ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد

 

لوگوی استیگا

قبل از خرید محصولات استیگا stiga بدانید

نام تجاری اِستیگا مختص شرکتی سوئدی است که تولید کننده محصولات تنیس روی میز، هاکی روی میزو اسکی روز میز است.

۶ مارس ۱۹۳۴ استیگ هیلمکوئیست ۲۳ ساله، شرکتی را بنیانگذاری کرد که بعدها به نام شرکت STIGA AB شهرت یافت. مفهوم کسب و کار برای این جوان سوئدی محصولات قابل توجه با کیفیت و طراحی عالی بود که اعتقاد داشت این، بهترین تبلیغ برای شرکتش می باشد و زندگی تجاری او با همین نظریه اش موفقیت آمیز شد.

این برند سوئدی در سال ۱۹۳۸ با نام اِستیگما تولید محصولات تنیس روی میز را آغاز کرد.

در سال ۱۹۴۳ این شرکت تحت مدیریت خود به طور عمده تولید تجهیزات تنیس روی میز از قبیل چوب راکت، رویه راکت استیگا و همچنین توپ پینگ پنگ و بقیه وسایل وابسته را به خود اختصاص داد.

نام این شرکت سال ۱۹۴۹ از استیگما به استیگا تغییر یافت. نام STIGA مترادف با کیفیت، پیشرفت و موفقیت شد. این شرکت مبتکرانه با هدف توسعه خود، ستاره های سوئد را به کار گرفت و در آن زمان بهترین پاداش ها را به جهان تنیس روی میز پرداخت کرد.

در طول یک دوره توسعه اقتصادی شدید در سوئد در دهه ۱۹۶۰، تقریبا هر مدرسه، هر خانه خصوصی و هر شرکتی میزهای تنیس برای دانش آموزان، خانواده ها و کارکنان داشتند. علاوه بر این با حمایت از رقابت های بزرگ و ارائه میزهای تنیس روی میز در مسابقات، لوگوی STIGA در سراسر جهان به پرواز درآمد و توجه رسانه ها را به خود جلب کرد. قهرمانان جهان مانند هانس السیر، جیال جوهانسون و استلان بنگتسون با استیگا قرارداد بستند. شهرت جهانی استیگا بی نظیر شد.

امروز ارتباطات بین استیگا و چین نزدیک تر از همیشه است. از همان آغاز، STIGA برای دنیای تنیس روی میز بسیار باز بود و با بازیکنان جوان موفق خارجی قرارداد می بست. امروزه برخی از بهترین بازیکنان جوان چینی با استیگا قرارداد دارند.