• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

لوازم جانبی پزشکی ورزشی

  اطلاعات مفید برای خرید لوازم جانبی پزشکی ورزشی

  هنگام آسیب استفاده از محصولاتی که بتواند درد و تورم و ناراحتی های ایجاد شده توسط آسیب دیدگی را کاهش دهد در آرامش فرد صدمه دیده در لحظه اول بسیار موثر بوده و نیز فرآیند ایمن و سریعی را برای بهبود طی می کند. تجهیزات پزشکی-ورزشی خاص برای کمک به آسیب دیدگی حین تمرینات ورزشی جهت بهبود عملکرد ورزشی و نیز ترمیم آسیب، متناسب با اینکه شخص یک پزشک متخصص پوکی استخوان باشد یا فیزیوتراپیست و یا یک مربی ورزشی، متفاوت می باشد.

  یک سری از محصولات پزشکی-ورزشی مانند چسب های مخصوص درمانی توسط پزشکان سراسر جهان برای کنترل جراحات کارایی داشته و اغلب با مدیریت مجموعه ای گسترده از عوارض و نه فقط آسیب های ورزشی موثر است. تجهیزات جانبی پزشکی-ورزشی مورد علاقه فیزیتراپیست های ورزشی بوده و در درمان بیماران کلینیکی و نیز ورزشکاران در عرصه فعالیت های ورزشی مفید می باشد. بنابراین لوازم جانبی پزشکی ورزشی هم نیازهای فرد بیمار و هم نیازهای ورزشکار را در زمینه توانبخشی مرتفع می کند. به طور حتم هر محصول خاصی با داشتن ویژگی های منحصر به فرد و سرویس دهی سریع و کارآمد در رفع دردها و آسیب ها کاربرد داشته و نگرانی شخص را در مواجهه با ضرب دیدگی ها و برخوردهای فیزیکی ناگهانی حین ورزش کم خواهد کرد. حتی مواد به کار رفته در محصولات با تشخیص درست برند و کمپانی معتبر پس از استفاده، از آسیب و ایجاد حساسیت بر پوست جلوگیری کرده و خود باعث ترمیم و احیای سریع منطقه آسیب دیده می شود.

  مواد تشکیل دهنده و بافتی که در محصولات پزشکی ورزشی به کار رفته می بایست ضدآلرژی بوده و با افزایش و بهبود گردش خون باعث کاهش خستگی، درمان دردهای ناشی از قرارگیری نادرست پاها در کفش و نیز بهبود عملکرد ورزشکار شود. محصولاتی از قبیل کفی های طبی کفش، محافظ انگشتان برای ورزشکارانی که با دست بیشتر سروکار دارند، دستکش های فیتنس جهت فعالیت های آمادگی جسمانی و غیره ... در گروه لوازم جانبی پزشکی ورزشی قرار می گیرند که استفاده صحیح و به موقع از آنها حتی در پیشگیری از بروز آسیب نیز تاثیرگذارتر خواهند بود.
   

  online chat