• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

وسایل کمک آموزشی شنا

اطلاعات کامل برای خرید وسایل کمک آموزشی شنا

وسایل کمک آموزشی شنا برای بهتر تمرین کردن مبتدیان از طرف مربیان شنا همیشه پیشنهاد می شود. با توجه به کارایی ویژه هر وسیله برای کمک به تسریع آموزش در هر مرحله، مربی شنا متناسب با سن و توانایی هر فرد، آنها را ملزم به تهیه وسایل مورد نیاز می کند. این وسایل نه تنها برای آموزش بهتر همچنین برای ایمنی و اطمینان خاطر شخص تحت آموزش نیز ایده آل و مورد تایید هستند. به علت ترس و واهمه افراد در جلسات اول از شناور شدن بر روی آب کمک گیری و خرید وسایل کمک آموزشی شنا کاربری فوق العاده ای دارد. سطح آموزش شناگر را ارتقا داده و همه روش و تکنیک های اموزشی را بهتر یاد می گیرد.
تخته شنا که یکی از وسایل اولیه شروع آموزش شناست و اصولا از جنس فوم مقاوم می باشد. به دلیل اینکه در ابتدای آموزش شنا انجام همزمان حرکات دست و پا برای مبتدی امکانپذیر نیست؛ تخته های شنا برای تمرکز شناگر بسیار کمک کننده هستند. شناگر با دست این وسیله کمک آموزشی شنا را نگه داشته و تمام انرژی و دقت خود را بر روی ضربه های پا متمرکز می کند تا هم حفظ تعادل بر روی آب را تمرین کند و هم نحوه صحیح پازدن را آموزش ببیند.
فین شنا که پاپوش هایی مانند پاهای اردک می باشد نیز در دو نوع قدرتی و سرعتی طراحی شده و با هدف تقویت عضلات پا و آموزش صحیح پازدن توصیه می شود. زمانی که شخص تحت آموزش، فین های شنا را پا می کند، پاها سنگین تر می شوند. شناگر ملزم به فشار بیشتر و قدرت بالاتری برای انجام حرکات پا در آب دارد. در این صورت با تحرک بیشتر ضربات پا صحیح تر انجام می گیرد. کفی شنا نیز برای دستها با کارایی مشابه فین برای پاها طراحی و تولید شده و جهت تقویت ماهیچه های دست و شانه و بهبود عملکرد شنای دست ها از جمله وسایل کمک آموزشی شنا برای کودکان است که بسیار کاربردی می باشد. 
نودل شنا هم جزء لوازم کمک آموزشی شنا و هم جزو لوازم جانبی شنا تفریحی محسوب می شود.این وسیله با قابلیت شناور کردن حین تمرینات حفظ تعادل شناگر را در آب افزایش می دهد. معمولا از جنس فوم نرم و قابل انعطاف است. از این نودل ها برای آب درمانی اشخاصی که نیاز دارند نیز استفاده می شود.
اسنورکل ابزاری است که هم حرفه ای ها برای اجرای بهتر تکنیک های شنا از آن بهره می برند. این وسیله کمک آموزشی شنا حتی برای جلوگیری از اسپاسم عضلات گردن حین شنا نیز موثر است.علاوه بر آن مبتدیان برای تنظیم و بهبود تنفس صحیح در آب حین شنا کردن از آن استفاده می کنند.
دوقلوی شنا یا همان پول بوی نیز وسیله ای برای افزایش سطح تکنیک شناگران است. این وسیله با قرارگیری بین ران ها، زانوها و مچ پاها موجب تثبیت حرکات پا و بکارگیری بیشتر حرکت در قسمت کمر و بالاتنه شده و حرکات بدن را متعادل و منظم می کند.
وسایل کمک آموزشی در شنا برای کمک به آموزش و تمرینات مبتدیان و نیز ارتقاء سطح تمرینات شناگران حرفه ای این وسایل را طراحی کرده اند. لوازم کمک آموزشی شنا یادگیری شنا را برای هر گروه سنی آسان تر و لذت بخش تر کرده اند. وسایلی مانند جلیقه، بازوبند، کمربند بادی نیز در دسته محصولات کمک آموزشی قرار دارند. ولی ایران اسپورتر به علت تنوع زیاد جهت سهولت در انتخاب در صفحه ای جداگانه به این محصولات پرداخته است.

online chat