ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
 • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151326 عدد

ربات پینگ پنگ  اطلاعات مفید در مورد ربات توپ انداز پینگ پنگ 

  اگر در منزل یک میز پینگ پنگ دارید، یک ربات توپ انداز تنیس روی میز می تواند وسیله کمک آموزشی و تمرینی بسیار مفیدی باشد. ربات های توپ انداز نوآوری های جدید در دنیای تنیس روی میز هستند که از اواخر دهه ۱۹۸۰ وارد بازار شدند و ابتدا فقط جنبه تجاری داشتند ولی امروزه تبدیل به یکی از وسایل کمک آموزشی کاربردی شده اند. دستگاه ربات توپ انداز تنیس روی میز پینگ پنگ به سادگی یک ماشین است که می تواند به طور خودکار از یک انتهای میز پینگ پنگ به انتهای دیگر به شیوه ای کنترل شده، توپ های تنیس روی میز را پرتاب کند.

  ربات های توپ انداز دارای سه عنصر اصلی هستند:

  ۱.دارای مکانیسم بارگیری و شلیک توپ های پینگ پنگ

  ۲.دارای یک جعبه کنترل برای برنامه ریزی کردن پرتاب توپ تنیس روی میز

  ۳.دارای شبکه ای توری برای گرفتن توپ های بازگشتی

  با این وجود، برخی از مدل های توپ اندازها تنها تعداد محدودی از تنظیمات را دارند و حتی ممکن است شامل هیچ شبکه توری نیز نباشند و دیگر اینکه اکثر روبات های توپ انداز پینگ پنگ توسط برق کار می کنند، بنابراین تامین برق نیز در نزدیکی جایی که مورد استفاده قرار می گیرد، حائز اهمیت است.

  در حال حاضر که انواع مختلفی از روباتها با برندهای متعدد در بازار موجود است، ممکن است هر کدام از آنها متفاوت باشند، اما همه آنها از همان اصول ذکر شده پیروی می کنند. مکانیزم شلیک در یک انتهای میز پینگ پنگ قرار می گیرد و به طرف انتهای دیگر میز پرتاب می شود. پس از جای دادن توپ های تنیس روی میز به مکانیزم شلیک، دستگاه آماده استفاده است.(ظرفیت تعداد توپ های پینگ پنگ در هر ربات متفاوت است). اگر ربات قابل برنامه ریزی باشد، یک جعبه کنترل داشته که به میز متصل می شود یا به صورت جداگانه و کنترل از راه دور عمل می کند. مزیت کنترل از راه دور این امکان را می دهد که مکانیزم شلیک را برنامه ریزی کنید تا مسیر پرتاب توپ ها را تغییر دهید و یا سرعت های مختلفی را برای ضربه به توپ انتخاب کنید.

  ربات های توپ انداز فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و به راحتی حتی می توان به عنوان یک مربی خانگی تنیس روی میز از آنها استفاده کنید. متناسب با اینکه مبتدی یا حرفه ای هستید توپ اندازها می توانند حریفان خوبی برای شما باشند. زیرا یک ربات توپ انداز تنیس روی میز می تواند برنامه ریزی شود تا توپ ها را با سرعت و فرکانس انتخابی به مکان های خاصی در سراسر میز پینگ پنگ ارسال کند. که این برای اصلاح تکنیک بازیکنان و بالابردن سرعت عکس العمل، فوق العاده عمل می کند.