• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 99108 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 99108 عدد

صندلی و کلبه و گهواره بادی

  اطلاعات مفید برای خرید کلبه و گهواره و صندلی بادی

  مخاطبان عمده وسایل بازی بادی، کودکان هستند زیرا با فشار دادن وسایل بادی آنها به حالت اولیه برمی گردنند و این برای کودکان تجربه ای لذت بخش است. حتی برای پدر و مادرهای بچه ها به علت امنیت بالای وسایل بادی نیز اطمینان خاطر به وجود می آورد. گاهی اوقات کودکان دوست دارند با قراردادن یک صندلی در اتاق خود که قابل حمل به هر جایی توسط خودشان است، حس بزرگ بودن را در ذهن تداعی کنند. همچنین نشستن بر روی صندلی بادی حس بی وزنی و بودن در فضایی بالاتر از سطح زمین به آنها منتقل می کند. 
  کلبه ای که در آن بازی های مفرح یک یا چند نفره انجام دهند برای کودکان امنیت و نیز بازی حضور در محیط امن خانه و برقراری ارتباط صحیح با دوست همسن را پرورش می دهد. در چادرها یا کلبه ها کودکان با درک داشتن محلی مختص خودشان که بزرگترها توانایی ورود به آن را ندارند و فقط می توانند مشاهده گر آنها باشند، حس استقلال به آنها منتقل می شود. حتی کودکان می توانند اسباب بازی های دیگر خود را داخل چادر برده و ساعت ها سرگرم شوند و نیز درون آن ها بخوابند. دوام و مقاومت بالای این وسایل همراه با انعطاف پذیری مناسب مورد علاقه بچه ها خواهد بود. 
  پارک و گهواره های بادی برای نوزادان و کودکان بسیار کوچک که هنوز توانایی راه رفتن ندارند بسیار سرگرمی جالبی بوده و حتی می توانند در آن به راحتی بخوابند. دیواره های پارک های بادی جهت اطمینان خاطر مادران و امنیت کودک طراحی شده است تا هنگام چرخش و دست و پازدن، کودک آسیب نبیند. حتی شما به راحتی می توانید صندلی و کلبه و گهواره بادی کودک خود را به علت وزن سبک و قابل حمل آسان به فضای بیرون و مسافرت ها برده و این حس استقلال داشتن یک فضای اختصاصی برای کودک در محیط بیرون را به او بدهید. جنس وینیل باکیفیت این محصولات در صورت کثیف شدن، ضد آب بوده و به خوبی قابل شستشو است و با ریختن خوراکی های کودک هیچ نگرانی بابت تمیز کردن آن نخواهید داشت.

  online chat