• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 76631 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 76631 عدد

مدال و کاپ ورزشی

  انواع کاپ قهرمانی و ورزشی

  جام قهرمانی یک وسیله تزیینی است که به عنوان جایزه برای یک پیروزی یا موفقیت اهدا می شود. که شامل دو قسمت بالایی به شکل کاپ به نام تروفی Trophy و قسمت پایین به عنوان پایه می باشد. یک تروفی، یادآوری ملموس و بادوام از یک دستاورد خاص است و به عنوان یک تشخیص یا مدرک شایستگی عمل می کند. این جوایز اغلب برای رویدادهای ورزشی اهدا می شود.
  کاپ قهرمانی می‌تواند گزینه ای باشد برای هدف قرار دادن، به عنوان پاداش یک کار سخت و یا حتی به عنوان نشان افتخار. هر دستاوردی که بخواهید به رسمیت بشناسید، یک جام قهرمانی می تواند کار را به سبک حرفه ای تری نشان دهد. از فینال انجام یک پروژه بزرگ و مسابقات قهرمانی بین‌المللی گرفته تا جوایز غیررسمی، کاپ های قهرمانی نمادی از افتخارات نهایی هستند.
  برنده شدن یک کاپ قهرمانی ورزشی سنتی است که قدمت آن به قرن ها قبل برمی گردد، اما برخی جوایز ممکن است نیاز به چیزی مدرن تر داشته باشند. برگزارکنندگان جام های جایزه معاصر به برندگان خود مدل های متفاوتی از کاپ قهرمانی را برای بزرگداشت موفقیت اهدا می کنند.
  شکل جام های قهرمانی امروزه اغلب جنبه‌ای از همان رویداد را به تصویر می‌کشند، به عنوان مثال در مسابقات بسکتبال، جام به شکل یک بسکتبالیست یا یک توپ بسکتبال است. بسیاری از ورزش های رزمی مانند بوکس، هنرهای رزمی ترکیبی و کشتی حرفه ای از کمربندهای قهرمانی به عنوان جام استفاده می کنند.
  این جام ها در سال های اخیر از جنس های پلاستیکی بادوام و پایه های مرمر ساخته می شوند. این برای حفظ وزنی است که به طور سنتی با جایزه واقعی از لحاظ کیفیت نزدیک باشد.
  جام قهرمانی اسکار با یک انسان تلطیف شده است. جایزه هوگو برای داستان های علمی تخیلی یک سفینه فضایی است. و جوایز ویمبلدون برای قهرمانان انفرادی آن یک جام بزرگ کاپ شکل برای مردان و یک بشقاب نقره ای بزرگ برای زنان است.

  قیمت کاپ ورزشی

  برای به رسمیت شناختن روحیه ورزشکاری و نیز ایجاد رقابت کاری و سرگرمی بین افراد یک مجموعه طیف گسترده ای از کاپ های قهرمانی از طلا، نقره و برنز در ایران اسپورتر قابل انتخاب و خرید آسان می باشد. قیمت کاپ ورزشی با توجه به پک سه عددی از مجموعه محصولات بسیار مناسب بوده و تنوع طرح های موجود، هزینه های متفاوتی دارد ولی ایجاد حس رقابت و رسیدن به این جام، حتما ارزش سرمایه گذاری دارد.

  خرید اینترنتی کاپ ورزشی از ایران اسپورتر

  در فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر، ما طیف وسیعی از کاپ ورزشی ارزان را برای هر رویداد ورزشی، اجتماعی، باشگاهی یا مسابقه ای ارائه می‌دهیم. ایران اسپورتر یکی از فروشندگان پیشرو در فروش کاپ قهرمانی قیمت مناسب است که با خرید کاپ ورزشی متنوع از اندازه‌ها، رنگ‌ها، تم‌ها و سبک‌های مختلف موجود در محصولات سایت نیازهای شما برآورده خواهد شد. ما افتخار می کنیم که مدال ها و کاپ های قهرمانی با کیفیت بالا را به ورزشکاران، برندگان رویدادها و مسابقات از هر نوع ارائه می دهیم.

  online chat