• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

چسب و نگهداری راکت پینگ پنگ

  چسب و نگهدای از راکت پینگ پنگ

  راکت های پینگ پنگ با برندهای معتبر قیمت های گزافی دارند که با یک بار هزینه کردن و خریداری بهتر است به خوبی از آنها مراقبت کنیم تا مجبور به خرید زود به زود نشویم. نحوه صحیح نگهداری از تجهیزات ورزشی، ارزش و عملکرد آنها را حین بازی برای استفاده کننده افزایش می دهد. سطح لاستیک راکت به طور منظم باید تمیز شود تا میزان اصطکاک آن برای زدن یک ضربه پیچ به توپ حفظ شود. تمیز کننده های مختلفی برای این کار در بازار وجود دارند. اگر از چوب راکت و رویه راکت ها به خوبی نگهداری شود به طور حتم عمر طولانی تری داشته و همچنین دوام و کارایی آنها نیز افزایش می یابد. اسفنج ها و اسپری های تمیز کننده رویه راکت ها برای از بین بردن گرد و غبار و نیز چربی و آلودگی از روی سطح راکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. لاستیک های رویه راکت در اثر گرمای زیاد و یا سرمای زیاد در معرض آسیب قرار می گیرند و حتی ممکن است چسب آن خراب شود. پس بهتر است همیشه آنها را در دمای مناسب محیط قرار داده و نیز از چسب باکیفیتی برای چسباندن رویه راکت بر روی چوب راکت استفاده کنید. انواع محصولات برای حفظ و نگهداری راکت های پینگ پنگ در بازار موجود می باشند که مواردی را به آن اشاره می کنیم:

  انواع لوازم برای نگهداری درست از لوازم پینگ پینگ

  1. برای خوب چسباندن رویه راکت ها به سطح چوبی دسته راکت نیاز به چسبی باکیفیت و استاندارد می باشد تا در مدت زمان طولانی تری در تمرینات و مسابقات به صورت یکنواخت، راکت قابل استفاده باشد.
  2. نوارهای دور راکت ایده خوبی برای محافظت از لبه های چوب راکت ها هستند که اگر بر حسب اتفاق لبه چوب راکت با میز برخورد کند خدشه ای به آن وارد نشود.
  3. ورق های پلاستیکی که برای حفاظت از رویه راکت ها بر روی آنها قرار می گیرد از نفوذ گرد و خاک به راکت جلوگیری کرده و پس از پایان بازی وسیله ای کارآمد برای مهر و موم کردن راکت محسوب می شود.
  4. نوارهای عرق گیر که به دور دسته راکت ها پیچیده می شوند برای جلوگیری از تعریق دست بازیکن حین ورزش بوده و از لغزیدن راکت در دست ممانعت می کند.
  5. غلتک های مخصوص چسباندن رویه راکت تنیس روی میز بر روی چوب راکت ها نیز از هواگرفتن و چسبیدن نامناسب رویه و ایجاد حباب در زیر آن جلوگیری کرده و به راحتی و خوبی کمک می کند تا رویه بر دسته راکت پینگ پنگ بچسبد.
   

  faq
  پرسش های متداول
  online chat