• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 97290 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 97290 عدد

فوتبال دستی خانگی

  خرید فوتبال دستی خانگی

  انتخاب صحیح بین میزهای فوتبال دستی خانگی در سبک های مختلف می تواند اوقات فراغت خانواده را به بهترین شکل پر از لذت و هیجان کند. فضایی مناسب را در گوشه ای از خانه برای قراردادن میز فوتبال دستی خانگی در نظر بگیرید تا کل خانواده با استفاده از این فرصت با هم بودن، با ایجاد فضایی شاد و سالم در کنار یکدیگر به تفریح بگذرانند. میز فوتبال دستی خانگی برای همه سنین از کودکان تا بزرگسالان قابل استفاده بوده و همچنین مزیت دسته تلسکوپی برخی از میزها امنیت و ایمنی را حین بازی برای کودکان فراهم می کند. دسته های تلسکوپی فقط از یک طرف دارای دسته بوده و از جهت مخالف از میز خارج نشده و به همین دلیل میله ها به بدن و صورت کودکان برخورد نمی کند. میز فوتبالدستی خانگی می تواند شروعی در رسیدن به حرفه ای شدن، بدون صرف هزینه های گزاف باشد.
  جنس میزها بیشتر از MDF و نئوپان بوده که سبک و قابل جابه جایی می باشند. حتی می توانید با انتخاب مناسب یک میز فوتبال دستی لوکس و با طراحی زیبا فضای خانه را با آن هماهنگ کرده و به صورت انفرادی و یا تیم های دونفره در مهمانی ها سرگرم شوید. زمانی که برای انتخاب یک میز فوتبال دستی خانگی اقدام می کنید با طیف وسیعی از محصولات متنوع روبرو می شوید که اغلب گیج کننده است. با این حال شما بر اساس نیازهای خاص خود حق انتخاب دارید. میزهای فوتبالدستی متنوعی با در نظر گرفتن نوع بازی سرعتی یا دفاعی تولید شده اند که در نظر گرفتن شرایط کودکان اولین مزیت قابل بررسی برای یک میز فوتبال دستی خانگی است. ویژگی تنظیم پایه در برخی از این میزها از اهمیت خاصی برخوردار است. با کیفت ترین میزهای فوتبال دستی خانگی با در نظر گرفتن کلیه سلایق از طرف کمپانی فاس تولید و آماده ارائه به بازار شده اند.
  این میزهای فوتبال دستی برای استفاده در منزل طراحی شده اند. بادوام، باارزش و سرگرم کننده برای کل اعضای خانواده بوده و با طیف گسترده ای از قیمت های مختلف متناسب با بودجه خانواده می باشد. میزهای فوتبال دستی خانگی بچه ها را از فضای صفحه تلویزیون و تبلت و بازی های کامپیوتری جدا کرده و یک فضای اجتماعی واقعی لذت بخش را برای کل خانواده ایجاد می کند. میزهای فوتبالدستی بدون پایه و میزهای فوتبالدستی تاشو نیز از انواع دیگر فوتبال دستی ها بوده که به صورت فانتزی استفاده می شوند. 

  online chat