ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 149599 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 149599 عدد

 

 

لوگوی اف زد فورزا

تاریخچه مختصر اف زد فورزا (FZ FORZA)

سال ۱۹۹۰ جان مارک جانسون (کریستینسون) که برنده مدال مسابقات جهانی بدمینتون ،ورزشکاری حرفه ای و از بازیکنان هندبال بود، با تاسیس کمپانی اف-زد-فورزا در شمال جاتلند کشور دانمارک شروع به کار کرد.

ایده تولید تجهیزات برتر بدمینتون برندFZ FORZA با کیفیت دانمارکی و قیمتی منصفانه به عنوان یک جایگزین برای مارک های آسیایی، بسیار خوب بود و در سال ۱۹۹۳، FZ FORZA دومین نام تجاری بزرگ بدمینتون در دانمارک شد. سال های ۱۹۹۷، ۱۹۹۹، ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ بازیکنان فورزا در مسابقات جهانی بدمینتون مدال آفرینی کردند و با نام این برند بالای سکوهای کسب مدال ایستادند. سال ۲۰۰۵ فورزا کمپانی اروپایی خود را در شهر کوپنهاگ تاسیس کرد.

اطلاعاتی در مورد برند اف زد فورزا

سال ۲۰۰۸ فورزا اولین کمپانی بود که اقدام به تولید راکت هایی با ۹۶ سوراخ برای حک کردن نام برند خود (FZ) بر روی سیم های راکت بدمینتون کرد. این تکنولوژی جدید نشان پرآوازه ای برای جهان بدمینتون بود و خلاقیتی جدید به حساب می آمد.

سال ۲۰۱۰ مارتین لانگارد بازیکن سابق بدمینتون و نفر اول مسابقات انگلیس، مدیریت اف-زد-فورزا را بر عهده گرفت. در همین سال فورزای آسیایی در کشور چین افتتاح شد. اکنون فورزا در بیش از ۴۱ کشور دنیا کارخانه رسمی دارد.