• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

کیف و ساک ورزشی

خرید ساک ورزشی بدنسازی

در دنیای مدرن امروزی مدل های مختلف کیف برای حمل وسایل مردم در طرح ها و جنس های مختلف تولید و روانه بازار می شوند. کیف های چرمی و جنس های باکیفیت برای مهمانی ها و مکان های رسمی، کیف های ورزشی بدنسازی زنانه و مردانه که برای حمل لوازم ورزشی استفاده میشد، کیف های پلاستیکی یا کاغذی برای خرید و حمل مواد غذایی خانگی، کیف های زیپ دار یا گیره ای یا تاشو، کیف های مسافرتی قفل دار یا کیف پول های کوچک، که همگی در اندازه های مختلف بنا به نیاز افراد تهیه و ساخته می شوند و حمل برخی مدل ها با وجود سادگی به علت کارایی بالایی که دارند و به جمع آوری و حمل آسانتر وسایل ضروری کمک می کنند، برای توسعه تمدن بشر بنیادی بوده اند.

انواع ساک ورزشی دوفل Duffel  کیف های استوانه ای و پارچه ای بزرگی هستند که زیپ آنها از بالا بسته می شود. ریشه این ساک های ورزشی مربوط به اواسط قرن ۱۷ میلادی است که کلمه دوفل نام یکی از شهرهای بلژیک می باشد و اصل پارچه آن از آنجا آمده است. پس از جنگ جهانی دوم از ساک ورزشی بدنسازی امروزی برای حمل لباس های سفید ملوانان کشتی سواحل شرقی آمریکا و استرالیا بسیار  استفاده می شد. این ساک ها به نام Seabags شهرت یافته بودند. سپس کارکنان نیروی هوایی در سراسر اروپا این ساک ها را برای حمل وسایل خود به دست گرفتند. در فروشگاه های عمومی ارتش ساک اسپرت دوفل برای فروش قرار داده شدند و به مرور زمان به عنوان کیف های چندمنظوره مورد استقبال مردم قرار گرفتند.
دهه ۱۹۴۰ ساک های دافل دارای قابلیت جمع شدن بودند و برای همین حتی زمانی که وسیله ای داخل آنها نبود جای کمی گرفته و حمل آسانی داشت. همچنین بندهای بلند و پهن و بسیار محکمی برای آنها در نظر گرفته شده بود تا در صورت حمل وسایل سنگین نیز توانایی بالایی داشته باشند. شهر دافل در بلژیک در نزدیکی آنتورپ قرار دارد و تاریخچه تولید پارچه های مخصوص ساک اسپرت از همان محل آغاز شد. استفاده عمده از ساک های استوانه ای اسپرت در اوایل دهه ۱۹۶۰ در استرالیا چنان مشهور شد که هر کسی از این کیف ها به دست داشت نشانه شیک و مدرن بودن صاحب آن بود.
با گذشت زمان، ساک ورزشی دوفل همچنان در حال تکامل و تغییر شکل در انواع و اقسام طراحی های زیباست. در حالیکه خرید ساک ورزشی ارزان با اضافه کردن جیب های بیشتر به ساک برای مشتریان بسیار کاربردی است و علاوه بر آن قابل توجه تولیدکنندگان آن نیز قرار گرفته است. ساک اسپرت حتی در مسافرت ها نیز بسیار کاربرد داشته و نه تنها برای مصارف ورزشی بلکه یک استایل شیک مدرن است. برای استفاده ورزشکاران باتوجه به فضای مناسبی که دارد کلیه وسایل ورزشی از قبیل گرمکن، حوله و حتی کفش اسپرت به راحتی می توان در آن قرار داد.

 

online chat