• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

مایو مردانه و پسرانه

انواع مایو مردانه و پسرانه

برای لذت بردن از ورزش های مفرح آبی و مخصوصا شنا کردن، اولین و الزامی ترین کار، تهیه مایو مناسب می باشد. فرض کنید بخواهید با لباس راحتی خود تن به آب بزنید، اصطکاک ایجاد شده آب با لباس، نه تنها سرعت شنا را کاهش می دهد حتی خیس شدن، چسبیدن لباس به بدن، رخنه کردن آب به هر قسمت لباس موجب می شود تفریح لذت بخش شما به لحظاتی ناخوشایند تبدیل شود.
لباس شنای مردانه از جنس پارچه ها و الیاف پلاستیکی مخصوصی تولید می شوند که آب را به خود جذب نمی کنند و زود خشک می شوند، به همین دلیل برای شنا کردن مناسب هستند. مورد مهم تر و قابل توجه اینکه چون مایو فقط برای زمان شنا استفاده می شود از لحاظ بهداشتی خیلی بهتر از لباس زیر به عنوان لباس شنا هستند. اصولا لباس شنا برای دو مورد زیبایی و کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. مایو شنا مردانه بر اساس طول لباس و نوع دوخت طبقه بندی می شوند.
1. مایو های نیم تنه مردانه ابتدا در آمریکای شمالی مورد استفاده قرار گرفتند که شبیه به شلوارک هایی چسبان(trunks) از جنس نایلون یا پلی استر هستند و لایه داخلی این مایوهای چسبان از پوششی محکم تر دوخته می شوند. این مدل مایو به عنوان مایو استخری مردانه بسیار مطلوب آقایان بوده و تفاوت در رنگ و طول شلوارک ها بسیار متنوع است. کمری این مایوها به صورت کشی و گاهی دارای بند قابل تنظیم هستند. این مدل مایو به علت پادار بودن و چسبان بودن به عنوان مایو پسرانه هم مورد استفاده قرار می گیرد چراکه محبوبیت بیشتری بین شناگران کودک و جوانتر دارد.
2. نوع دیگری از مایوهای مردانه پادار کمی از زانو کوتاهتر بوده (boardshorts) و اغلب دارای بند کمر قابل تنظیم هستند. علت بیشتر طراحی این مایوهای شلوارکی کوتاه برای ورزش های آبی و کنار ساحل است تا هنگام فعالیت احساس راحتی بیشتری به استفاده کننده منتقل شود. به همین علت این نوع از مایوها به مایو شنا مردانه ساحلی معروف است و اغلب دارای یک لایه توری در داخل هستند تا فرم ایستایی بهتری هنگام خیس شدن داشته باشند.
3. نوع سوم مایوهای مردانه اسلیپ به نام اسپیدوز(speedos) در بازار شناخته شدند که برگرفته از برندی معتبر است و اولین بار توسط این کمپانی طراحی شدند. این نوع شورت مایو مردانه بوده و بسیار چسبان هستند و دارای یک برش V شکل در قسمت بالای ران ها بوده و اصولا دارای پوششی داخلی هستند. طرح مایوهای اسپیدوز در اروپا طرفداران زیادی دارد. به این مایوها شورت شنا مردانه هم گفته می شود که بیشتر شناگران حرفه ای در مسابقات برای ایجاد اصطکاک کمتر با آب از آن استفاده می کنند.
4. از انواع دیگر مایو مردانه لباس های کامل از سرشانه ها تا بالای زانوها است که شکم و ران ها را نیز می پوشاند. این لباس ها هم توسط شناگران در مسابقات شنای فضای باز برای بهتر نشان داده شدن فرم بدن آنها و نیز جهت جلوگیری از قرارگرفتن در معرض نور آفتاب مورد استفاده قرار می گیرد. حتی برای کسانی که در فضای باز و ساحل قصد فعالیت های آبی دارند هم مناسب است. زیرا قسمت فوقانی و حتی پایین تنه را به خوبی می پوشاند و از آفتاب سوختگی جلوگیری می کند.

قیمت مایو مردانه و پسرانه

متناسب با فعالیت ورزش آبی یا نیاز می توانید از انواع مایوهای مردانه انتخاب کنید. قیمت مایو استخر مردانه و قیمت مایو پسرانه بنابر جنسی که دارد و اینکه از چه برندی باشد، متفاوت است. بعضی افراد ممکن است به جنس برخی از مایوها حساسیت داشته باشند که مایو شنا مردانه ضد آلرژی نیز در بازار موجود است که مسلما جنسی باکیفیت تر و متفاوت دارند. برای خرید مایو پسرانه از مدل هایی انتخاب کنید که متناسب با فرم بدن و نیز سن کودکتان باشد. با فکر اینکه کودک در حال رشد است و مایویی بزرگتر بخرید، او اصلا هنگام تمرین شنا و یادگیری احساس آرامش خاطر نخواهد داشت. مایو شنا پسرانه از آن دست لباس هایی است که باید فیت بدن کودک انتخاب شود.

خرید مایو مردانه و پسرانه از فروشگاه ایران اسپورتر

اینکه مایو را برای تفریحات خانوادگی کنار ساحل می خواهید یا برای حرفه ای شدن و یا اینکه بخواهید کسی را تحت تاثیر قرار دهید! حق انتخاب های زیادی خواهید داشت. مثلا لباس شنایی که در استخرهای سرپوشیده یا فضای باز ممکن است نیاز شما را مرتفع کند متفاوت بوده و همچنین اینکه با توجه به جذب بودن یا گشاد بودن شلوارک شنا، میزان جنبش و تحرک بدنی شما حائز اهمیت می باشد. حتی متناسب با فرم بدنی خود می توانید طرح های مختلف را بسنجید به طور مثال مایوهای شنای بلند برای مردان کوتاه قد مناسب به نظر می آیند.
سایت اینترنتی ایران اسپورتر با ارائه جدیدترین مدل مایو مردانه و پسرانه در مجموعه فروشگاهی ورزش های آبی خود، بهترین گزینه ها را فراهم کرده است. انواع مدل ها برای انتخاب مناسب تر و راحت تر همه شناگران حرفه ای و افراد مبتدی و آموزشی و همچنین مایو مردانه شنا اصل از برندهای معتبر و شناخته شده در مجموعه محصولات سایت ایران اسپورتر موجود می باشد.

برای مشاهده انواع تیشرت شنا در ایران اسپورتر کلیک کنید.

online chat