• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 88479 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 88479 عدد

لباس فوتبال

اطلاعات مفید در مورد لباس فوتبال

لباس فوتبال اتحاد، روحیه تیم و تمایل به پیروزی را به بازیکنانش القا می کند. لباس هر تیم فوتبال قوانینی خاص از لحاظ تعیین رنگ و نیز برند موردنظر دارد. مجموعه لباس فوتبال شامل یک تیشرت که می تواند متناسب با فصل سرما و گرما آستین بلند یا آستین کوتاه باشد، یک شلوارک، جوراب های ساق بلند و نیز دو محافظ ساق که متناسب با سن بازیکن اندازه مناسب دارد، می شود. جوراب و پیراهن تیم های مخالف باید دارای رنگ های متضاد باشند در غیر اینصورت تیم میزبان در صورت مشابه بودن رنگ لباس ها باید رنگ دیگری را انتخاب کنند. اصولا تیم مهمان رنگ تیره تر نسبت به تیم میزبان می پوشند. رنگ لباس جزء مشخصات شناسایی و هویت هر تیم محسوب می شود. رنگ لباس تیم های ملی فوتبال دنیا برگرفته از رنگ پرچم ملی آنهاست و بدین طریق به کشورشان ادای احترام می کنند.
شماره بازیکن در پشت و جلوی تیشرت و جلوی شلوارک او حک شده و سایز برندهای روی لباس ها دارای اندازه های مشخص شده می باشند. لباس هواداران برای نشان دادن میزان ارادت آنها به تیم محبوبشان بسیار مورد توجه بوده و تجربه پوشیدن یک لباس اصل تیم حس خوب همراه بودن با آن تیم را منتقل می کند. 

 خرید کفش فوتبال اورجینال از ایران اسپرتر

برندهای معتبر از یک سری جزییات حرفه ای لباس چشم پوشی می کنند تا بتوانند همان لباس بازیکنان تیم مورد علاقه هواداران را با قیمتی مناسب تر ارائه دهند. البته این بدین معنا نیست که لباس از کیفیت پایین تری برخوردار است؛ بلکه از الیاف بسیار مرغوب و درجه یک در تولید آنها استفاده می شود ولی دوخت آنها کمی گشادتر و لباس ها روی تن راحت تر هستند که ممکن است در نسخه اصلی برای رعایت اصول آیرودینامیک فیت تن فوتبالیست باشد. در طراحی لباس های اصل بازیکنان حرفه ای فوتبال از طراحی مهندسی و پیشرفته جهت تهویه و گردش هوا استفاده می شود و نیز طرح لوگوها و شماره ها به صورت پرس شده هستند تا از وزن لباس کاسته شود. در اصطلاح رایج به لباس هواداران تیم فوتبال (replica) و لباس حرفه ای ویژه بازیکنان (authentic) گفته می شود. برای این که بیشتر در مورد تفاوت این دو نوع لباس فوتبال بدانید، مقاله"تفاوت لباس فوتبال پلیر و هوادار" را مطالعه کنید. لباس فوتبال مورد علاقه خود را در ایران اسپورتر پیدا خواهید کرد.
 

online chat