• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

شیکر و قمقمه ورزشی

خرید قمقمه و شیکر ورزشی از ایران اسپورتر

قمقمه ورزشی ظرفی است که برای نگهداری آب یا هر نوع مایعات و نوشیدنی ها استفاده می شود. این بطری های آب و شیکر ورزشی به همه این اجازه را می دهند تا نوشیدنی مورد نظرشان را با خود به هر مکانی ببرند. بطری های آب معمولا از جنس های پلاستیک، شیشه یا فلز ساخته می شوند و در اشکال و رنگ ها و اندازه های مختلف در بازار موجود می باشند. قمقمه ورزشی اصل برای نگهداری نوشیدنی ها به صورت سرد یا گرم قابل استفاده بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. 
طبق محاسبات آماری اقیانوس آرام حدود ۱۷ میلیون بشکه نفت برای ساخت بطری های آب پلاستیکی یکبار مصرف توسط آمریکایی ها در سال ۲۰۰۶ مصرف شد. این بطری های یکبار مصرف از فرآیندهای شیمیایی سمی تولید می شوند و مشکلات زیادی را برای طبیعت به وجود می آورند. این بطری های آب یکبار مصرف بر سیستم عصبی، خون، کلیه ها، سیستم ایمنی بدن تاثیر می گذارند. در دراز مدت موجب سرطان و نقایص درونی می شوند. علاوه بر این به علت استفاده روزافزون از پلاستیک و اجزای آن در تولید محصولات یکبار مصرف که باعث کمبود سوخت های فسیلی و در نتیجه کمبود انرژی مورد نیاز تولید سوخت شده است؛ بهترین راه، استفاده از شیکر ورزشی و بطری های آبی است که قابلیت استفاده مجدد و طولانی مدت را داشته باشند. قمقمه ورزشی باشگاه تولید شده برای مصارف خارج از منزل حین تمرین یا ورزش به علت مواد اولیه قابل بازیافت بسیار در حفظ سلامت منابع طبیعی موثر می باشند. و همچنین مواد به کار رفته در آنها به گونه ای است که بر سلامت انسان تاثیر منفی نمی گذارند.
طراحی های بی نظیر از لحاظ رنگ و مدل در تولید قمقمه ورزشی بدنسازی اصل و نیز استفاده مواد اولیه باکیفیت همه سنین را برای خرید و داشتن حداقل یکی از این قمقمه ها ترغیب می کند. این قمقمه ها قابلیت شستشو داشته و به غیر از آب می توانید برای نگه داشتن نوشیدنی های دیگر و حتی انرژی زاها برای زمان ورزش استفاده کنید. دهانه گشاد قمقمه ورزشی اصل برای قرار دادن تکه های یخ درون آنها و خنک نگه داشتن آب یا نوشیدنی در زمانی طولانی تر مفید بوده و نیز دارابودن دری قابل مکندگی این بطری ها هم کاملا دریچه خروج آب را محکم و غیرقابل نشت می کند و هم برای کودکان راحت تر قابل آشامیدن هستند.

شیکر ورزشی همان قمقمه های باشگاه با کیفیتی هستند که ورزشکاران و بدنسازان برای آماده سازی مکمل های خود از آنها استفاده می کنند. پودرها و قرص های مکمل و انرژی زا را در قمقمه ورزشی شیکر به خوبی مخلوط کرده و در زمان مناسب حین تمرینات ورزشی خود می نوشند. شیکر ورزشی دارای واشرهای سیلیکونی می باشند که حین میکس کردن پودر پروتئین با آب یا آبمیوه درون آنها، اطمینان خاطر جهت عدم نشت به بیرون را فراهم می کنند. بعضی از این شیکرهای بدنسازی دارای لیوان های مخصوص به عنوان پیمانه جهت اندازه گیری میزان پودر قابل مخلوط کردن در آب هستند و نیز توپ های پلاستیکی توری شکلی برای قرار دادن قرص های انرژی زا و تکه های میوه دارند. طراحی دهانه بطری آب ورزشی شیکر به صورت لوله ای است تا نوشیدن محتویات داخل آن برای ورزشکاران آسانتر باشد.

online chat