ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 108893 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 108893 عدد

برند جولا Joola

 

لوگوی جولا

اطلاعات خرید از نمایندگی جولا (JOOLA)

جولا دهه ۱۹۵۰ در آلمان پا به عرصه تولیدات ورزشی گذاشت. در سال ۱۹۵۲ شرکت ورزشی JOOss در شهر LAndau آلمان اولین میزهای پینگ پنگ را تولید کرد. در سال ۱۹۵۴ جولا منحصرا تولیدات خود را به محصولات تنیس روی میز و رویه راکت جولا اختصاص داد. این کمپانی اولین شرکتی بود که پوشاک ورزشی را نه تنها کپی نکرد بلکه پارچه های طراحی شده ویژه ای را برای ورزش تنیس روی میز با کمک بازیکنان سطح بالای آلمان و خارجی تولید کرد. 
زمانی که در سال ۱۹۶۳ بازار تقاضای محصولات و رویه جولا به حد انفجار رسید، این شرکت از لاندااو به گادرامستین نقل مکان کرد. محصولات مختلف این برند تجاری در آلمان و خارج از کشور تولید می شوند و به طور انحصاری تحت نام تجاری JOOLA عرضه می شوند. لازم به ذکر است که قیمت رویه های جولا نسبت به کیفیتی که دارند و آمار رضایت مشتریان بسیار مناسب است.
جولا از باشگاه های پیشرو اروپایی، آلمان و بسیاری از انجمن های ملی حمایت می کند و در مسابقات بین المللی بهترین محصولاتش را ارائه می دهد. نتیجه همه این تلاش های جولا باعث می شود که بازیکنان برتر، مربیان ملی و باشگاه های قهرمان از محصولات JOOLA و رویه جولا استفاده کنند و تجربه خود را نیز به آن منتقل کنند.
در سال ۱۹۷۹ ، مایکل بچتلر که از سال ۱۹۶۸ این شرکت را مدیریت می کرد، کلا مسوولیت جولا را برعهده گرفت. تقریبا هیچ نام تجاری در زمینه تنیس روی میز وجود ندارد که طیف وسیعی از محصولات تنیس روی میز مانند JOOLA را ارائه دهد. تولیدات گسترده جولا از قبیل چوب های راکت، رویه راکت جولا، توپ های تنیس روی میز و پوشاک ورزشی برای مسابقات در سراسر جهان تولید می شوند.