• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

کاپشن و سویشرت و هودی زنانه

۸۹۶,۰۰۰ تومان
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
- 31 

خرید هودی زنانه و دخترانه

یک سویشرت و هودی زنانه همان تیشرت یا ژاکت کلاه دار است که اغلب در جلوی یقه یک بند تنظیم تنگ و گشاد کردن کلاه دارد. کلمه هودی که معادل انگلیسی آن hoodie است، از واژه انگلیسی hat گرفته شده است که در قرون وسطی توسط راهبان پوشیده می شد. پوشیدن و خرید هودی زنانه بلند، در دهه ۱۹۳۰ به عنوان سبک جدیدی از مد لباس برای فصل سرد در کنار کاپشن زنانه بلند مورد استفاده قرار گرفت. این لیاس به علت داشتن کلاه و فرم اسپرتی که داشت بین جوانان طرفداران زیادی پیدا کرد. فرهنگ هیپ هاپ در دهه ۱۹۷۰ در شهر نیویورک نقش مهمی در بالابردن جمعیت علاقه مند به سویشرت و هودی دخترانه و همچنین کاپشن زنانه داشت. ابتدا فقط مردان جوان از این سبک پیروی می کردند ولی به مرور با استقبال خانم ها از لباس های اسپرت و پوشیدن تیشرت و لگ ها به جای دامن های بزرگ و بلند دست و پاگیر، استفاده از هودی ورزشی زنانه نیز همگانی شد.
سویشرت و هودی زنانه اصولا همان کاپشن زنانه و دخترانه گرم کلاه دار است که در قسمت جلویی خود بدون دکمه یا زیپ است. ولی کاپشن زنانه بلند ارزان قیمت می توانند در کنار داشتن کلاه یا بدون کلاه، از جلو باز شده و جنس آنها به گونه ای است که بسیار گرم تر از گرمکن های ورزشی عمل می کنند. همچنین هر کسی متناسب با سلیقه خود می تواند بر روی لباس های دیگر از آنها استفاده کند. خانم هایی که انواع لباس های ورزشی زنانه را می پسندند حتما چندین مدل از سویشرت زنانه ورزشی را برای زمان های لازم، چه جهت فعالیت و تمرینات ورزشی در فضای باز و چه برای حضور در جمع های دوستانه، در کمد لباس های خود دارند. استفاده از کاپشن های زنانه برای فصلی از سال که هوا نه خیلی سرد و نه خیلی گرم است بسیار کاربرد دارد. برای اشخاصی که در فضای بیرون از منزل مانند پارک ها و... نیاز به فعالیت دارند، می توانند بر روی لباس های دیگر خود به عنوان یک پوشش اضافی بپوشند و یا به راحتی دربیاورند. ایران اسپورتر متناسب با نوع پوشش و نیاز به راحتی خانم ها شرایط ویژه ای برای خرید سویشرت هودی های دخترانه فراهم آورده است تا انتخاب های ایده آلی را داشته باشند.
اغلب خانم های خوش سلیقه به دنبال سبک زیبایی از تیپ روزانه هستند که گرم شدن با لباسی سبک و در عین حال گرم کننده برای آنها مهم است. آنها باید در فروشگاه های معتبر که انتخاب گسترده ای از مدل لباس های شیک در انواع رنگ و طرح های خاص و ویژه دارند، سراغ بگیرند. سویشرت و هودی و کاپشن های دخترانه در انواع طرح های زیپ دار و جلوبسته، کلاه دار یا بدون کلاه، جنس های پشمی یا پلی استر و رنگ های جذاب در عین ایجاد حس خوب گرما، اطمینان خاطر بابت زیبایی ظاهر شما را هم فراهم می کند. در ایران اسپورتر با خیالی آسوده و انتخابی سریع و با کمک فیلترهای جستجو به راحتی می توانید سویشرت یا کاپشن زنانه بلند با قیمت مناسب مورد نظر خود را پیدا کنید زیرا جنس باکیفیت و اعتبار برند هر محصول اولویت اصلی یک خرید رضایتمندانه است. یک کاپشن دخترانه یا سویشرت هودی زنانه فقط مسئول گرم نگه داشتن بدن شماست. ولی انتخاب صحیح در رنگ و طرح می تواند همیشه الگوی زیبایی از لایف استایل شما را در ذهن دیگران تداعی کند.

online chat