• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 97303 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 97303 عدد

شلوار و شلوارک و لگ مردانه

۴۳۶,۰۰۰ تومان
۶۱۹,۸۰۰ تومان
- 30 

اطلاعات مفید برای خرید شلوار و لگ مردانه

شلوار و شلوارک های مردانه ورزشی با ویژگی تهویه مناسب و راحتی جهت فعالیت های ورزشی عملکرد بالایی داشته و اصولا با داشتن جیب ها جانبی بر روی آنها و کمربندهای طنابی جنبه اسپرت به خود می گیرند. تا اواخر دهه ۱۹۸۰ شلوارک های مردانه ورزشی بسیار کوتاه بودند. به همین علت فقط در تمرینات ورزشی از آنها استفاده می شد. ولی به تدریج با ایده پردازی مایکل جردن در سال ۱۹۸۸ در انتخاب شلوارک اسپرت مردانه بلند در بازی بسکتبال، سبک مدرنی از این شلوارک ها شکل گرفت که به سرعت گسترش یافت. به تدریج جایگزین خوبی برای شلوارک های بسیار کوتاه شد.
در حال حاضر، شلوار و لگ ورزشی مردانه توسط نوجوانان و جوانان به صورت روزانه در ماه های بهار و تابستان پوشیده می شود. اما برخی از پسران ترجیح می دهند که شلوارک اسپرتی را که تا زانو و یا بالاتر هستند بیشتر در باشگاه ها و حین فعالیت های ورزشی بپوشند و این سبک را به عنوان مد به نمایش بگذارند. البته پوشیدن شلوارک در هوای گرم حتی در منزل برای آقایان بسیار مورد توجه می باشد. بیشتر شلوارهای اسپرت پوششی راحت و از جنس پنبه دارند و در مدارس و فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. البته امروزه با نوآوری لگ و شلوارک هایی که قابلیت فشرده سازی دارند و استقبال بسیار مردم از آنها بازار لباس های تنگ و چسبان داغ شده است.
لگ های ورزشی ابتدا فقط برای راحتی در فعالیت های ورزشی در کنار گرمکن های اسپرت مردانه طراحی شدند. ولی در حال حاضر در موقعیت های مختلف توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرند. این شلوارها اصولا با داشتن دو جیب در دو طرف و قابلیت انعطاف پذیری بالایی که دارند برای انجام فعالیت های هوازی مناسب هستند. شلوار لگ ورزشی مردانه از جنس پنبه و پلی استر بوده و در نوع گرم آن پشمی هم تولید می شود. این شلوارها با توجه به اهداف ورزشی بسیار سبک و راحت می باشند و امکان آزادی حرک پاها را فراهم می کنند.
 

online chat