ارسال 4 ساعته در تهران!
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 101005 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 101005 عدد

عروسک و بالش و تشک بادی

خرید عروسک و بالش و شناور بادی

عروسک بادی و اسباب بازی های بادی دیگر به اشکال مختلف مخصوصا حیوانات به صورت جذاب برای کودکان طراحی شده اند. رنگ های به کار رفته در عروسک های بادی کودک به شکل اغراق آمیز و جذب کننده می باشند که برای کودکان در سنین بسیار کم بسیار زیبا و جالب به نظر می آیند. کیفیت بالای محصولات کمپانی های معتبر موجب می شود که اسباب بازی ها و عروسک بادی بدون پلیسه در قسمت درزها باشند تا کودک هنگام بازی اذیت نشود. به علت ضد آب بودن عروسک های بادی که از جنس باکیفیت وینیل تولید شده اند برای بچه های کوچک جهت علاقه مند کردن به محیط استخر و آب بازی حتی درون حمام هم بسیار مفید می باشند. این عروسک بادی ارزان روی آب به صورت شناور باقی می مانند و این مسئله جهت بالابردن سطح تخیل و تفکر خلاق کودک جنبه آموزشی نیز خواهند داشت.
باد بالش بادی را میتوان متناسب با عادت هر شخص به استفاده از بالش های سفت و یا نرم تنظیم کرد. جنس به کار رفته در این بالش های بادی از تعریق سر و گردن در استفاده های طولانی مدت جلوگیری می کند. از بالش بادی مسافرتی به علت سایز مناسب می توان در ماشین و هنگام رانندگی در قسمت گودی کمر استفاده کنید. بالش بادی سفری کمک می کند تا خستگی بیش از حد رانندگی در مسافت های طولانی را احساس نکنید. برای افرادی هم که زانودرد دارند و به توصیه پزشکان ملزم به استفاده از بالش بادی طبی بین دو زانو هنگام خواب هستند، بسیار مناسب می باشد. در مسافرت ها خرید بالش بادی سفری به علت کم حجم، سبک و قابلیت جابه جایی آسانی که دارند چه برای کودکان و چه بزرگسالان بسیار مورد استفاده می توانند قرار بگیرند.
شناور بادی قابلیت باد شدن و قرارگیری بر روی آب را دارند. این شناورها از جنس وینیل هستند که به راحتی باد شده و حتی در اندازه بزرگ هم باد آن ها را می توان به راحتی خالی کرد و به صورت لوله درآورد. شناور بادی روی آب با وجود سایزهای بزرگی که دارد در حالت جمع شده بسیار کم جا می گیرد. استفاده از شناور بادی در استخرهای شخصی در انواع طرح های خاص و جذاب برای زمانی که می خواهید بر روی آب بخوابید و آفتاب بگیرید بسیار ایده آل به نظر می رسد. اندازه این شناورها گاهی برای دو یا سه نفر هم مناسب بوده و جمع چندنفره بر روی آب لذتی مضاعف خواهد داشت. حتی در سفر و تفریحات آبی نیز این شناورهای بادی کارآیی داشته و راحتی و آسایش در کنار لذت و تفریح بر روی آب را برای شما به ارمغان می آورد. حداکثر تحمل وزن افراد بر روی شناورهای بادی از طرف تولیدکنندگان بر روی جعبه محصول مشخص شده ولی وزن وارده بر آنها به صورت یکسان در سراسر شناور  بادی پخش می شود. در نتیجه فشار بدن را کاهش می دهد. به همین علت با خیالی آسوده می توانید بر روی آب دراز بکشید و از آرامش آب زیر نور آفتاب نهایت لذت را ببرید. البته شناور بادی کودک در بیشتر موارد جنبه کمک آموزشی دارند و به عنوان تخته های شنا و گاها با داشتن دسته های مخصوص جهت آموزش و تمرین چه برای کودکان و چه بزرگسالان کاربری مفیدی دارند.

online chat