ارسال رایگان سفارشهای بالای 250 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 149540 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 149540 عدد

لوازم پیلاتس

    خرید لوازم پیلاتس

    ورزش پیلاتس سیستمی شگفت انگیز، کامل و اصلاح شده جهت تناسب اندام می باشد که به طور غیرمستقیم به از دست دادن وزن و چربی سوزی برای تناسب اندام کمک می کند. این ورزش به طور مطلوب باعث تقویت هسته بدن، کاهش خطر آسیب، بهبود انعطاف پذیری عضلات بدن می شود. خرید لوازم پیلاتس و انجام مداوم این ورزش این امکان را می دهد که یک ورزشکار «همیشه در بازی باقی بماند». تمرینات منظم پیلاتس از آسیب دیدگی های ناگهانی در ورزش های دیگر جلوگیری کرده و بدن را در حالت سلامت کامل نگه می دارد.
    ژوزف پیلاتس کودکی بیمار بود که سال۱۸۸۰ در آلمان متولد شد و از دوران نوجوانی مصمم به ساختن خود به عنوان یک انسان سالم و قوی بود. او با ترکیب ایده های غربی و شرقی درباره سلامت و آمادگی جسمانی، تحقیق و تمرین بر رژیم های ورزشی کلاسیک رومی و یونانی و بررسی ورزش هایی مانند ژیمناستیک، یوگا، تای چی، هنرهای رزمی و مدیتیشن تکنیک هایی را طراحی کرد که علم «کنترل بدن» نام گرفت. او در تجسم اولیه خود برای اصلاح و افزایش مقاومت بدن آسیب دیدگان اصول ورزش پیلاتس را پایه گذاری کرد. ژوزف پیلاتس سال ۱۹۲۳ در آمریکا اولین استودیوی پیلاتس خود را به کمک همسرش افتتاح کرد. او ابتدا برای از بین بردن جراحات وارد شده بر افراد و جلوگیری از عود کردن آن روش های گسترده ای را اجرا کرد که افراد می توانستند با کمک تمرینات ذهنی و جسمی با کنترل بدن و با پتانسیل کامل خود فعالیت کنند.
    هدف از انجام تمرینات با لوازم پیلاتس مناسب وضعیت خوب بدن، تنفس صحیح، تمرکز بر هسته بدن، دقت و کنترل، انعطاف پذیری و افزایش قدرت به صورت همزمان بوده و سازگار با ذهن و روح انسان می باشد. طی سال ها، روش Pilates به تدریج تکامل یافت تا توانست تفکر بیو مکانیسم فعلی و استفاده از قطعات و تجهیزات مدرن پیلاتس را در برگرفته و همچنین با تفکر مدرن آناتومیک و زیست مکانیکی توسط معلمان بنیاد پیلاتس ادغام شود. تجهیزات کمکی جهت انجام این ورزش Reformer، Cadillac و صندلی Wunda همراه با مجموعه ای از میله ها و رول ها و تسمه هاست که می تواند تمرینات جالب و کارآمدی را ارائه دهد.