ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 148600 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 148600 عدد

قمقمهافزودن به مقایسه

اطلاعات مفید قبل از خرید قمقمه

قمقمه های آب ظرفی است که برای نگهداری آب یا هر نوع مایعات و نوشیدنی ها استفاده می شوند. این بطری های آب به همه این اجازه را می دهند تا نوشیدنی مورد نظرشان را با خود به هر مکانی ببرند. بطری های آب معمولا از جنس های پلاستیک، شیشه یا فلز ساخته می شوند و در اشکال و رنگ ها و اندازه های مختلف در بازار موجود می باشند. قمقمه های ورزشی برای نگهداری نوشیدنی ها به صورت سرد یا گرم قابل استفاده بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. 
طبق محاسبات آماری اقیانوس آرام حدود ۱۷ میلیون بشکه نفت برای ساخت بطری های آب پلاستیکی یکبار مصرف توسط آمریکایی ها در سال ۲۰۰۶ مصرف شد که این بطری های یکبار مصرف از فرآیندهای شیمیایی سمی تولید می شوند و مشکلات زیادی را برای طبیعت به وجود می آورند. این بطری های آب یکبار مصرف بر سیستم عصبی، خون، کلیه ها، سیستم ایمنی بدن تاثیر گذاشته و در درازمدت موجب سرطان و نقایص درونی می شوند. و نیز به علت استفاده روزافزون از پلاستیک و اجزای آن در تولید محصولات یکبار مصرف که باعث کمبود سوخت های فسیلی و در نتیجه کمبود انرژی مورد نیاز تولید سوخت شده است؛ بهترین راه، استفاده از بطری های آبی است که قابلیت استفاده مجدد و طولانی مدت را داشته باشند. قمقمه های تولید شده برای مصارف خارج از منزل حین تمرین یا ورزش به علت مواد اولیه قابل بازیافت بسیار در حفظ سلامت منابع طبیعی موثر می باشند. و همچنین مواد به کار رفته در آنها به گونه ای است که بر سلامت انسان تاثیر منفی نمی گذارند.
طراحی های بی نظیر از لحاظ رنگ و مدل در تولید قمقمه ها و نیز استفاده مواد اولیه باکیفیت همه سنین را برای خرید و داشتن حداقل یکی از این بطری ها ترغیب می کند. این قمقمه ها قابلیت شستشو داشته و به غیر از آب می توانید برای نگه داشتن نوشیدنی های دیگر و حتی انرژی زاها برای زمان ورزش استفاده کنید. دهانه گشاد این قمقمه ها برای قرار دادن تکه های یخ درون آنها و خنک نگه داشتن آب یا نوشیدنی در زمانی طولانی تر مفید بوده و نیز دارابودن دری قابل مکندگی این بطری ها هم کاملا دریچه خروج آب را محکم و غیرقابل نشت می کند و هم برای کودکان راحت تر قابل آشامیدن هستند.