• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65552 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65552 عدد

کتاب ورزشهای آبی

  کتاب ورزش های آبی

  خواندن راهی فوق العاده برای گذراندن زمان در طول جلسات شنا و بین تمرینات است. کتاب‌ آموزش شنا می تواند نکاتی را برای بهبود و بهتر شدن در داخل و خارج از استخر به شناگران ارائه دهد. از بیوگرافی های شناگران حرفه ای و مدال آور گرفته تا نکات آموزشی مفید، برای هر شناگر کتابی جهت خواندن وجود دارد! بهترین کتاب آموزش شنا، کتابی است که بر جنبه ذهنی شناگران تمرکز دارد، با ایجاد تفکر مثبت پر از نکاتی است که موجب می شود شناگر حتی در شرایط پر از استرس هم لذت کامل را احساس کند و در نتیجه به ادامه مسیر تمایل بیشتری داشته باشد.
  مهم نیست که در شغل شنای خود در کجا هستید، همیشه می توانید از توصیه های کسانی که قبل از شما آمده اند و قله های پیروزی را فتح کرده اند، استفاده کنید. کتاب آموزش شنا حرفه ای برای آموزش های تخصصی تر مربیان و داوران و شناگرانی که در سطح مسابقات تمرین می کنند، اطلاعات جامعی ارائه می دهد. برای رسیدن به بالاترین مقام و حرفه ای شدن در رشته خود از هیچ کاری مضایقه نکنید. مطالعه کتاب آموزشی همان چیزی است که تمرینات و سختکوشی های مداوم شما را برای قهرمان شدن تکمیل می کند.
  هنگامی که برای جلسه اول ورزش های آبی خود وارد استخر می شوید، مربی قبل از اینکه افراد را با اصول تمرین در آب آشنا نماید، یک سری از مطالب مهم را بیان می کند که اگر شما یک فرد مطلع و آگاه باشید و از قبل با خواندن کتاب های مرتبط، اطلاعات لازم را کسب کرده باشید، این تکنیک ها و نکات باعث می شود شما خیلی سریعتر مطالب را دریافت کرده و زمان بیشتری بتوانید در آب تمرین کنید. خواندن کتاب آموزش شنا تصویری، برای آموزش دیداری شناگر می تواند بسیار کمک کننده باشد. مسلما در عکس های کتاب ورزشکار اصول آموزش داده شده را در حین خواندن، مشاهده کرده و در ذهن تجسم می کند.

  علم شنا

  این کتاب بر تکنیک و تمرین تمرکز دارد. کتاب علم شنا که در چندین سطح و با موضوعات مختلف تهیه و تدوین شده است؛ یک ابزار عالی هم برای شناگران قدیم و هم جدید است. تکنیک های خوب ارائه شده در این کتاب سریع ترین راهی است که شناگران را به خط پایانی می رساند. برای مبتدیان، آموزش های مربوط به موقعیت بدن و تکنیک های شنا کردن را ارائه می دهد. پس از مطالعه کامل کتاب های آموزش شنا و تسلط بر اصول اولیه، شما می توانید به درون آب می روید و مربی با حداکثر نظارت و کنترل، شما را برای بهتر بودن آموزش دهد.

  زمان بندی در تمرینات قدرتی شنا

  این کتاب خواندنی کوتاه اما قدرتمند، کلیه زمینه های قابل آموزش را برای شناگر با توجه به زمان بندی صحیح ارائه می دهد. به علاوه برای شناگران رقابتی دارای مطالبی است که انگیزه، اهداف، شکل گیری عادت، مهارت سازی و پیشگیری از آسیب را پوشش می دهد. به عبارت دیگر، ترکیبی از مهارت های قدرتی شنا را با در نظر گرفتن زمان بندی مناسب در تمرینات و رقابت ها به شناگر آموزش می دهد.

  تمرینات شنای رقابتی و برنامه های تمرین بزرگترین مربی شنای جهان

  این کتاب فداکاری ها و پیروزی ها را در راه آموزش شنا برجسته می کند. در واقع داستان تجربیات و برنامه های تمرینی مربی شناست با تمرکز بر دیدگاه‌های تک‌تک ورزشکاران. موفقیت ها و شکست ها مواردی هستند که شناگران باید با آنها آشنا شوند تا انگیزه خود را در ادامه مسیر قویتر کنند و دست از مبارزه برای رسیدن به حرفه ای شدن برندارند.

  قیمت کتاب ورزش های آبی

  با مطالعه کتاب ورزش شنا در کنار کسب اطلاعات کافی در مورد آشنایی با انواع شناها، با رقابت های ورزشکاران حرفه ای در گذشته هم آشنا خواهید شد و موفقیت ها و شکست های آنها باعث می شود نگرش هر فرد در استرس و نگرانی داشتن بابت برد و باخت در مسابقات تسکین پیدا کند. قیمت کتاب ورزش های آبی متناسب با سطح مبتدی تا حرفه ای متفاوت است و قیمت بسیار مناسب این کتاب ها هر شناگری را ترغیب به خرید و خواندن آن می کند. برای افزایش سطح دانش خود در رشته ای که به آن علاقه دارید، هزینه کردن اهمیت چندانی نداشته و یک برد محسوب می شود.

  خرید کتاب ورزش های آبی از ایران اسپورتر

  تابستان معمولاً به معنای زمان وقت گذرانی در ساحل یا استخر است. اگرچه بسیاری از ما در حال حاضر نمی‌توانیم شنا کنیم، این بدان معنا نیست که نمی‌توانیم کتاب خوبی هم درباره این موضوع داشته باشیم! آنچه که برای مطالعه علوم مربوط به ورزش های آبی می تواند در هر فصلی از سال همراه شناگر باشد، انتخاب و خرید یک کتاب مناسب آموزشی است که ارتباطی با آنچه که ما را به آب می کشاند، دارد.
  فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر با ارائه خواندنی ترین و مفیدترین کتاب های آموزش ورزش های آبی بالاخص در رشته شنا، به بالا بردن سطح دانش مشتریان خود اهمیت داده و با فروش بسیار گسترده کلیه محصولات برند و معتبر آموزش شنا برای همه گروه های سنی، برای همه این امکان را فراهم کرده است، تا در حین رفتن به استخرها و شرکت در کلاس های آموزشی، سطح فرهنگی خود را نیز با مطالعه کتاب های بسیار ارزشمند بالا ببرند.
  فعلاً انگشت پای خود را در یکی از این کتاب های ورزش های آبی فرو ببرید و منتظر شنای واقعی بعدی خود باشید!

  online chat