ارسال 4 ساعته در تهران!
 • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 101005 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 101005 عدد

شناور و قایق بادی

  اطلاعات مفید برای خرید تشک، سرسره و قایق بادی

  برای داشتن خوابی در نهایت آرامش توجه به انتخاب و خرید تشک بادی مناسب بسیار حائز اهمیت است. در دنیای مدرن امروزه و فضای کوچک آپارتمانی تشک های بادی نیاز افراد را به خوبی پاسخ داده و با در نظر گرفتن کیفیت آنها می توان تشک بادی ارزان مناسب را که حتی نکات طبی نیز در آنها رعایت شده است، تهیه کرد. اگر فضای کافی برای قراردادن تشک به صورت ثابت ندارید به راحتی با تلمبه این تشک ها را هنگام استراحت باد کرده و پس از آن باد آنها را خالی کنید. به علت جمع شدن تشک بادی در حجم بسیار کوچک و حمل آسان آنها را با خود به مسافرت برده و همه جا در تشک مخصوص خود به خواب بروید. برای استفاده طولانی مدت از تشک های بادی نکات ایمنی لازم را رعایت کنید مانند جامپ نکردن بر روی آنها و قراردادن در مکانی تمیز و دور از بخاری یا شومینه. نرمی و راحتی فوق العاده تشک های بادی بهترین جایگزین برای رختخواب های سنگین و حجیم است همچنین استراحتگاه ایده آلی برای مهمان هایی است که خواب لذت بخش آنها برای میزبان اهمیت ویژه ای دارد. مواج بودن سطح رویی تشک بادی ارزان از لغزش فرد در حال استراحت جلوگیری کرده و بافت مشبک برجسته آنها موجب حفظ تعادل شخص می شود.
  سرسره بادی در اندازه های متنوع و ارتفاع مشخص شده مناسب گروه های سنی مختلف می باشد. رنگ ها و گرافیک های به کار رفته در تولید سرسره های بادی کودکان  به قدری شگفت انگیز است که هر کودکی را از فاصله ای دور هم به خود جذب می کند. همچنین حالت بادی آنها که خاصیت ارتجاعی دارد و نیز سطح مواج آنها برای هر کسی که از سرسره استفاده کند لحظاتی لذت بخش ایجاد می کند. سرسره  بادی اصولا از جنس PVC بسیار مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا و نیز اشعه ماورابنفش خورشید در کیفیت بالا تولید می شوند. همیشه سر خوردن از ارتفاع برای هر کسی بسیار هیجان انگیز است به ویژه بادی بودن سرسره حس پرواز بهتری را به فرد منتقل می کند. قیمت سرسره بادی در فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر بسیار مناسب بوده و در اندازه های مختلف عرضه میشود. سرسره بادی در اندازه های کوچک قابل استفاده در استخر کودک بوده و ثانیه های شادی آفرین آنها را خاطره انگیزتر خواهد کرد.
  قایق بادی یکی از لذت بخش ترین تفریحات آبی کودکان محسوب می شود. به همین علت با آگاهی به اینکه قایق بادی نسبت به حجم کم و راحتی در حمل و نقل فرد را ملزم به پرداخت هزینه ای مناسب تر نسبت به نمونه های مشابه می کند. یک قایق بادی ارزران می تواند همراه خوبی برای ساختن لحظات شادی آفرین تفریحات آبی باشد. قایق های بادی یکنفره برای افرادی که به ماهیگیری و پارو زدن در آبهای آرام علاقه مندند  مناسب است. علاوه بر آن کسانی که هیجان رفتن در آب های مواج را دارند خرید قایق بادی انتخابی ایده آل است. قایق های بادی چندنفره برای وقت گذرانی خانوادگی و حتی دوستانه بر روی آب حتی در مکان های آبی پرعمق لذتی خاطره انگیز به همراه خواهد داشت. اصول و مهندسی ساخت جهت ایمن بودن قایق های بادی از طرف برندهای معتبر کاملا رعایت شده است. بهترین مارک قایق بادی استحکام و مقاومت بالا و کیفیت مناسبی دارد که خیال همه را از داشتن لحظاتی فرحبخش آسوده می کند. وزن سبک قایق بادی موجب می شود آنها را به راحتی باد کرده و در هر مکانی که می خواهید برده و قایق سواری را تجربه کنید.

  online chat