• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 88174 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 88174 عدد

مایو زنانه و دخترانه

نکات مهم برای خرید مایو زنانه

گام اول برای آماده سازی جهت شنا انتخاب یک مایوی مناسب می باشد. باید متناسب با شرایط و فرم بدنی خود مایوی مناسبی تهیه کنید. اگر هدف یک خانم در درجه اول برای ورزش شنا تناسب اندام باشد لباس شنایی انتخاب کنید تا راحتی حرکت در آب را با پوشش لازم برای شما فراهم کند. مایوی زنانه که سینه ها را بخوبی بپوشاند جهت شنا کردن های طولانی مدت احساس آرامش بیشتری منتقل می کند. برای اینکه مایو عمر مفیدتری داشته باشد بهتر است ترکیبات مقاوم در برابر کلر داشته باشد از بین جنس های لایکرا و پلی استر بهترین را انتخاب کنید.

انواع مایو های زنانه و دخترانه

1. مایو زنانه یک تکه (tank suit) : معمول ترین و پراستفاده ترین مایو زنانه موجود این نوع می باشد که از روی شانه ها تا بالای ران ها به صورت V شکل و یکسره بوده و بسیار پرطرفدار است.

2. مایو زنانه دوتکه بیکینی (bikini) : این مایوها از دو قسمت جداگانه تشکیل شده که تکه ای قسمت سینه ها را پوشانده و قسمت دیگر بالای کشاله ران ها و باسن، در طراحی های مختلف ممکن است حتی بندی متصل کننده این دوقسمت نیز باشد.

3. مایو زنانه دو تکه تانکینی (tankini) : این مایو نیز مانند بیکینی دو تکه جدا بوده با این تفاوت که تکه بالایی قسمت سینه ها و شکم را کاملا پوشش می دهد.

4. مایو زنانه مونوکینی (monokini) : این نوع مایو فقط یک تکه بوده که قسمت پایینی را می پوشاند و قسمت سینه ها بدون پوشش می باشد.

5. مدل مایو زنانه اسلامی نیز بورکینی (burkini) نامیده می شود که لباس شنایی کاملا پوشیده است؛ از سر مچ های دست تا مچ های پا و قسمتی دامنی شکل نیز روی آن پوشیده می شود.

عاقلانه این است تا برای ایجاد اعتماد به نفس تان هنگام شنا لباسی متناسب با فرم بدنی خود انتخاب کنید. به طور مثال خانم هایی که حرفه ای شنا می کنند و بدنی ورزشکاری دارند بهتر است از مایوهایی یک تکه با برش های منحنی بر روی آن استفاده کنند تا فرم بدنی آنها را بهتر نشان دهد. فرم بدنی سیبی شکل که قسمت بالایی بدن آن ها بزرگتر بوده و پاهای لاغری دارند مایوهایی انتخاب کنند که شکم آنها را بپوشاند و طرح های عمودی شکل بر روی آن ها باشد که در این صورت طول بدن را بلندتر و باریک تر نشان دهد. خانم هایی با فرم بدنی گلابی که پایین تنه حجیم تر و بالاتنه ظریفتری دارند بهتر است از مایوهایی استفاده کنند که توجه قالب روی قسمت قفسه سینه ها باشد، مثلا مایویی که قسمت پایینی تیره رنگ و قسمت بالایی آن از رنگ های جذاب می باشد. و اگر بدنی متعادل با شانه هایی پهن و کمری باریک دارید از هر نوع مایو با هر طرح و رنگی آزادانه انتخاب کنید تا ایده آل های شما را برآورده کند.
 

online chat