• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

صندلی و کلبه و گهواره بادی

  انواع مبل و صندلی بادی

  مخاطبان عمده وسایل بازی بادی، کودکان هستند زیرا با فشار دادن وسایل بادی آنها به حالت اولیه برمی گردنند و این برای کودکان تجربه ای لذت بخش است. حتی برای پدر و مادرهای بچه ها به علت امنیت بالای وسایل بادی نیز اطمینان خاطر به وجود می آورد. گاهی اوقات کودکان دوست دارند با قراردادن یک مبل بادی در اتاق خود که قابل حمل به هر جایی توسط خودشان است، حس بزرگ بودن را در ذهن تداعی کنند. همچنین نشستن بر روی صندلی بادی حس بی وزنی و بودن در فضایی بالاتر از سطح زمین به آنها منتقل می کند. صندلی بادی کودکان دارای طراحی حیوانات در حال نشسته هستند که انواع مختلف از قبیل:

  صندلی بادی خرسی

  یکی از طرح های پرطرفدار برای صندلی بادی بچه گانه، طرح خرسی است که بدنه آن حالت نشیمن گاه داشته و دو دسته بزرگ جهت حفاظت بهتر کودک از طرفین دارد. قسمت پشت کمر دارای ارتفاع بیشتری است و سر خرس با شکلی بسیار خندان و مهربان، مراقبت ایمنی از سر و کمر کودک می کند.

  صندلی بادی اسب آبی

  یکی دیگر از مدل های مورد پسند کودکان طرح سر اسب آبی بر روی صندلی بادی کودکانه است. چهره ای مهربان با چشمهایی معصوم که هنگام نشستن کودک حس در آغوش گرفتن او را منتقل می کند. قسمت نشیمن دارای ارتفاع مناسب و دسته ها از سه جهت امنیت کودک را تضمین می کند.

  مبل بادی بزرگسالان

  مبل و میزهای بادی مخصوص بزرگسالان از طرح های ساده تر و در عین حال بسیار شیک تولید می شوند. مزیت ویژه این مبل ها سبک بودن آنهاست که به راحتی به هرجای خانه و یا حتی فضای باز قابل جابه جایی هستند و می توانید بنا به سلیقه و حال خودتان در هر مکانی که ترجیح می دهید، بنشینید.

  انواع گهواره و کلبه بادی کودک

  کلبه ای که کودکان در آن بازی های مفرح یک یا چند نفره انجام دهند، برای آنها امنیت مکانی ایجاد کرده و نیز بازی حضور در محیط امن خانه و برقراری ارتباط صحیح با دوست همسن را پرورش می دهد. در این چادرها یا کلبه ها کودکان با درک داشتن محلی مختص خودشان که بزرگترها اجازه ورود به آن را ندارند و فقط می توانند مشاهده گر آنها باشند، حس استقلال به آنها منتقل می شود. حتی کودکان می توانند اسباب بازی های دیگر خود را داخل چادر برده و ساعت ها سرگرم شوند و حتی درون آن ها بخوابند. دوام و مقاومت بالای این وسایل همراه با انعطاف پذیری مناسب مورد علاقه بچه ها خواهد بود. 
  پارک و گهواره های بادی برای نوزادان و کودکان بسیار کوچک که هنوز توانایی راه رفتن ندارند بسیار سرگرمی جالبی بوده و حتی می توانند در آن به راحتی بخوابند. دیواره های پارک های بادی جهت اطمینان خاطر مادران و امنیت کودک طراحی شده است تا هنگام چرخش و دست و پازدن، کودک آسیب نبیند. حتی شما به راحتی می توانید کلبه و گهواره کودک خود را به علت وزن سبک و قابلیت حمل آسان به فضای بیرون و مسافرت ها برده و این حس استقلال، داشتن یک فضای اختصاصی برای کودک در محیط بیرون را به او بدهید.

  قیمت صندلی بادی، گهواره و کلبه بادی کودک

  محصولات بادی مخصوص کودکان مانند صندلی و کلبه بادی از لحاظ قیمت تقریبا در یک دسته قرار می گیرند و مسلما نسبت به یک مبل چوبی کودک، قیمتی مناسب تر دارند و خرید آنها برای همه امکانپذیرتر است. اما مبل بادی بزرگسالان به علت جنس ضخیم تر که میزان تحمل وزن بیشتری هم دارد، گرانتر است و تقریبا در رده قیمتی محصولات تشک و شناور بادی قرار می گیرد.

  خرید صندلی و کلبه و گهواره بادی از ایران اسپورتر

  محصولات بادی کودک در ایران اسپورتر دارای تنوع زیاد از لحاظ طراحی و برند تولید کننده داشته و نیز سعی شده تا بهترین قیمت ها را نسبت به کیفیت محصول در مقایسه با بازار در نظر بگیرد. مجموعه ایران اسپورتر صندلی و مبل بادی و نیز گهواره و کلبه کودک بادی از جنس وینیل باکیفیت در سطح عالی برای مشتریانش ارائه می دهد که این محصولات در صورت کثیف شدن، ضد آب بوده و به خوبی قابل شستشو هستند و با ریختن خوراکی های کودک بر روی آنها، هیچ نگرانی بابت تمیز کردن این وسایل نخواهید داشت. با خرید صندلی و مبل بادی از ایران اسپورتر این اطمینان خاطر را داشته باشید که خودتان و کودکتان بر روی جایی امن نشسته و از لحظات خود لذت می برید.

  online chat