ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111268 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111268 عدد

 

لوگوی فرندشیپ ۷۲۹

اطلاعاتی در مورد برند فرندشیپ ۷۲۹  (Friendship 729)

شرکت تجاری ورزشی فِرِندشیپ در سال ۱۹۷۲ در چین تاسیس شد. کمپانی فروش محصولات تیانجین فِرِندشیپ هفت- دو- نه ، در منطقه ای با تکنولوژی پیشرفته در پارک صنعتی هوآیوآن تیانجین واقع شده است. این شرکت حرفه ای در سطح جهانی و در زمینه تولید و فروش تجهیزات تنیس روی میز فعالیت می کند.

سپتامبر ۱۹۷۲، نخستین قطعه رویه راکت های چسبنده ترکیب "الاستیک" و "اصطکاک" در شرکت تحقیقات صنعتی تیانجین، به صورت فوق العاده ای متولد شد و نام " Friendship 729" برای آن انتخاب شد. ارقام هفت، دو، نه برگرفته از تاریخ آغاز باشکوه این کمپانی می باشد.

تنها برند تنیس روی میز است که مدال معتبر برتری را دریافت کرده است. تجهیزات حرفه ای تنیس روی میز با برند فرندشیپ ۷۲۹ برنده ۶۳ عنوان قهرمانی جهان است. این کمپانی در نوآوری های تکنولوژیکی در حال توسعه، مقام اول " کیفیت " در صنعت را از آن خود کرده که منجر به دریافت گواهینامه ISO9001 شده است.

در سال ۲۰۱۰، این مرکز ورزشی تنیس روی میز چینی ساخته شد که هدایت گر قهرمانان جهان در این رشته ورزشی باشد. پیکربندی و خدمات باشگاه با ارزیابی بالا جهت رفاه ورزشکاران بنا شده است .راندمان بالای حرکات ورزشی می تواند به طور موثر خستگی عضلانی را کاهش دهد، و این در حالی است که کاهش روند حرکت برای آسیب دیدگی ورزشکاران مدنظر این باشگاه قرار گرفته است.

فلسفه کسب و کار فِرِندشیپ (Friendship 729) این است : فن آوری به عنوان پیشرو، مدیریت به عنوان اساس، بازار به عنوان هسته و تضمین خدمات برای سرویس دهی بهتر می باشد.