• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

لوازم جانبی پینگ پنگ

نکاتی در مورد لوازم جانبی پینگ پینگ

برای بازی پرتحرک تنیس روی میز در گام اول نیاز به یک میز ،راکت و توپ پینگ پنگ است ولی لوازم جانبی در کنار تجهیزات اصلی در پیشبرد و عملکرد بهتر ورزش حائز اهمیت بوده و نیز باعث حفاظت و پشتیبانی بهتر تجهیزات تنیس روی میز می شود و سطح بازی را کاملا به صورت غیرقابل پیش بینی ارتقا می دهد.

کاور محافظ میز پینگ پنگ برای محافظت از سطح میز پینگ پنگ از آسیب و خش، گرد و غبار استفاده می شود. کیف های نگهدارنده توپ های پینگ پنگ نیز برای حمل و نقل آسان توپ ها و حتی در بعضی موارد دارای جایگاهی برای نگه داشتن راکت نیز می باشند. تور وسط میز پینگ پنگ که نصف کننده میز بوده و نیمه هر بازیکن را مشخص می کند به صورت جداگانه از میز در بازار وجود دارد. ارتفاع این تور ۱۵.۲۵ سانتی متر(۶ اینچ) بوده و طول آن از هر طرف میز حدود ۱۵ سانتیمتر بیشتر از عرض اصلی میز (۱۵۲.۵) بوده و سرآویز تور نامیده می شود. گیره های نگهدارنده تور میز پینگ پنگ جزء وسایلی است که به آن حتما احتیاج پیدا خواهید کرد.

در حین بازی مخصوصا زمانی که از ربات های توپ انداز استفاده می کنید تعداد زیادی از توپ ها بعد از پرتاب شدن پخش می شوند. با داشتن یک سبد جمع آوری توپ پینگ پنگ بسیاری از دغدغه های شما در مورد پراکندگی توپ ها برطرف خواهد شد. گردن آویزها و سرکلیدی های راکت نشان، نه تنها زیبایی دارند بلکه کلاس و استایل بازیکن را با ابراز میزان علاقه اش به بازی تنیس روی میز دوچندان خواهند کرد. هدبندهای مخصوص بازیکنان مانع ریختن موهایشان در صورت و در نتیجه بهم ریختن تمرکز آنها می شود. همه بازیکنان بازی های پرجنب و جوش نیاز به حوله ای برای تمیز کردن عرق دست و صورت خود دارند. بهتر است برای انجام یک بازی خوشایند کلیه لوازم مورد نیاز جهت تمرکز کامل بر بازی را در کنار خود فراهم کنید.

faq
پرسش های متداول
online chat