و پیشرفت محصولات خود را با بالابردن کیفیت آنها دنبال می کند. در نمایندگی نابایجی شاهد لوازم ورزشی با کیفیت و طراحی عالی هستید. تیمی از شناگران پرشور هر روز با هدف امنیت و لذت و نیز ایجاد نوآوری، تکنیک های خلاقانه و ایده های جدید را برای تولید محصولات در این کمپانی به ارمغان می آورند تا با افزایش عملکرد شناگران همیشه آماده شیرجه زدن باشند.
برند نابایجی به عنوان یک طراح عالی در تولید لوازم جانبی شنا حرفه ای، با در نظر گرفتن پیشرفت های فن آوری و اتفاقات بروز ورزشی در جهان، کاربران ورزشی را مورد توجه قرار داده و آنها را در نزدیکترین فضای آبی با موثرترین و کاربردی ترین محصولات همراهی می کند.

نمایندگی نابایجی در ایران

از آنجا که محصولات نابایجی با هدف تامین لوازم برای تمامی افراد در سطوح مختلف این ورزش و نیز متقاضیان آموزش شنا تولید می شوند. همیشه نوآوری بخش جدایی ناپذیر در روند طراحی این کمپانی و نمایندگی نابایجی محسوب می شود. تضمین بهترین کیفیت هدف اصلی این برند معتبر است. این شرکت بزرگ نزدیک آب تاسیس شده و به همین علت کلیه محصولات، تحت آزمایش های واقعی قرار گرفته و با استانداردهای بین المللی تولید می شوند.
شعار اصلی تیم این شرکت در نمایندگی نابایجی این است که: سطح شما در زمینه شنا هرچه باشد چه پیشرفت و چه آموزش، ماموریت ما در قبال شما یکسان است و آن نوآوری در کیفیت شنای شماست. برای شکوفایی در تمرینات شنا، طراحان و سفیران و شرکای ما با لذت در آب زیستن شما بیعت کرده اند. شما توسط تیمی از کلر پشتیبانی و حمایت می شوید!