• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

کفش ورزشی بچه گانه

کفش ورزشی بچه گانه، کفشی است که از هر حرکت پای کودک شما پشتیبانی کند.
فرم پا و عادت های راه رفتن در طول سال های رشد و نمو کودک تعیین می شود. بنابراین حمایت از هر مرحله با بهترین کفش مناسب پای کودک، بسیار مهم است. مانند بزرگسالان، اطمینان از اینکه کودکان از چه کفش مناسبی استفاده کنند که نه تنها در هنگام ورزش و فعالیت بدنی، بلکه در کل روز نیز از پاهای آنها پشتیبانی کند، اهمیت بسیاری دارد.
پاهای در حال رشد کودک دارای صفحات رشد حیاتی در استخوان های پاشنه هستند. بالشتک سازی کافی، به خصوص از طریق پاشنه پا، یک ضرورت برای مراقبت از رشد سالم پاهای کودک است. وجود بالشتک کفش همچنین برای محافظت در برابر سطوح سخت و غیرطبیعی که باعث فشار روی پای کودک می شود، یک امر اساسی می باشد. کفش ورزشی بچه گانه ای که دارای سیستم بالشتک پاشنه محکم باشد از پاهای حساس کودک در برابر ضربه محافظت ویژه می کند. فنجان های پاشنه نیز یک عنصر مهم در ایجاد ثبات پای کودک محسوب می شوند. داشتن پشت پاشنه خوب نیز باعث می شود پای بچه ها در کفش ایمن باشد و از حرکت زیاد درون کفش جلوگیری شود. کفش برای کودکان نباید در قسمت داخلی، کفی صاف داشته باشد.
کفش ورزشی کودکان همیشه باید از شکل پای انسان تقلید کند تا در صورت لزوم بتواند از آن پشتیبانی کرده و انعطاف پذیر باشد. اساساً، وقتی کفشی را برمی دارید، باید فقط در جایی که پا خم می شود یعنی قسمت جلوی کفش یا همان قسمت پیشانی پا قابلیت تا شدن داشته باشد. کفش های اسپرت عملکردی بچه گانه از برندهای اصل دارای یک سیستم TRUSSTIC providing هستند که ثبات ایجاد کرده و از پیچ خوردگی در قسمت میانی پا جلوگیری می کند.

برای خرید انواع لباس ورزشی بچه گانه در سایت ایران اسپورتر کلیک کنید.

انواع کفش ورزشی بچه گانه

کودکان به علت پرتحرک بودن و نیاز به تعادل داشتن، ترجیحا همیشه از کفش های اسپرت به عنوان لایف استایل روزمره بهتر است، استفاده کنند و این می تواند مناسب ترین انتخاب برای قدم برداشتن های ایمن آنها باشد. همچنین در کفش های اسپرت بچه گانه اصولی متناسب با فرم پاهای کودک توسط تولیدکنندگان رعایت می شود که مطابق با استانداردهای مورد نیاز برای داشتن یک کفش مطمئن است. در انواع کفش های ورزشی بچه گانه چند مورد وجود دارد که باید هنگام خرید برای کودکان بررسی کنید، تا اطمینان حاصل شود که از پای کوچک کودک محافظت کامل انجام پذیرفته و نیز از بالشتک و پشتیبانی مناسب برخوردار است.
کفش ورزشی چسبی یا بند دار
در زندگی هر بچه ای زمانی فرا می رسد که بستن بندهای کفش خود را یاد بگیرد.
کفش های ورزشی چسبیVelcro  گزینه مناسبی برای کودکان نوپا و کودکانی است که شروع به راه رفتن می کنند. همچنین پوشیدن آنها آسان تر بوده و تناسب همه جانبه را برای پاهای کودک ارائه می دهند. تنظیم کفش های بند دار معمولاً از لحاظ سفت یا گشاد بستن، راحت تر هستند و همچنین با اطمینان پشتیبانی کافی از پاهای کودک به عمل می آورند و البته اگر یک کودک ورزشکار دارید الزاما باید کفش های ورزشی بند دار، انتخاب اولتان باشد.
مواد به کار رفته در کفش ورزشی بچه گانه
اطمینان از این که بچه های شما کفش های حمایتی برای زندگی روزمره دارند بهترین راهی است که می توانید به آنها یک شروع قوی برای رشد سالم پاهایشان بدهید.
کودکان در کفش های ورزشی فعال هستند و هرگز بی حرکت نمی ایستند و این موجب تعریق پاهای آنها درون کفش می شود. پس در تولید ماده ای که درون کفش به کار می رود باید اجازه جریان هوا برای پاهای کودک وجود داشته باشد. همچنین میزان انعطاف پذیری کفش نیز با اطمینان به پشتیبانی کامل از پاها بسیار اهمیت دارد.
کفش ورزشی بچه گانه چرمی
چرم یک ماده طبیعی است که یک انتخاب عالی برای روزهای پاییز است. این نوع کفش ضد آب است، ماندگاری و انعطاف پذیری دارد. علاوه بر این به پوست کودکان اجازه می دهد تا نفس بکشند و با پاهای آنها سازگار شود. البته عمده کفش های موجود در بازار از جنس چرم مصنوعی هستند که آنها هم دارای ماندگاری بالایی بوده و در صورت کثیف شدن توسط کودکان، پاک کردن آنها راحت تر است.
کفش ورزشی بچه گانه کشبافت
این کفش ها یک انتخاب عالی برای آب و هوای خشک هستند. حتی وقتی که هوا سردتر است و باران نمی بارد. در کفش های پارچه ای کشبافت، پاها تنفس کرده و کمتر عرق می کنند. به علاوه، این نوع کفش های ورزشی سبک هستند و می توان آنها را در ماشین لباسشویی شست. همچنین پوشاندن آنها به کودکان کوچکتر بدون بازکردن بندها بسیار راحت است.
کفش های ورزشی بچه گانه کتانی
کفش های کتانی ترکیبی از چرم و پارچه یا مواد مصنوعی ساخته شده اند. آنها سبک بوده و برای استفاده در هوای خشک مناسب ترند. این نوع کفش ها برای فصل تابستان هم مناسبند و تهویه هوای ایده آلی برای پاهای کودک دارند.  انعطاف پذیری کفش کتانی بچه گانه توانایی لازم برای انطباق با راه رفتن کودک را داراست. کفش های کتانی انعطاف پذیر، توانایی بیشتری در جذب ضربه دارند. اگر کفش های کتانی به اندازه کافی انعطاف پذیر نباشند، می تواند باعث درد عضلات پا شود.

کفش ورزشی پسرانه

پای پسرها و دخترها از نظر ساختاری متفاوت هستند، پس هنگام انتخاب کفش برای پسران به عریضتر بودن کفش دقت کنید. زیرا پاهای آنها نسبت به دختران پهن تر و قوس روی پا کمتر است. بندهای کفش ورزشی پسرانه راحت قابل باز شدن بوده و هنگام پوشیدن به آسانی گشاد می شوند. همچنین ارتفاع کفی کفش برای پسران کوتاهتر است. چون پسرها تحرک بیشتری دارند، کوتاه بودن لژ کفش باعث می شود پاهای آنها در هر چیزی گره نخورد و در نتیجه موجب ایمنی بیشتر شده و احتمال لغزش کفش از پا کمتر می شود. برای پسران اصولا کفش های با رنگ و طراحی های مینیمالیستی ساده انتخاب می شود، که البته قبل از هر چیز راحتی پای کودک اهمیت ویژه دارد.

کفش ورزشی دخترانه

برای اطمینان از پشتیبانی مطلوب رشد و حرکت کودک، ضروری است که یک جفت کفش پیدا کنید که نه تنها کاملاً متناسب با پای کودک باشد، بلکه راحت هم باشد. همیشه برای دختران کفش هایی با کف نرم تر انتخاب کنید، زیرا پاهای آنها تمایل به قوس بالاتر دارند. کفش های دخترانه به علت لایه نازکتری که در تولید آنها استفاده می شود دارای بندهای محکم تری هستند و ایمنی آنها با خوب بستن بندها تثبیت می شود، پس هنگام خرید یک جفت کفش دخترانه، مطمئن شوید که قسمت بالایی آن دهانه وسیع تری جهت راحت پوشیده شدن، داشته باشد. همچنین پاهای دختران باریکتر و دارای قوس بیشتری است و جهت ایجاد تناسب بهتر، کفی کفش ورزشی دخترانه دارای ارتفاع یک تا دو اینچ بیشتر از کفش ورزشی پسرانه است.
هنگامی که سخن از رنگ و طراحی می شود، عمدتا برای دختران رنگ های ملایم با طراحی زرق و برق دار و برچسب های جذاب انتخاب می شود. ولی همیشه برای فرزندتان کفشی کاملا متناسب با پایش انتخاب کنید.

خرید اینترنتی کفش ورزشی بچه گانه از ایران اسپورتر 

با تمرکز بر عناصر اصلی کفش حمایتی، اطمینان حاصل کنید که رشد و نمو پای کودک شما به سالم ترین شکل ممکن رخ می دهد. این عناصر مهم شامل: پشتیبانی - محافظت - دوام می باشد. ما در فروشگاه ایران اسپورتر با در نظر گرفتن این ویژگی های مهم به شما کمک می کنیم که برای خرید کفش های ورزشی کودکان چه چیزی را جستجو کنید تا بهترین حمایت را از پاهای آنها ارائه دهد.
برندهای معتبر جهانی همان نوآوری و فناوری طراحی که در کفش های بزرگسالان به کار رفته، درکفش های ورزشی کودکان نیز اعمال می کنند. به علاوه برای دامنه حفاظتی کفش بچه ها طراحی سفارشی شده ای به کار می برند که با اطمینان از سبک زندگی روزمره فعال کودکان، قابلیت های ویژه دارد.
ایران اسپورتر، کفش های استاندارد و متناسب با پاهای کودکان را از تولیدکنندگان داخلی و یا خرید از برندهای معتبر جهانی در اختیار شما قرار می دهد، تا با اطمینان خاطر از ایمن بودن کفش برای کودکانتان خریدی هوشمندانه داشته باشید. 
در سال 10 میلی متر به سایز کفش کودک اضافه می شود. به این معنی که شما هر ساله باید کفش های جدید بخرید. کفش های که سال گذشته برای کودک خریداری کرده بودید، الان مناسب نیستند.
برای خرید آنلاین کفش ورزشی بچه گانه از ایران اسپورتر، باید چند قانون را دنبال کنید:
1.  بعد از ظهر پاهای کودک را اندازه بگیرید، چرا که پاها بزرگتر هستند و وزن به طور مساوی توزیع می شود.
2. جوراب ضخیم به کودک بپوشانید.
3. کاغذ سفید تمیز را روی زمین صاف قرار داده و به کودک بگویید که روی آن بایستد.
4. با یک مداد پشت محل پایان پاشنه و محل نوک انگشتان را روی کاغذ علامت بزنید.
5. طول بین دو خط علامت زده همان طول پای کودک است که بر اساس جدول ارائه شده، سایز مورد نظر قابل تشخیص است.
6. دقت کنید که هر دو پا را اندازه بگیرید، اغلب یک پا سریعتر از پای دیگر رشد می کند، عدد مربوط به پای بزرگتر را برای خرید در نظر بگیرید.

online chat