ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151354 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151354 عدد

 

لوگوی مولتن

اطلاعاتی در مورد برند مولتن MOLTEN

شرکت مولتن نوامبر ۱۹۵۸ در هیروشیمای ژاپن تاسیس شد. مدیریت این شرکت را کیوشی نوبوری برعهده گرفت.

کلمه Molt به معنای ذوب کردن و گداختن و همچنین شکل دادن است. در واقع مولتن Molten یعنی از بین رفتن چیزهای قدیمی و تبدیل شدن به چیزهای جدید.

فوریه ۱۹۵۹ اولین توپ ورزشی مولتن ساخته شد. یکسال بعد توپ های بسکتبال و والیبال مولتن توسط انجمن بسکتبال و والیبال ژاپن مورد تایید قرار گرفت. فقط شش سال بعد از بنیانگذاری این شرکت تولیدی محصولات ورزشی، توپ های بینظیر خود را در بازی های المپیک ۱۹۶۴ توکیو وارد زمین مسابقات کرد. از آن به بعد مولتن در همه المپیک ها حضوری مقتدر از خود نشان داد.

در سال ۱۹۷۳ فدراسیون بین المللی بسکتبال (FIBA)و همچنین انجمن فوتبال بین المللی (FIFA) توپ های مولتن را برای شرکت در مسابقات به رسمیت شناختند. توپ بسکتبال مولتن در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۱۹۸۲ کلمبیا و ۱۹۸۶ اسپانیا توسط بسکتبالیست ها به بازی گرفته شد.

در سال ۱۹۸۸ مولتن MOLTEN U.S.A در شمال کالیفرنیا و سپس در نوادا مستقر شد تا بازار ایالات متحده آمریکا را قبضه کند. این برند تجاری توپ های فوتبال خود را سال ۲۰۱۲ در اختیار دریبل زنان اروپایی قرار داد تا حسی خوب را در حین مسابقه تجربه کنند.

سال ۲۰۱۱ کمپانی مولتن برای چهار سال متوالی جایزه کیفیت را برای محصولاتش دریافت کرد. مولتن همچنان در زمینه تولید توپ هایش خلاق و منحصر به فرد خواهد ماند.