ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 149009 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 149009 عدد

کوله

خرید کوله پشتی

کوله پشتی های مدرن بیشتر توسط جوانان مورد استفاده قرار می گیرد و سبک جذابی از یک تیپ شیک و امروزی است. کوله پشتی های اسپرت برای بسیاری از مردم از جمله مسافران و دانش آموزان کاربرد داشته و ایده مناسبی برای حمل وسایل مورد نیاز روزمره می باشد. بیش از پنج هزار سال پیش یک مسافر تنها که دانشمندان او را "Otzi، Iceman" نامیدند، با یک کوله پشتی چوبی که با پوست پوشیده شده بود و وسایل دیگری مانند تیر و کمان و ... پیدا شد که او را با همان نیزه کشته بودند و در یخچال های یخی انداخته بودند، او مخترع نبود ولی مدل کوله اوتزی طراحی هوشمندانه ای در یک کشف باستان شناسی محسوب می شد.
کوله پشتی های مختلفی در طول زمان آمدند و رفتند و با تفاوت هایی که در طراحی آنها به وجود آمد، ارتقا یافتند. دهه ۱۸۸۰ یک کوله پشتی چرمی در نروژ به سبکی مدرن طراحی شده بود که قبلا توسط هیچ شخص دیگری به نبوغ نرسیده بود. سال ۱۸۸۶ سرهنگ هنری کلای مریام از پیاده نظام هفتم که یک سرباز جنگ بود، یک مدل کیف را با چارچوبی پیچیده و تسمه ها و باندهایی به نام خود ثبت کرد و موجب شد سربازان بتوانند در شرایط بهتری بارهای سنگین تری را بارگیری کنند. البته با وجود ضعف در تعادلی که داشت ولی از رول کردن پتوها و بقچه کردن وسایل بهتر بود.
یک کوهنورد به نام جری کانینگهام سال ۱۹۳۸ اولین کوله پشتی سبک تر با یک زیپ را اختراع کرد که عمدتا برای پیاده روی، کمپینگ و تفریحات کوهستانی استفاده می شد. سپس محفظه های زیپ دار روی کوله ها برای دسترسی آسانتر وسایل در فضای باز طراحی شدند. بین دهه های ۱۹۳۰ تا ۱۹۶۰ اغلب دانش آموزان کتاب های خود را با یک بند چرمی و یا درون کیسه ای می بستند و راهی مدرسه می شدند که به تدریج این کوله ها رواج یافتند و به علت راحتی در حمل و نقل وسایل، مورد استفاده قرار گرفتند.
جری به همراه همسرش کسب و کار خرید کوله پشتی را به راه انداختند و روز به روز با بهبود مدل های جدید که تمرکز اصلی آنها بر روی کوله های فضای باز بود، به کار خود رونق دادند. راحتی شخص استفاده کننده در حمل وسایل مورد نیاز بیشتر مد نظر تولیدکنندگان بود و با امکاناتی که روز به روز برای این کوله ها در نظر گرفتند تقاضای بازار برای داشتن این وسیله مدرن که به غیر از رفع نیاز و کارایی بالا، استایل مناسبی می توانست برای همه افراد داشته باشد، مورد استقبال اکثریت قرار گرفت.