• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65421 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65421 عدد

مانتو، بلوز و تونیک ورزشی زنانه

خرید تونیک ورزشی و بلوز زنانه

تونیک ورزشی و بلوزهای آستین بلند زنانه در بسیاری از اشکال و سبک های مختلف با توجه به نیاز خانم ها طراحی و تولید شده اند. تونیک ها اصولا از تاپ های زنانه بلندتر و از پیراهن کوتاه ترند. تفاوت اکثر تونیک ها در مدل یقه آنهاست که متناسب با فصل سال می توان از نوع یقه دار بلند جهت گرم شدن و یا یقه گرد جهت نشان دادن زینتی های گردن آویز مورد علاقه خانم ها، از آنها استفاده کرد. پوشیدن یک تونیک در کنار راحتی برای زنان همراه با یک شلوار جین می تواند به طریقی استایل بدن را نیز جذاب نشان دهد. حتی به دلیل بلند بودن و سبک پوشش افراد در هر مکانی نیز به راحتی قابل استفاده هستند.
تونیک های زنانه ابتدا از پارچه های کتانی دوخته می شدند و توسط نظامیان با طراحی نوارهایی بر روی آنها مورد استقبال بودند. رومیان و یونانیان باستان پس از پیراهن ها و دامن هایی که همیشه معمول پوشش خانم ها بود به سمت استفاده از تونیک ها و بلوزهای بلند گرایش پیدا کردند و این سبک لباس پوشیدن همراه با شلوار باب شد که تا دوران مدرن محبوبیت آن باقی ماند. این سبک لباس ساده به دلیل اینکه از بلوزها و تاپ های زنانه بلندتر بود و باسن را هم پوشش می داد به عنوان یک تیپ اسپرت، خیلی سریع طرفدار پیدا کرد. پوشیدن پیراهن های زنانه و تونیک ورزشی به عنوان استایلی شیک و مدرن برای خانم های جوان انتخابی ایده آل شد و از طرف قشر آقایان نیز مورد استقبال قرار گرفت.
مجموعه ایران اسپورتر با در نظر گرفتن سلایق بانوان ایرانی و نیز ارائه بهترین و باکیفیت ترین برندهای اصل تونیک ورزشی و بلوز زنانه، دنیای گسترده ای از انواع طرح های بلوز، پیراهن و تونیک های زنانه را برای مشتریان خود فراهم کرده است. با اعتماد کامل به کیفیت محصولات به نمایش گذاشته شده، برای خرید لباس ورزشی زنانه تنها کافی است که ذهن خود را متمرکز انتخاب طرح و رنگ لباس مورد نظر خود کنید.

online chat