• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 88453 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 88453 عدد

مایو مردانه و پسرانه

انتخاب و خرید مایو مردانه از ایران اسپورتر

لباس شنا برای دو مورد زیبایی و کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. لباس های شنا بر اساس طول لباس و نوع دوخت طبقه بندی می شوند. 

1. مایو های نیم تنه مردانه ابتدا در آمریکای شمالی مورد استفاده قرار گرفتند که شبیه به شلوارک هایی گشاد (trunks) از جنس نایلون یا پلی استر هستند و لایه داخلی این مایوهای شلوارکی از پوششی محکم تر دوخته می شوند. تفاوت در رنگ و طول شلوارک ها بسیار متنوع بوده و کمری این مایوهای شلوارکی اصولا دارای بند قابل تنظیم هستند.

2. نوع دیگری از مایوهای مردانه از زانو کوتاهتر بوده (boardshorts) و اغلب دارای کمر کشی بوده و کاملا به بدن می چسبد. علت بیشتر طراحی این مایوهای شورتی کوتاه برای ورزش های آبی است تا هنگام فعالیت احساس راحتی بیشتری به استفاده کننده منتقل شود.

3. نوع سوم مایوهای مردانه به نام اسپیدوز (speedos) در بازار شناخته شده اند که برگرفته از برندی معتبر است و اولین بار توسط این کمپانی طراحی شدند. این مایوها شلوارکی بوده و بسیار چسبان هستند و دارای یک برش V شکل در قسمت بالای ران ها بوده و اصولا دارای پوششی داخلی هستند. طرح مایوهای اسپیدوز در اروپا طرفداران زیادی دارد.

4. از انواع دیگر مایو مردانه لباس های کامل از سرشانه ها تا بالای زانوها بوده که شکم و ران ها را نیز می پوشاند. این لباس ها بیشتر توسط شناگران در مسابقات شنا جهت بهتر نشان داده شدن فرم بدن آنها مورد استفاده قرار می گیرد. حتی برای شناگرانی که در فضای باز قصد فعالیت های آبی دارند جهت جلوگیری از قرارگرفتن در معرض نور آفتاب مناسب می باشد. زیرا قسمت فوقانی و حتی پایین تنه را به خوبی می پوشاند.

متناسب با فعالیت ورزش آبی یا نیاز می توانید از انواع مایوهای مردانه انتخاب کنید. مثلا لباس شنایی که در استخرهای سرپوشیده یا فضای باز ممکن است نیاز شما را مرتفع کند متفاوت بوده و همچنین اینکه با توجه به جذب بودن یا گشاد بودن شلوارک شنا میزان جنبش و تحرک بدنی شما حائز اهمیت می باشد. اینکه مایو را برای تفریحات خانوادگی کنار ساحل می خواهید یا برای حرفه ای شدن و یا اینکه بخواهید کسی را تحت تاثیر قرار دهید حق انتخاب های زیادی خواهید داشت. حتی متناسب با فرم بدنی خود می توانید طرح های مختلف را بسنجید به طور مثال مایوهای شنای بلند برای مردان کوتاه قد مناسب تر به نظر می آیند.

برای مشاهده انواع تیشرت شنا در ایران اسپورتر کلیک کنید.

online chat