ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111275 عدد

 

لوگوی ویکتاس

اطلاعاتی در مورد برند ویکتاس VICTAS

در سال ۱۹۳۱ شرکت تولیدی یاماتای ژاپن، کار خود را با ساخت توپ های تنیس روی میز از جنس سلولوئید آغاز کرد. یاماتو نامش را در ورزش تنیس روی میز با اهداف بلند مدت پیش برد و پیشرفت های متعددی در این زمینه بدست آورد تا اینکه در سال ۱۹۸۵ به عنوان یک تولیدکننده جامع محصولا تنیس روی میز برند ویکتاس انتخاب شد. در سال ۲۰۰۹ کوجی ماتسوشیتا که یکی از بازیکنان تنیس روی میز ژاپن بود و شهرتی جهانی داشت پس از بازنشستگی شرکت یاماتو را خریداری کرد و نام تجاری و برند ویکتاس (victas) را بر آن گذاشت.

این نام تجاری ژاپنی با حمایت کردن از اهداف بلندپروازانه بازیکنان، استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید محصولاتش را به عرصه نوآوری آورد. ویکتاس پس از سال ها تحقیق و توسعه و در اختیار گرفتن متخصصین مواد شیمیایی آلمانی و ژاپنی موفق به ساخت رویه راکتی شدند که با الزامات حرفه ای ها مطابقت داشت. قدرت و انعطاف پذیری این محصولات جدید ویکتاس به گونه ای عمل می کرد که بازیکنان از هر سطح وارد بازی می شدند به گونه ای یکسان عمل می کردند. با ویکتاس بازی تنیس روی میز همیشه در کنترل بازیکن قرار دارد. عملکرد بالای رویه راکت ها با تکنولوژی ویکتاس توپ را به طرف حریف خود در حداکثر سرعت هدایت می کند.

VICTAS Koji Matsushita محصول برتر در میان چوب های دفاعی است. این چوب راکت دفاعی که توسط ویکتاس معرفی شده است،ساختاری ۵ لایه دارد که روکش های آن نیز با دقت و کیفیت مناسب انتخاب شده است. این چوب ها کنترل عالی را در بازی های دفاعی دور از میز فراهم می کند. همچنین توانایی کافی برای حمله های موفقیت آمیز را داراست. پشتیبانی از بازیکنان حرفه ای و کیفیت بالای محصولات، همیشه برنده بودن را برای برند ویکتاس به ارمغان آورد. قدرت و انعطاف پذیری این محصولات جدید ویکتاس به گونه ای عمل می کرد که بازیکنان از هر سطح وارد بازی می شدند به گونه ای یکسان عمل می کردند. با ویکتاس بازی تنیس روی میز همیشه در کنترل بازیکن قرار دارد.