• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

کفش بسکتبال

  اطلاعات مفید برای خرید کفش بسکتبال اورجینال

  به دلیل سرعت بالا و حرکات ناگهانی و پرانرژی ورزش بسکتبال، یک بازیکن نیازمند کفش بسکتبال اورجینال است که با وجود شدت عمل بازی از پاهایش به خوبی محافظت کند. در حین این ورزش اصطکاک کفش با سطح زمین به علت پرش های بلند، فرود و حرکات تکنیکی بسیار زیاد بوده و به مچ پای ورزشکار فشار زیادی وارد می شود. البته متناسب با سبک بازی که ممکن است قدرتی یا سرعتی باشد، رعایت نکات مهم در خرید لوازم بسکتبال بسیار اهمیت دارد. پس قبل از خرید، توانایی ها و ویژگی های خود را برای شروع یک بازی بسکتبال بررسی کنید.
  اهمیت هر کفش متناسب با فعالیت فرد انتخاب بسیار مهمی است که هر شخص ورزشکار می بایست به آن دقت ویژه داشته باشد. چرا که کفش استاندارد بسکتبال مطابق با فعالیت ورزشی در کیفیت بازی فرد موثر خواهد بود. به علت اینکه در ورزش حرفه ای بسکتبال، بازیکنان در پرش های بلند و یک گام حدود ۵ کیلومتر فشار روی پایشان وارد می شود حتما استفاده از کفش بسکتبال حرفه ای لازمه بازی حرفه ای آنها خواهد بود. پای انسان دارای سه مکانیسم جذب شوک می باشد که سه قسمت مهم تاندون آشیل، بالشتک زیر پاشنه پا و قوس کف پا وظیفه ذخیره انرژی وارد شده را به عهده دارند. یک کفش مخصوص بسکتبال حرفه ای در کنار راحتی پا هنگام تحرک ورزشی باید سبک وزن باشد و در عین حال قدرت تحمل وزن بدن ورزشکار را به خوبی داشته باشد تا بتواند با حمایت کامل از مچ پا، ورزشکار را در انجام حرکات موثر و کاربردی حمایت کند.
  کفش بسکتبال ساقدار به علت قدرت ضربه گیری و حفاظت از پای بسکتبالیست در حین پرش و فرودها در ارائه یک بازی سطح بالا بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. همچنین خرید کفش بسکتبال ساقدار علاوه بر پایداری، میزان مقاومت مچ پا را در حین چرخش های ناگهانی نیز حفظ کرده و از آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری می کند. سرعت بالای بازی بسکتبال و گام های بلند ورزشکاران این رشته که اصولا قدهای بلند و بدن هایی ورزیده دارند نیاز آنها را به کفشی استاندارد تعیین می کند. برندهای معتبری مانند NIKE، ADIDAS، UNDER ARMOUR، K1X با به کار بردن مواد درجه یک و مرغوب کیفیت کفش های تولیدی خود را بالا برده و عملکرد بهتری را برای بازیکن در نظر گرفته اند. خرید از نمایندگی کفش بسکتبال اورجینال برای ارائه بهتر برندهای معتبر و شناخته شده همیشه اطمینان خاطر فرد را بابت داشتن کفشی استاندارد به همراه دارد. ایران اسپورتر کفش های بسکتبال دخترانه و پسرانه را با تضمین اصل بودن برند برای انتخاب صحیح و مناسب شما ارائه می دهد.

  کفش بسکتبال حرفه ای باید چگونه باشد؟

  کفش بسکتبال حرفه ای باید دارای سه ویژگی اصلی: ۱. حفاظت از پا ۲. راحتی ۳. حمل وزن بدن باشد. برای داشتن حرکات موثر و باکیفیت در درجه اول ایمنی حائز اهمیت بوده و انتخاب یک کفش مناسب در بهبود عملکرد بازی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. مهارت یک بازیکن بسکتبال با پوشیدن کفش استاندارد می تواند عملکردی حیاتی داشته باشد.

  1. به علت تحرک بالای ورزش بسکتبال کفش های بندی توصیه می شود زیرا کفش های چسبی توانایی نیروهای وارده را نداشته و احتمال بروز حادثه در ناحیه مچ پا بیشتر می شود.
  2. کفش مخصوص بسکتبال به صورت استاندارد دارای ساق کمی بلندتر از کفش های اسپرت دیگر است در حدی که مچ پا را کاملا پوشش دهد و در مقابل پیچش یا آسیب های ناگهانی حفظ کند.
  3. کفی زیر کفش می بایست دارای ارتفاع مناسب و قابل انعطاف باشد که اصولا در قسمت زیر پاشنه پا ضخیم تر است تا هم وزن بدن را به خوبی نگه دارد و هم از فشار بیش از حد به پا جلوگیری کند و نیز از پا در برابر ضربات وارده محافظت کند.
  4. معیارهای مهم پایداری و ضربه گیری کفش بسکتبال با قیمت مناسب، شرایط عملکرد بهینه پا حین ورزش را فراهم می کند.
  5. لایه رویی کفش بهتر است دارای منافذ ریز تنفسی برای پا باشد و همچنین نرمی و انعطاف پذیر تا جای که اجازه تحرک و سرعت را به بسکتبالیست ارائه کند.
  6. طرح های رنگی و جذابی که در طراحی های جدید کفش های بسکتبال ارزان و قیمت مناسب به چشم می خورد جذابیت و اعتماد به نفس شما را حین تمرین و ورزش افزایش می دهد.

   

  اگر به دنبال خرید کفش سالنی فوتسال هستید می توانید از طریق لینک زیر مشخصات آن را مشاهده کنید:

  کفش فوتسال سالنی

  online chat