• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

کفش پینگ پنگ

  اطلاعات خرید کفش پینگ پنگ

  اگر مایل به بازی پینگ پنگ مخصوصا در باشگاه هستید پوشیدن کفش پینگ پنگ ارزان و مناسبی که حرکات چرخشی و سریع را در پشت میز پینگ پنگ به صورت تکنیکی کنترل و هدایت کند، کاملا الزامی است. کفش تنیس روی میز مخصوص دارای طراحی متفاوتی جهت تقویت و استحکام مچ پا می باشد. مزیت غیرقابل لغزش داشته و استفاده از لاستیک های طبیعی در تولید این کفش ها جذب تعریق بالایی دارد. داخل کفش ها از لحاظ موارد پزشکی و ارتوپدی کاملا استاندارد بوده و حداکثر راحتی را برای یک بازیکن تنیس روی میز فراهم می کند. کفش های پینگ پنگ ارزان قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و برای بازی های فعال و سریع مناسب می باشند.
  مواد به کار رفته در تولید این کفش تنیس روی میز قدرت ایستایی بالایی داشته تا بازیکن پینگ پنگ بتواند در برابر نیروهای محرک، سریع عکس العمل نشان دهد. وزن آنها بسیار سبک می باشد و در عین حال در برابر حرکات سخت و ناگهانی بازیکن مقاومت توسعه یافته دارد. حفظ تعادل در کمترین زمان از ظرافت های این کفش ها بوده و با حرکت های پا بسیار سازگارند. 

  معیارهای انتخاب بهترین کفش پینگ پنگ

  البته با توجه به اینکه هر شخص سلایق مختلفی برای انتخاب کفش دارد، ایران اسپورتر با ارائه کفش های متنوع از لحاظ رنگ و حتی برندهای معتبر در زمینه تنیس روی میز حق انتخاب گسترده ای برای شما در نظر گرفته است. با انتخاب یک کفش مناسب عملکرد بالای ورزشی خود را به خوبی بسنجید.
  1. داخل کفش پینگ پنگ حتما می بایست بالشتک هایی جهت جلوگیری از لغزش پا به علت سرعت بالای بازی و جابه جایی های سریع و ناگهانی داشته باشد و نیز از موادی ساخته شده باشد تا تنفس برای پاها به راحتی امکان پذیر باشد.
  2. کفی های زیر کفش اگر قدرت چسبندگی متعادلی داشته باشند برای فعالیت تنیس روی میز مناسب ترند. کف این کفش ها به گونه ای طراحی شده تا شوک های وارده به زانو به دلیل برخورد مدوام کف پا با زمین کاملا جذب شده و هیچ نیروی اضافه ای به زانوهای شما وارد نشود.
  3. پاشنه پا به طور کامل باید توسط کفش تنیس روی میز پوشش داده شود تا از لغزش های پا جلوگیری کند و حرکات چند جهته توسط بازیکن به راحتی قابل انجام باشد.

   

  faq
  پرسش های متداول
  online chat