• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

تشک بادی، عروسک و بالش بادی اینتکس

خرید عروسک و بالش و تشک بادی اینتکس

برای داشتن خوابی در نهایت آرامش توجه به انتخاب و خرید تشک بادی مناسب بسیار حائز اهمیت است. در دنیای مدرن امروزه و فضای کوچک آپارتمانی تشک های بادی نیاز افراد را به خوبی پاسخ داده و با در نظر گرفتن کیفیت آنها می توان تشک بادی ارزان مناسب را که حتی نکات طبی نیز در آنها رعایت شده است، تهیه کرد. اگر فضای کافی برای قراردادن تشک به صورت ثابت ندارید به راحتی با تلمبه این تشک ها را هنگام استراحت باد کرده و پس از آن باد آنها را خالی کنید. به علت جمع شدن تشک بادی در حجم بسیار کوچک و حمل آسان آنها را با خود به مسافرت برده و همه جا در تشک مخصوص خود به خواب بروید. برای استفاده طولانی مدت از تشک های بادی نکات ایمنی لازم را رعایت کنید مانند جامپ نکردن بر روی آنها و قراردادن در مکانی تمیز و دور از بخاری یا شومینه. نرمی و راحتی فوق العاده تشک های بادی بهترین جایگزین برای رختخواب های سنگین و حجیم است همچنین استراحتگاه ایده آلی برای مهمان هایی است که خواب لذت بخش آنها برای میزبان اهمیت ویژه ای دارد. مواج بودن سطح رویی تشک بادی ارزان از لغزش فرد در حال استراحت جلوگیری کرده و بافت مشبک برجسته آنها موجب حفظ تعادل شخص می شود.

عروسک بادی و اسباب بازی های بادی دیگر به اشکال مختلف مخصوصا حیوانات به صورت جذاب برای کودکان طراحی شده اند. رنگ های به کار رفته در عروسک های بادی کودک به شکل اغراق آمیز و جذب کننده می باشند که برای کودکان در سنین بسیار کم بسیار زیبا و جالب به نظر می آیند. کیفیت بالای محصولات کمپانی های معتبر موجب می شود که اسباب بازی ها و عروسک بادی بدون پلیسه در قسمت درزها باشند تا کودک هنگام بازی اذیت نشود. به علت ضد آب بودن عروسک های بادی که از جنس باکیفیت وینیل تولید شده اند برای بچه های کوچک جهت علاقه مند کردن به محیط استخر و آب بازی حتی درون حمام هم بسیار مفید می باشند. این عروسک بادی ارزان روی آب به صورت شناور باقی می مانند و این مسئله جهت بالابردن سطح تخیل و تفکر خلاق کودک جنبه آموزشی نیز خواهند داشت.
باد بالش بادی را میتوان متناسب با عادت هر شخص به استفاده از بالش های سفت و یا نرم تنظیم کرد. جنس به کار رفته در این بالش های بادی از تعریق سر و گردن در استفاده های طولانی مدت جلوگیری می کند. از بالش بادی مسافرتی به علت سایز مناسب می توان در ماشین و هنگام رانندگی در قسمت گودی کمر استفاده کنید. بالش بادی سفری کمک می کند تا خستگی بیش از حد رانندگی در مسافت های طولانی را احساس نکنید. برای افرادی هم که زانودرد دارند و به توصیه پزشکان ملزم به استفاده از بالش بادی طبی بین دو زانو هنگام خواب هستند، بسیار مناسب می باشد. در مسافرت ها خرید بالش بادی سفری به علت کم حجم، سبک و قابلیت جابه جایی آسانی که دارند چه برای کودکان و چه بزرگسالان بسیار مورد استفاده می توانند قرار بگیرند.
البته شناور بادی کودک در بیشتر موارد جنبه کمک آموزشی دارند و به عنوان تخته های شنا و گاها با داشتن دسته های مخصوص جهت آموزش و تمرین چه برای کودکان و چه بزرگسالان کاربری مفیدی دارند.

online chat