• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 98358 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 98358 عدد

لوازم کراس فیت

۳۱۵,۰۰۰ تومان
۳۴۹,۷۰۰ تومان
- 10 

خرید لوازم کراس فیت

بنیانگذار کراس فیت، گِرِگ گِلسمن (Greg Glassman) بر این نکته تاکید دارد که -ویژگی ما عدم تمرکز روی یک عضله خاص است- تمرینات کراس فیت یک سری برنامه های مشخص شده ایزوله برای یک گروه از عضلات خاص نیست بلکه آماده سازی بدن برای ناشناخته هاست. این ورزش به آمادگی جسمانی و قدرت بدنی و استقامت ماهیچه ها نیاز دارد. به همین دلیل فرد ورزشکار می بایست در انجام تمرینات ترکیبی کراس فیت که به صورت دوره ای انجام می گیرد، آمادگی لازم را داشته باشد. در این ورزش کل عضلات بدن همگام با هم با تمرینات پلایومتریک انفجاری تحت فشار قرار گرفته و تناسب اندام بدن را هدف قرار می دهد. ترکیب فعالیت ورزش های مختلف مانند دو ومیدانی، وزنه برداری(وزنه های کتل بل)، ژیمناستیک و همچنین دوچرخه سواری با سرعت بالا و با فواصل استراحتی بسیار کم موجب بالارفتن کالری سوزی شده و تا تمرین بعدی عضلات شخص کراس فیت کار در همان حال سوخت و ساز باقی می ماند.
تجهیزات و لوازم کراس فیت متناسب با تمریناتی که فرد انجام می دهد متفاوت و گسترده می باشد. چون تمرینات این ورزش در دوره زمانی کوتاه و با سرعت و نیز با شدت بالا انجام می گیرد، کیفیت وسایل بسیار اهمیت دارد تا در امنیت خاطر و در مدت زمان طولانی برای ورزشکار کارآمد باشد. بعد از استفاده از لوازم کراس فیت طبق برنامه، حدود 3 تا 5 جلسه در هفته و 5 تا 15 دقیقه در هر جلسه فرد بهبود توانایی قلبی-عروقی، میزان انعطاف پذیری مناسب، سرعت و چابکی، قدرت و استقامت را کسب خواهد کرد.

انواع لوازم کراس فیت

لوازم کراس فیت شامل میله بارفیکس، حلقه های ژیمناستیک، تخته شنا، وزنه های کتل بل، طناب های سرعتی، چوب ایروبیک، بندهای تی آر ایکس، کش های مقاومتی، نردبان چابکی، توپ های مدیسن بال ،وال بال ،بوسوبال، ول اسلاید، فوم رولر هستند. این لوازم را می توانید با تهیه بهترین کیفیت ها با مناسبترین قیمتها یک باشگاه خانگی حرفه ای حتی در فضایی بسیار کوچک برای خود بسازید. برنامه های تمرینی کراس فیت روزانه توسط کارشناسان و متخصصان این رشته ورزشی در سایت اصلی آن برای کراسفیت کاران قرار داده می شوند. به این برنامه ها WOD گفته می شود که هر روز متفاوت است و هر کس می تواند حتی از منزل آنها را دنبال کرده و با برنامه روز دنیا پیش برود. سازه های تمرینات کراس فیت نیز در اندازه های مختلف متناسب با نوع تمرینات و فضایی که شخص در اختیار دارد در بازار موجود بوده و انگیزه شما را در انجام تمرینات روزانه ترغیب می کند.

قیمت محصولات کراس فیت

وسایل تمرینات کراس فیت نسبت به کارایی و نوع تمرینات دارای قیمت هایی مناسبی هستند. البته لازم نیست در ابتدای کار همه آنها را یک جا تهیه کنید. شما می توانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید سری به یکی از فروشگاه های اینترنتی لوازم کراس فیت بزنید و با مقایسه محصولات، لوازمی را با بهترین قیمت تهیه نمایید. مثلا وزنه های کتل بل از وزن های کوچک ابتدا تمرینات را می بایست آغاز کرد و سپس با فعالیت بیشتر و بالا رفتن آمادگی بدن می توانید اندازه های بزرگتر و سنگین تر را تهیه کرد. البته وزنه های قبل در تمرینات پیشرفته با سرعت بالاتر و تعداد دفعات بیشتر نیز مورد استفاده قرار می گیرند. چون تمرینات سرعتی این ورزش هر روز متفاوت است به مرور لوازم آن را می توان خرید کرد تا بدن آمادگی استفاده از آنها را در زمان مناسب خود پیدا کند.

online chat