• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

دستگاه بدنسازی

  انواع دستگاه بدنسازی

  هیچ نوع از دستگاه های بدنسازی برای همه افراد بهترین نیست. ابتدا باید بررسی کنید که کدام دستگاه بدنسازی خانگی می تواند به افزایش قدرت شما کمک کند و نیاز بدن شما را از جهت کالری سوزی و عضله سازی تامین نماید. استفاده از کش های مقاومتی یا دمبل ها هم می تواند به افزایش قدرت بدنی افراد کمک زیادی کند. دستگاه های بدنسازی خانگی بسیار عالی هستند زیرا به اشکال مختلف وجود دارند. به عنوان مثال، می‌توانید روی دستگاه هایی سرمایه‌گذاری کنید که دارای تجهیزات «همه‌ در یک» برای تمرینات تمام بدن هستند که روی یک دستگاه قرار دارد، یا می‌توانید روی چند دستگاه جداگانه سرمایه‌گذاری کنید و خودتان را بسازید و فضای باشگاه را برای تمرین در خانه آماده نمایید.
  انتخاب دستگاه های بدنسازی بر اساس ترجیح شخصی شما، سطح آمادگی جسمانی شما، اهداف تناسب اندام و دسترسی شما به تجهیزات و همچنین فضایی که برای آن در نظر دارید، متفاوت است. وزنه‌های ماشینی می‌توانند ابزار تمرین مؤثری باشند، به شرطی که از ماشین‌هایی استفاده کنید که ابعاد بدن شما را تنظیم می‌کنند و به مفاصل شما اجازه می‌دهند در مسیرهای درست و طبیعی خود حرکت کنند. دستگاه های وزنه دار به طور کلی در صورت استفاده با تکنیک مناسب ایمن هستند. بسیاری از مردم می توانند خیلی راحت استفاده از آنها را یاد بگیرند.
  تمرینات بدنسازی با دستگاه در خانه به دو دسته روتین بالاتنه و پایین تنه تقسیم می شوند. هر جلسه باید شامل چهار تا پنج تمرین باشد. هر هفته دو بار به بالاتنه و دو بار به پایین تنه تمرین بدهید و حتما جلسات را متناوب تکرار کنید. همه دستگاه های بدنسازی خانگی به یک اندازه می توانند شما را از یک جو معمولی به یک بدنساز قهرمان تبدیل کنند.
  تمرین با دستگاه بدنسازی برای ایجاد قدرت، توده عضلانی بیشتر، کاهش چربی و افزایش استقامت است. یکی از مزایای تمرینات بدنسازی که اغلب نادیده گرفته می شود این است که بر فرم مناسب بدن تاکید می کند. بنابراین هنگامی که فرم بدن شما در وضعیت مناسبی قرار بگیرد، می‌تواند به کاهش خطر آسیب کلی بدنتان کمک کند.
  دستگاه بدنسازی خانگی می تواند هر چیزی باشد که در خانه برای حمایت از اهداف قدرتی و عضله سازی خود استفاده می کنید. این یک فرصت عالی برای ورزش در هر زمانی از روز برای بهبود سلامت و تناسب اندام است. این دستگاه های بدنسازی سال‌هاست که توسط دوستداران تناسب اندام مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و تولید تجهیزات بدنسازی دستگاهی در انواع مختلف با نوآوری‌ها و تطبیق‌پذیری‌های جدید به رشد خود ادامه می‌دهند.
  جدای از کالری سوزی، عضله سازی یکی از دلایلی است که ورزش کردن برای بسیاری از افراد یک برنامه روتین روزانه است. برای اینکه شما به هدف قدرت عضلانی برسید، دانش تناسب اندام در مورد دستگاه بدنسازی باشگاهی ارزش دانستن دارد. البته برای کار با دستگاه های بدنساری باشگاهی حتما مطمئن شوید که باشگاه مورد نظر مربی کاملا آگاه و آشنا به کارایی دستگاه را دارد و بتواند به خوبی حرکت مورد نظر متناسب با فرم بدن شما و نیز الگوی صحیح زدن حرکت با دستگاه را به شما آموزش دهد.
  در باشگاه، زمانی که یک ورزش خیلی آسان می شود، می توانید وزنه های بیشتری به دستگاه بدنسازی باشگاهی اضافه کنید یا تمرینی سخت تر را با همان دستگاه اجرا کنید و حتی می توانید با دستگاهی پیشرفته تر کار کنید. اما در خانه اینطور نیست. برای ادامه دادن بار بیش از حد به بدن و عضله سازی، باید خلاق باشید و تمرینات را در شرایط مختلف امتحان کنید.
  دستگاه بدنسازی مناسبی را انتخاب کنید که هنگام تمرین از آن لذت ببرید و متناسب با سبک زندگی شما باشد. سعی کنید حداقل دو روز در هفته تمرینات را برای تمام گروه های عضلانی اصلی انجام دهید و حداقل یک روز بین جلسات تمرین قدرتی قرار دهید و هر نوع مقاومتی را که انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید که فرم انجام دادن تمرینات با دستگاه بدنسازی و تکنیک مناسب مهمتر از نوع خاص دستگاه و تجهیزات است.

  قیمت دستگاه بدنسازی

  آیا می خواهید در طول تمرینات بدنسازی خود رشد عضلانی را به حداکثر برسانید؟ تمرینات مقاومتی هنوز پایه و اساس عضله سازی است و تجهیزات مناسب می تواند به شما کمک کند تا سریعتر به اهداف خود برسید. هنگام تلاش برای ساختن یک سالن بدنسازی خانگی بسته به فضا و بودجه گزینه های متعددی برای انتخاب وجود دارند.
  شما می توانید با هر بودجه ای یک باشگاه ورزشی خانگی بسازید. اگر پول کمی برای خرید وسیله ورزشی دارید، روی خرید دمبل بدنسازی، کش های مقاومتی و چرخ شکم ab سرمایه گذاری کنید. با کمی اضافه کردن بودجه خود می توانید از کش های TRX و صدها نوع تمرین مختلفی که دارد یک باشگاه کوچک 2*2 متر داشته باشید و با افزایش سرمایه خود دستگاه های بدنسازی کوچک را به باشگاه خانگی خود ببرید.

  خرید دستگاه بدنسازی از فروشگاه ایران اسپورتر

  با تجهیزات مناسب و کمی دانش، شما می توانید فیزیک رویایی خود را بدون نیاز به سفر به یک باشگاه تجاری در سالن بدنسازی خانگی خود بسازید!
  قبلاً تجهیزات تناسب اندام حجیم، گران قیمت و برای همه افراد قابل دسترس نبود و برای دستیابی به برخی وسایل و دستگاه بدنسازی نیاز به عضویت در باشگاه ورزشی بود. اما امروز، به آسانی با مراجعه به سایت ورزشی ایران اسپورتر و کلیک بر روی صفحه محصولات بدنسازی و تناسب اندام، دنیایی از وسایل و دستگاه های بدنسازی کاربردی با قیمت بسیار مناسب جهت خرید آماده هستند. قیمت دستگاه بدنسازی خانگی در فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر با توجه به کیفیت محصول و میزان کارایی آن متناسب بوده و برای هر علاقه مندی قابل انتخاب است.
   

  online chat