• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

تیشرت و بلوز و رکابی مردانه

خرید تیشرت مردانه مارک و بلوز مردانه

تیشرت و پولوشرت های ورزشی مردانه لباس های برتر و مناسب برای کسانی هستند که با سلایق مختلف در رویدادهای ورزشی و یا در هر مکانی انتخابی عالی و ایده آل می کنند. از ویژگی های یک تیشرت مردانه مارک و بلوز مردانه جنس خوب این است که بافتی خنک و راحت داشته باشد. قسمت دور گردن آزاردهنده نباشد، قسمت روی شانه ها و حلقه آستین ها متناسب بایستد و منحنی های دوخت شده روی قسمت سینه و پشت بدون کشیدگی بر روی بدن قرار گیرد. اصولا پنبه و پلی استر در تولید تیشرت ها بیشتر استفاده می شوند ولی همیشه جنس پنبه ۱۰۰درصد امتیاز بالاتری محسوب می شود.
علت نامگذاری تیشرت مردانه به خاطر شکل T مانند آنهاست که اصولا دارای آستین های کوتاه با یقه گرد هستند. تیشرت ها تا قبل از قرن ۱۹ بهمراه انواع کلاه مردانه و بیشتر به عنوان زیرپیراهنی فقط استفاده می شدند و پس از آن در شکل تکامل یافته با اجرای طرح ها و چاپ های مختلف به عنوان لباس های معمول روزمره در روزهای گرم مورد استفاده قرار گرفتند. از دهه ۱۹۲۰ تیشرت مردانه اسپرت و بلوز مردانه به علت راحتی در پوشیدن و حتی شستشو مورد علاقه جوانان قرار گرفت و در نهایت تبدیل به یک مد لباس شد. تیشرت های V-neck یا یقه هفت هم در دسته لباس های مورد علاقه مردم جای گرفت. برندهای معتبر با استقبال مردم از تیشرت ها، پولوشرت ها و بلوزهای مردانه آستین بلند به جای پیراهن عرصه بیشتری برای تبلیغ روی آنها پیدا کردند و هر روز سبک جدیدی را با توجه به مد و سلایق افراد ارائه می دادند. حتی برای کودکان نیز طراحی های جذاب کارتونی بر روی تیشرت ها اجرا شد و محبوبیت زیادی پیدا کرد.
پولوشرت مردانه ابتدا توسط تنیس بازان و گلف بازان بسیار مورد استقبال قرار گرفت زیرا که پیراهنی آستین کوتاه بود برای آزادی حرکت دست ها در بازی و نیز با داشتن یقه برگردان جهت جلوگیری از سوختن گردن در آفتاب و دو یا سه دکمه در جلوی یقه جهت راحتی حرکت سر که با الیاف طبیعی و مصنوعی به بازار ارائه می شدند. ولی به مرور به علت راحت بودن این لباس ها و همچنین بسیار شیک و رسمی بودن، مردم را برای خرید ترغیب کرد. مدل های بلوز مردانه آستین بلند طراحی دیگری از لباس بودند که از لحاظ جنس و دوخت و چاپ های روی آن به تیشرت مردانه مارک اسپرت شبیه هستند فقط با این تفاوت که داشتن آستین های بلند برای کسانی که زیر آفتاب در طولانی مدت می مانند مناسب تر بوده و حتی در نوع پشمی آن برای استفاده در فصل های سرد مطلوب می باشند.

online chat