ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111274 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 111274 عدد

 

لوگوی اندرو

اطلاعاتی در مورد برند اندرو ANDRO

پیدایش ابتدایی این برند آلمانی « اَندرو » در دورتموند آلمان اواخر دهه ۸۰ آغاز شد. زمانی که بیش از ۲۵ سال پیش، ویلفرد مایکل و رالف ووسیک  که از بازیکنان تنیس روی میز بودند، اولین ایده های خلاقانه خود را برای ایجاد یک برند ورزشی تبدیل به واقعیت کردند.
گسترش اندرو در اواخر دهه ۹۰، آغاز شد. زمانی که نام تجاری اندرو در زمینه تنیس روی میز به طور حرفه ای شروع به فعالیت کرد. تیم مایکل و ووسیک به عنوان مدیران اجرایی این کمپانی، توانست تجربیات ایده آل خود را در توسعه محصولات نوآورانه اَندرو و در بازار تنیس روی میز به دید عموم بگذارد. بنابراین، تا سال ۲۰۰۰، رویه و چوب های راکت اندرو پیشرفت کردند تا برای پاسخگویی به نیازهای خاص بازی تنیس روی میز و خلق مهارت های مختلف این بازی در رده های بالا طراحی شوند. هر فردی می تواند خود را مستقل از سطح خودش در دامنه محصولات بینظیر اندرو قرار دهد. انتخاب مناسب برای هر بازیکن همیشه در اَندرو پیدا می شود.
تیم مدیریت محصولات این شرکت که توسط قهرمان سابق آلمانی، دیوید داو هدایت می شود، به طور مداوم در حال توسعه و گسترش دامنه فعالیت های خود با استفاده از مهندسان و شیمیدانان می باشد. حرفه ای ها برای استفاده از محصولات تخصصی این برند آلمانی رغبت بیشتری نسبت به بقیه بازیکنان دارند.
علاوه بر این، بخشی جدایی ناپذیر مدیریت این برند ورزشی، ارتقاء بازیکنان جوان با استعداد و همراه بودن با بازیکنان تنیس روی میز است؛ که andro Kids  بزرگترین مسابقات تنیس روی میز برای بازیکنان جوان در اروپا بیش از 25 سال پیش با شرکت کنندگان سالیانه حدود ۱۵۰۰ کودک، در دوسلدورف برگزار می شود.  
اندرو از اولین برند های تنیس روی میز است که پیراهن های میکروفایبر قابل تنفس را به بازار عرضه کرد. امروزه  andro یکی از مارک های پیشرو در بازار تنیس روی میز آلمان است. در سطح بین المللی، روابط تجاری بلند مدتی در تمام بازارهای تنیس روی میز بزرگ، از جمله ژاپن دارد.
اندرو می گوید: «برای برخی، تنیس روی میز یک سرگرمی ساده است وبرای دیگران یکی از جذاب ترین ورزش ها در جهان. ما متعلق به گروه " دیگران " هستیم. »