• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

بینی گیر و گوش گیر شنا

  خرید دماغ گیر و گوش گیر شنا

  بینی گیر شنا با داشتن دو شاخک U شکل پره های بینی را به هم فشرده و از رفتن آب در بینی جلوگیری می کند. اصولا در قسمت قرارگیری روی بینی جنس نرمی دارد تا از خراش دادن و آزار بینی ممانعت کند. این قسمت های نرم از جنس سیلیکون و یا لاستیک هستند و قسمت پل بینی از جنس سیم یا نایلون می باشد. استفاده از بینی گیر شنا برای شناگران مبتدی که هنوز مهارت نگه داشتن نفس خود را در آب ندارند مناسب تر است و اعتماد به نفس بیشتری را به آنها منتقل می کند. در رقابت ها اغلب توسط شناگران سینکرونایز و ورزش هایی که سر کاملا زیر آب قرار می گیرد و حرکات چرخشی و پیچیده در زیر آب انجام می شود، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا در حین انجام رقص های درون آبی، ممکن است آب به صورت ناراحت کننده ای وارد بینی شود و آن ها را آزار دهد. حتی شناگران حرفه ای نیز ممکن است در معرض خطر فرورفتن آب به بینی خود شوند که موجب سکته های ناگهانی حین فعالیت آبی می شود، مخصوصا برای غواصان که به صورت نزولی زیر آب حرکت می کنند، استفاده از بینی گیر بسیار مفید است. تکنیک نفس گیری حین شناکردن همان فروبردن هوا از طریق دهان و خارج کردن از راه بینی است. تا اینکار را به صورت منظم یاد نگرفته اید استفاده از بینی گیر حین شناکردن به شما این امکان را می دهد تا حس امنیت بیشتری را در خود احساس کنید.

  انواع بند دار و حتی بدون بند بینی گیر در بازار موجود بوده که برخی افراد نوع بند دار آن را مخصوصا برای کودکان ترجیح می دهند، چون اگر هنگام استراحت در آب آن را از بینی بردارند بند دور گردنی از گم شدن آن در آب جلوگیری می کند. اما طرفداران نوع بدون بند بزرگسالان هستند زیرا ممکن است بند عینک و بند بینی گیر همزمان آنها را اذیت کند.
  گاهی گوش گیرهای شنا در کنار یک ست بینی گیر نیز ارائه می شوند. یکی از شایع ترین مشکلات در شنا کردن وارد شدن آب درون گوش ها و در نتیجه ایجاد حالت دردناک و ناراحت کننده برای شناگر است. اغلب گوش ها در اثر این اتفاق عفونت کرده و آسیب های آزار دهنده ای می بیند. بهترین شاخک های مخصوص گوشی گیرهای شنا داخل گوش قرار گرفته و کاملا حالت مهر و موم و تنگی ایجاد می کنند. کودکان حین شنا کردن به علت سردی آب و یا آلودگی، بیشتر در معرض خطر عفونت گوش هستند. بنابراین بهتر است از گوش گیرهای شنا برای جلوگیری از بیماری و آسیب استفاده کنید.

  online chat