• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

ربات پینگ پنگ

  اطلاعات خرید ربات توپ انداز پینگ پنگ 

  اگر در منزل یک میز پینگ پنگ دارید، یک ربات توپ انداز تنیس روی میز می تواند وسیله کمک آموزشی و تمرینی بسیار مفیدی باشد. ربات های توپ انداز نوآوری های جدید در دنیای تنیس روی میز هستند که از اواخر دهه ۱۹۸۰ وارد بازار شدند. ربات پینگ پنگ باز ابتدا فقط جنبه تجاری داشتند ولی امروزه تبدیل به یکی از وسایل کمک آموزشی کاربردی شده اند. دستگاه ربات توپ انداز تنیس روی میز پینگ پنگ به سادگی یک ماشین است که می تواند به طور خودکار از یک انتهای میز پینگ پنگ به انتهای دیگر به شیوه ای کنترل شده، توپ های تنیس روی میز را پرتاب کند.

  نکات خرید دستگاه توپ انداز تنیس

  برخی از مدل های ربات پینگ پنگ باز تنها تعداد محدودی از تنظیمات را دارند و حتی ممکن است شامل هیچ شبکه توری نیز نباشند و دیگر اینکه اکثر روبات های توپ انداز پینگ پنگ توسط برق کار می کنند. بنابراین تامین برق نیز در نزدیکی جایی که مورد استفاده قرار می گیرد، حائز اهمیت است. ربات های توپ انداز دارای سه عنصر اصلی هستند:
  1. دارای مکانیسم بارگیری و شلیک توپ های پینگ پنگ
  2. دارای یک جعبه کنترل برای برنامه ریزی کردن پرتاب توپ تنیس روی میز
  3. دارای شبکه ای توری برای گرفتن توپ های بازگشتی
  در حال حاضر که انواع مختلفی از ربات پینگ پنگ باز با برندهای متعدد در بازار موجود است، ممکن است هر کدام از آنها متفاوت باشند، اما همه آنها از همان اصول ذکر شده پیروی می کنند. مکانیزم شلیک در یک انتهای میز پینگ پنگ قرار می گیرد و به طرف انتهای دیگر میز پرتاب می شود. پس از جای دادن توپ ها در دستگاه توپ انداز پینگ پنگ به مکانیزم شلیک، دستگاه آماده استفاده است.(ظرفیت تعداد توپ های پینگ پنگ در هر ربات متفاوت است). اگر ربات قابل برنامه ریزی باشد، یک جعبه کنترل داشته که به میز متصل می شود یا به صورت جداگانه و کنترل از راه دور عمل می کند. مزیت کنترل از راه دور این امکان را می دهد که مکانیزم شلیک را برنامه ریزی کنید تا مسیر پرتاب توپ ها را تغییر دهید و یا سرعت های مختلفی را برای ضربه به توپ انتخاب کنید.
  دستگاه توپ انداز پینگ پنگ فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و به راحتی حتی می توان به عنوان یک مربی خانگی تنیس روی میز از آنها استفاده کنید. متناسب با اینکه مبتدی یا حرفه ای هستید دستگاه توپ انداز می تواند حریف خوبی برای شما باشد. زیرا یک ربات توپ انداز تنیس روی میز می تواند برنامه ریزی شود تا توپ ها را با سرعت و فرکانس انتخابی به مکان های خاصی در سراسر میز پینگ پنگ ارسال کند. ربات پینگ پنگ باز در اصلاح تکنیک بازیکنان و بالابردن سرعت عکس العمل، فوق العاده عمل می کند.

  faq
  پرسش های متداول
  online chat