• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65552 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65552 عدد

کتاب ورزشهای راکتی

  انواع کتاب ورزش های راکتی

  ورزش های راکتی طرفداران ویژه ای دارد. ورزش تنیس در دسته ورزش های بسیار پرطرفدار دنیا محسوب می شود که سالانه تماشاچیان زیادی را به روی سکوهای مسابقات می کشاند. تمایل روزافزون مردم برای ورزش تنیس، متخصصان این رشته ورزشی را بر آن داشته تا نکات پایه و بدنسازی و قدرتی را برای اطلاعات بیشتر آنها به نوشتار درآوردند، تا برای همه افراد قابل استفاده و در دسترس باشد. کتاب -زمانبندی تمرینات قدرتی در تنیس- برای همه کسانی که می خواهند به طور اصولی و صحیح این ورزش را شروع کنند و تمرین نمایند، بسیار مفید و کمک کننده خواهد بود. در این کتاب برنامه های تمرینی زمان بندی شده تنیس و نکات آموزشی مربوط به آن و طراحی تمرینات قدرتی برای مطالعه کسانی که به تنیس علاقه دارند، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی دیگری در ارتباط با تنیس هم متناسب با نیازتان می توانید همه آنچه را که نیاز دارید، مطالعه کنید. کتاب چیزی است که بعد از خواندن، می توانید کنار خود همیشه داشته باشید و دوباره نکات مهم آن را بررسی کنید تا در ذهنتان تثبیت شود.
  از ورزش های راکتی دیگر، پینگ پنگ است که قدمتی دیرینه دارد و در عین سادگی پر از قوانین مختلف و فنونی است که هر علاقه مندی بهتر است در مورد آنها بداند. نه تنها یک ورزشکار تنیس روی میز و مربی و داور باید اطلاعات جامع و بی نقصی در مورد آن داشته باشد، بلکه کسانی هم که به تماشای این ورزش علاقه دارند اگر اطلاعات کاملی داشته باشند، می توانند خطاها و امتیازگیری ها را خودشان تشخیص دهند و بازی را با لذت بیشتری دنبال کنند. کتاب فرهنگ لغات و اصطلاحات تنیس روی میز لازمه همه افراد مبتدی تا حرفه ای است. کلیه کلماتی که در ورزش پینگ پنگ بیان می شود و توضیحات کامل در مورد اصطلاحات تنیس روی میز در این کتاب گردآوری شده و برای یک متخصص شدن در این رشته ورزشی حتما به این کتاب در مجموعه قفسه کتابخانه خود احتیاج دارید.
  پدل هم یکی دیگر از ورزش های راکتی است. این ورزش کمی تنیس، اسکواش و بدمینتون را با هم ترکیب می کند. در داخل و خارج از خانه به صورت دو نفره بازی می شود. اگر تازه با این ورزش آشنا شده اید و تصمیم به بازی دارید، نکته ای که هنگام خرید باید به آن توجه کنید این است: راکتی را انتخاب کنید که خیلی سنگین نباشد. راکت های پدل معمولاً بین 330 تا 385 گرم وزن دارند. استفاده از راکت سبک‌تر آسان‌تر است و کنترل بیشتری بر ضربات خود به شما می‌دهد. برای افراد مبتدی راکت سبک تر گزینه خوبی است، زیرا روی آرنج فشار کمتری وارد می کند. همه این موارد مهم در انتخاب بهترین خرید و نیز آشنایی کامل با ورزش پدل را قبل از قدم گذاشتن در زمین می توانید به کمک کتاب آموزش پدل به دست آورید. کتاب مبانی جامع پدل شما را با هر آنچه که در مورد این ورزش نیاز دارید بدانید، آشنا می کند. کتاب آموزش پدل برای مربیان شامل اطلاعات کاربردی و مرتبط است تا هر مربی پدل، چه مشتاق و چه کسی که می‌خواهد آموزش دهد و یا کسی که می خواهد به یادگیری ادامه دهد، بتواند مربی بهتری شود.
  ورزش های بدمینتون و اسکواش هم از ورزش های راکتی جذابی هستند که افراد خاصی را به سمت خود جذب می نمایند. در کتاب های مربوط به آموزش ورزش های راکتی، به نکات خرید مناسب ترین راکت و نحوه در دست گرفتن و کلیه نکات بازی پرداخته می شود که اطلاعات مفید و کاربردی بسیاری را ارائه می دهند.

  قیمت کتاب ورزش های راکتی

  کتاب هایی که در مورد اصطلاحات ورزش های راکتی و یا تکنیک های ظریف این دسته از ورزش ها بیان می شوند، همگی سرشار از اطلاعاتی هستند که هر علاقه مند به ورزش های راکتی قبل از شروع و در حین جلسات تمرینی و عملی باید آموزش ببینند. مطالعه کتاب، کلیدهای درک بهتری از ورزش ها به شما ارائه می دهند که قیمت کتاب های ورزش های راکتی متناسب با نوع آموزش ارائه شده متفاوت است و با اطلاع از قیمت مناسب این دسته از کتاب ها شما خودتان ملزم می شوید تا دانش خود را نسبت به ورزش مورد علاقه تان بهبود ببخشید.

  خرید کتاب ورزش های راکتی از ایران اسپورتر

  وقتی وارد دنیای کتاب ورزش های راکتی می شوید، اطلاعات بی شماری در مورد نحوه تصحیح اشتباهات رایج، نحوه بهبود تکنیک، نحوه تعریف سبک بازی خود در اختیار دارید و برای همه این سوالات، بهترین پاسخ ها به شما ارائه می شود. نکاتی برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر، یک مربی آگاه تر و یک داور دقیق تر.
  به علت فروش کامل محصولات پینگ پنگ در سایت فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر، ما در جهت تکمیل فرآیند خرید کلیه تجهیزات این رشته ورزشی که نمایندگی اصل دونیک در ایران هستیم، با ارائه کتاب آموزش تنیس روی میز هم در مجموعه محصولاتمان، به همه جنبه های آموزشی ورزشکاران علاقه مند توجه ویژه داشته ایم. با خرید کتاب ورزش های راکتی از ایران اسپورتر و با یک آموزش جامع و اطلاعات کاربردی و صحیحی که در کتاب ها هستند، سطح دانش خود را در کنار تمرینات ورزشی، بالا برده و کلیدهای افزایش رتبه خود را نسبت به دیگر بازیکنان پیدا کنید، خطاها را تجزیه و تحلیل کنید و آنها را راه حل تمرینات بعدی خود قرار دهید.

  online chat