ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 134530 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 134530 عدد

کش بدنسازی

خرید کش بدنسازی

اگر از تمرینات ساده فیتنس بر روی تشک خسته شده اید بهتر است تمرینات منحصر به فرد و متفاوت با کش های بدنسازی را نیز به مجموعه تمرینات روزمره خود اضافه کنید. کش های بدنسازی جزء ساده ترین و در عین حال پرکاربردترین وسایل و تجهیزات ورزشی فیتنس محسوب می شوند. در تمرینات یوگا، پیلاتس و فیتنس این کش ها معیار مهمی برای ارزیابی آمادگی جسمانی فرد خواهند بود. هر نوع کش برای تمرینات خاصی بر روی عضلات مختلف کارایی داشته و استایل های مختلفی با انها قابل اجراست. در تمرینات کراس فیت، کش ها برای رسیدن به هدف عضله سازی و در نتیجه چربی سوزی بیشتر بسیار کمک کننده خواهند بود. با توجه به سبک بودن این کش ها و جای بسیار کمی که اشغال میکنند در هر نوع کیف و یا ساک ورزشی فضای کمی را اشغال کرده و شما می توانید این کش های بدنسازی را هر کجا با خود همراه ببرید.

نکات خرید کش بدنسازی

از آنجا که کش های بدنسازی دارای مدل های متنوع و قدرت کششی مختلف می باشند برای ایجاد میزان تنش و به تحرک واداشتن عضلات بدنتان باید کش مناسب را انتخاب کنید. اگر بدن شما آمادگی لازم را نداشته باشد و کشی قوی تر انتخاب کنید، مسلما توانایی انجام تمرینات را به صورت صحیح نداشته و نتیجه رضایت بخشی حاصل نخواهد شد.
در مراحل انجام تمرینات خانگی فیتنس ابتدا با حرکات ساده شروع کنید و با مداومت به انجام آنها استفاده از کش های بدنسازی با مقاومت های مختلف را به مجموعه تمرینات روزمره خود اضافه کنید و سپس در مراحل بعدی می توانید تمرینات با دمبل را تا حرفه ای شدن ادامه دهید.

انواع کش های بدنسازی

کش های بدنسازی در تمرینات ورزشی ایروبیک، پیلاتس، فیتنس و کراس فیت جزء ملزومات بوده و میزان ضخامت و عرض هر کش مقاومت آن را نشان داده و انقباض و انبساط عضلانی به آن بستگی دارد. قدرت بدنی، استقامت ماهیچه ای و انعطاف پذیری و دامنه حرکتی با تمرینات کش بدنسازی گسترش یافته و فرد برای تمرینات حرفه ای تر آماده می شود.

  • کش های پاوربند

با کش های پاوربند تمرینات مخصوص روی پایین تنه را به خوبی می توانید انجام دهید. عرض این کش ها متفاوت بوده و بر اساس رنگ میزان مقاومت آنها نیز متفاوت است. طول این کش ها از 1 تا 3 متر متغیر است و میزان ضخامت آنها فشاری که شخص باید حین تمرین انجام دهد را مشخص می کند. کشهای پاورباند را کش بارفیکس نیز می نامند چون تمرینات مخصوص با میله بارفیکس هم با کمک این کش ها قابل انجام است.

  • کش های مقاومتی CX

این کش ها به صورت لوله ای است و در دو طرف برای سهولت انجام تمرینات دسته دارد. این کش ها در طول های 1.20 متر موجود هستند و در حالت کشش تا 4 متر هم کشیده می شوند. جنس آنها از لاستیک سخت و محکم است و دامنه تنوع تمرینات قابل انجام با آنها بسیار وسیع است. کش های مقاومتی CX هم تمرینات بالاتنه و هم پایین تنه را ساپورت می کند.

  • کش های پیلاتس

این کش ها پهن و نازک بوده و در تمرینات پیلاتس مورد استفاده قرار می گیرند. البته در ابتدا یه علت مقاومت کمی که دارند برای توانبخشی و فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می گرفتند. پهنای این کش ها حدود 10 تا 20 سانتیمتر است و تمرینات زیادی را می توان با آنها انجام داد.

  • کش های مینی لوپ

عرض این کش ها در انواع مختلف یکسان است ولی ضخامت انها متناسب با هر رنگی متفاوت بوده که میزان مقاومت آنها را نشان می دهد. قبلا از گره زدن کش های پیلاتس برای تمرینات پایین تنه استفاده می شد ولی برای سهولت انجام حرکات ورزشی و فیتنس این کش های مینی لوپ ابداع و وارد بازار شدند.

  • کش بدنسازی 4 طرفه

این کش های قوی از پرکاربردترین مجموعه کش های بدنسازی محسوب می شوند که اجازه تمرینات قدرتی بیشتر را به فرد داده و همزمان قسمت فوقانی و تحتانی بدن به تحرک واداشته می شود و به طور تخصصی ناحیه شکم را مورد هدف تناسب اندام قرار می دهد.

  • کش بدنسازی 8 شکل

این نوع کش ها در تمرینات ورزش یوگا بسیار کاربرد داشته و بیشتر برای قسمت بالاتنه و عضلات بازوها، ساعد و شانه ها استفاده می شود. دسته های مخصوص به کار رفته در طراحی این کش ها در وارد کردن قدرت، کمک زیادی می کند ولی دامنه حرکتی کمی دارند.

مزایای کار با کش بدنسازی

تمرینات قدرتی با کش های بدنسازی یا همان باندهای مقاومتی با گذشت زمان چربی های اضافی بدن شما را از بین برده و ماهیچه های بدن را در سطح مختلفی از تنش قرار می دهد. که به تدریج با افزایش تنش ایجاد شده رشد عضلات آغاز می شود و بدن کالری بیشتری آزاد می کند. پس از انجام تمرینات ساده بدنسازی و تمرینات اولیه پیلاتس، کش های مقاومتی بدن شما را به چالش خواهد کشید. در حین تمرین با کش ها باید ماهیچه های شما احساس خستگی کنند تا پیشرفت مقاومتی و عضلانی بدن خود را حس کنید. میزان تنش ایجاد شده در بدنتان بستگی به تناسب اندامی دارد که هدف نهایی شماست. برای برجسته کردن قسمت بالاتنه یا پایین تنه کش مناسب را خریداری کرده و تمرینات صحیح را انجام دهید. برای کسانی که اولین تجربه های استفاده از کش های بدنسازی را دارند توصیه می شود ابتدا حرکات اصلاحی انجام داده و فرم بدن را در وضعیت ایده آل قرار دهند و سپس با بالابردن آمادگی جسمانی تمرینات حرفه ای برای رسیدن به هدف خاص را دنبال کنند. این روزها نه تنها رسیدن به سلامتی و وزن مناسب و فرم بدنی زیبا جزء ایده آل های ذهنی همه افراد شده بلکه داشتن ماهیچه های سفت و عضلانی ذهنیت افراد را به انجام تمرینات فیتنس سوق می دهد.

قیمت خرید کش های بدنسازی

اگر به دنبال ساختن عضلات بدون دردسر رفتن به باشگاه ها و یا پرداخت هزینه های گزاف هستید سلامتی را با خود به خانه بیاورید. با خرید کش های بدنسازی و با پرداخت هزینه کمی استفاده دوچندانی از تحرک ورزشی خود می توانید داشته باشید. کش های بدنسازی متناسب با نوع کاربرد، جنس و برند تولید کننده دارای قیمت های متفاوت است که از محدوده قیمتی 20هزار تومان تا 200هزار تومان متغیر می باشد.