ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 150254 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 150254 عدد

عروسک و بالش و شناورافزودن به مقایسه
افزودن به مقایسه

خرید عروسک و بالش و تشک بادی

عروسک و اسباب بازی های بادی به اشکال مختلف مخصوصا حیوانات به صورت جذاب برای کودکان طراحی شده اند. رنگ های به کار رفته در عروسک های بادی به شکل اغراق آمیز و جذب کننده می باشند تا حتی برای کودکان در سنین بسیار کم نیز زیبا و جالب به نظر بیایند. کیفیت بالای محصولات کمپانی های معتبر موجب می شود که اسباب بازی ها بدون پلیسه در قسمت درزها باشند تا کودک هنگام بازی اذیت نشود. به علت ضد آب بودن عروسک های بادی که از جنس باکیفیت وینیل تولید شده اند برای بچه های کوچک جهت علاقه مند کردن به محیط استخر و آب بازی حتی درون حمام هم بسیار مفید می باشند. این عروسک ها روی آب به صورت شناور باقی می مانند و این مسئله جهت بالابردن سطح تخیل و تفکر خلاق کودک جنبه آموزشی نیز خواهند داشت.
باد بالش های بادی را میتوان متناسب با عادت هر شخص به استفاده از بالش های سفت و یا نرم تنظیم کرد. جنس به کار رفته در این بالش ها از تعریق سر و گردن در استفاده های طولانی مدت جلوگیری کرده و بهتر از همه به علت سایز مناسب می توان در ماشین و هنگام رانندگی در قسمت گودی کمر گذاشته تا خستگی بیش از حد احساس نشود. برای افرادی هم که زانودرد دارند و به توصیه پزشکان ملزم به استفاده از بالش بین دو زانو هنگام خواب هستند، بسیار مناسب می باشد. در مسافرت ها به علت کم حجم، سبک و قابلیت جابه جایی آسانی که دارند چه برای کودکان و چه بزرگسالان بسیار مورد استفاده می توانند قرار بگیرند.
تشک های بادی قابلیت باد شدن و شناوری دارند. این تشک ها از جنس وینیل هستند که به راحتی باد شده و یا باد آن ها را می توان خالی کرد و به صورت لوله درآورد که با وجود سایزهای بزرگی که دارند در حالت جمع شده بسیار کم جا می گیرند. در منزل برای زمانی که مهمان دارید برای استفاده زمان خواب آن ها بسیار ایده آل به نظر می رسد و زمانی که در سفر و کمپینگ هستید کارآیی داشته و راحتی و آسایش را برای شما می آورند. وزن فرد بر روی این تشک ها به صورت یکسان پخش شده و فشار بر روی نقاط مختلف بدن کاهش می یابد به همین علت جنبه طبی داشته و برای افرادی که دچار کمردرد یا زخم بستر هستند نیز بسیار مناسب می باشد.