• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

کیف و کوله پینگ پنگ

  نکات مفید برای خرید کیف و کوله پینگ پنگ

  اگر شما صاحب یک راکت تنیس روی میز باکیفیت هستید و یک بازیکن تمام عیار، بایست به این نکته توجه کنید که با خرید و هزینه کردن برای داشتن یک کیف مناسب جهت نگهداری راکت با ارزش و توپ پینگ پنگ، خیال خود را آسوده خواهید کرد. اگرچه استفاده از یک کیف مناسب برای راکت و دیگر لوازم پینگ پنگ نظم و کلاس یک بازیکن را شامل می شود، علاوه بر آن باعث جلوگیری از آسیب پذیری دیگر وسایل خواهد بود. هر کیف و کاوری متناسب با شکل و اندازه خود خصوصیات منحصر به فردی دارد ولی مورد مشترک همه آنها قابلیت مراقبت از راکت پینگ پنگ در برابر آسیب احتمالی است. یک کیف به غیر از نقش محافظتی می تواند امتیاز حمل آسان را برای بازیکن فراهم کند. گاهی باعث تعجب است که بازیکنی با داشتن راکت تنیس روی میز باکیفیت آنها را درون هر کیف نامناسبی قرار دهد و با خود به باشگاه و خانه حمل کند. اگر تجهیزات و وسایل بازی شما برایتان حائز اهمیت است برای نگهداری بهتر آنها نیز رغبت خواهید داشت.

  انواع مدل های کیف پینگ پنگ

  1. کیف هایی به شکل راکت پینگ پنگ برای نگهداری راکت و نیز جایگاهی برای سه توپ پینگ پنگ در بازار هستند که با وجود کیفیت بالا از برندهای معتبر قیمت های مناسبی دارند. در جای دادن راکت خود در این کیف ها بسیار دقت کنید تا لبه های راکت کاملا و خوب درون کیف قرار گرفته باشند و هنگام بستن زیپ درب کیف، لبه های راکت تنیس روی میز شما آسیب نبینند. همچنین حین قراردادن توپ ها زیاد فشار وارد نکنید تا صفحه راکت از داخل کوبیده نشود.

  2. نوع بعدی کیف های راکت پینگ پنگ که معمول تر و پر استفاده تر هستند کیف های مستطیلی شکل می باشند که راکت و توپ پینگ پنگ به راحتی درون آن ها جای گرفته و حتی ممکن است در حدی جا داشته باشند تا یک بازیکن بتواند لباس خود را به صورت حرفه ای درون آن قرار دهد. بسته به سایز این کیف های مستطیلی پینگ پنگ جیب هایی برای قراردادن دیگر لوازم جانبی پینگ پنگ نیز ممکن است تعبیه شده باشد از قبیل جای رویه راکت، چسب و دیگر متعلقات و حتی توپ های پینگ پنگ بیشتر از سه عدد.

  کیف پینگ پنگ باید از جنسی باشد که در برابر ضربه احتمالی یا افتادن و یا خیس شدن دچار هیچ مشکلی نشود. کوله های پینگ پنگ به علت دارابودن جای بیشتر که حتی لباس و گرمکن ورزشی بازیکن را می تواند در خود جای دهد بسیار پرطرفدار هستند. توجه داشته باشید که مراقبت صحیح از وسایل ورزشی اعتبار یک بازیکن حرفه ای محسوب می شود.

  faq
  پرسش های متداول
  online chat