• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 76632 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 76632 عدد

اسکوتر برقی

  انواع اسکوتر برقی (شارژی)

  اگر به خرید هاوربرد فکر می کنید؟ هنگام انتخاب ایده آل، نکات زیادی وجود دارد که باید قبل از خرید اسکوتر برقی در نظر بگیرید. اکثرا بچه ها با دیدن یکی از اسکوترهای شارژی بر روی آن زوم می کنند اما با وجود گران بودن، برای فعالیت های تفریحی لذت بخش و حتی رفت و آمدهای روزانه شما یا فرزندانتان مناسب و عالی خواهد بود.
  این دستگاه ها دارای دو چرخ هستند. وجود یک پلت فرم بین دو چرخ به کاربران اجازه می دهد تا روی تخته بایستند و تعادل خود را حفظ می کند. چهار جزء اصلی وجود دارد که به اسکوتر برقی موتوری اجازه عملکرد می دهند: یک ژیروسکوپ، ریزپردازنده ها، یک باطری، یک موتور.
  ژیروسکوپ با تنظیم شیب هاوربرد به حفظ تعادل کمک می کند.
  ریزپردازنده ها وظیفه تنظیم توان خروجی به چرخ ها را بر عهده دارند.
  باتری نیروی الکتریکی لازم را برای انجام کار اسکوتر شارژی ذخیره می کند.
  موتور با تامین نیروی چرخ ها به تعادل کمک می کند و به برد اجازه می دهد به جلو یا عقب حرکت کند.
  همه این عناصر با هم کار می کنند تا کاربر در هنگام حرکت روی هاوربرد تعادل خود را حفظ کند. یکی از مشخصات اسکوتر برقی این است که برای تغییر جهت، سوارکاران به سادگی با پاهای خود حرکت آن را تنظیم می کنند. قرار دادن وزن به سمت جلو باعث می شود، اسکوتر برقی به سمت جلو حرکت کند در حالی که قرار دادن وزن در پاشنه پا باعث عقب رفتن آن می شود. چرخش با فشار دادن وزن یک پا به سمت جلو و پای دیگر به سمت عقب انجام می شود.
  3 نوع اصلی اسکوتر برقی وجود دارد:
  کلاسیک: این مدل دارای چرخ های کوچکتر بوده و بدنه بدون حالت تعادل هوشمند است. در نوع کلاسیک از ژیروسکوپ برای حرکت و ایستادن سوارکار استفاده می‌شود. برخی از مدل های کلاسیک دارای دسته های بلند برای حفظ تعادل بهتر اسکوترسوار می باشد. اسکوتر برقی تاشو از همین دسته هستند که دسته های آنها در چند سایز قابل تغییر و نیز تاشو می باشند.
  اسکوتر برقی آفرود (Off Road): این هاوربردها دارای چرخ‌های بزرگ‌تر 8 اینچی و موتورهای 350 واتی هستند. آن‌ها می‌توانند تقریباً هر چیزی را که روی آن قرار می دهید، تحمل کنند و برای اسکوترسواران سنگین‌تر مناسب تر هستند.
  اسکوتر برقی تک چرخ (Self Balancing): یک هاوربرد واقعی خود متعادل است. در وسط پلت فرم آن یک چرخ بزرگ وجود دارد. این نوع اسکوتر که اسکیت برد برقی یا Unicycle هم گفته می شود، دارای یک حالت متعادل کننده خودکار است که تخته را با یا بدون سوارکار کاملاً در سطح زمین نگه می دارد. از ژیروسکوپ داخلی خود برای جبران هرگونه کج شدگی استفاده می کند.

  مشخصات اسکوتر برقی(شارژی) و هاوربرد

  به طور کلی، اسکوترهای برقی با شرایط اولیه یکسان ساخته می شوند، اما چندین ویژگی متفاوت دارند. مهمترین چیزهایی که هنگام مقایسه مدل ها باید به آنها توجه داشت: قدرت باتری، سرعت، مواد ساخت و موتورهای داخلی است. هر یک از اینها تأثیرات چشمگیری بر عملکرد هاوربرد خواهند داشت. نکته مهم این است که کدام مدل را خریداری کنیم. صدها مدل برای انتخاب وجود دارد و خریداران ممکن است از حجم زیاد امکانات غافلگیر شوند.
  1. باتری اسکوتر برقی بسیار مهم است. تعیین می کند که هاورکرافت شما چه مدت زمان می تواند شما را حمل کند. برخی از آنها می توانند سرعت خود را برای یک ساعت حفظ کنند در حالی که برخی دیگر ممکن است تا سه ساعت دوام بیاورند. مدت زمان شارژ شدن اسکوتر برقی هم بسیار اهمیت دارد، اینکه چقدر باید منتظر بمانید تا کاملا شارژ شود از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
  2. سرعت اسکوتر برقی را در نظر بگیرید. اینکه آیا سرعت آهسته و آرام را ترجیح می دهید یا به دنبال سرعتی غیرعادی هستید؟
  سرعت بسته به مدل متفاوت است، اما برخی از اسکوترها می توانند به سرعت 11 تا 13 کیلومتر در ساعت برسند. ممکن است در مقایسه با یک وسیله نقلیه موتوری کند باشد، اما وقتی سوار آن می شوید، احساس آهسته حرکت کردن، نمی‌کنید. بررسی ها نشان می دهد که بهترین هاوربردها در محدوده شش تا هشت مایل در ساعت سرعت دارند که این بهترین نوع برای افراد زیر 18 سال است. قبل از خرید اسکوتر برقی، توجه داشته باشید که برای چه کسی و تحمل چه میزان سرعتی قصد خرید دارید.
  3. برد اسکوتر برقی که می خواهید تا کجا پیش بروید، اهمیت دارد. در نظر بگیرید که آیا از هاوربرد برای رفت و آمد یا تفریح ​​می خواهید استفاده می کنید. این می تواند در تعیین اینکه کدام هاوربرد برای شما مناسبتر است، حیاتی باشد. بسیاری از هاوربردها می توانند با شارژ کامل مسافتی حدود 5 تا 11 کیلومتر را طی کنند.
  4. قد و وزن اسکوترسوار علاوه بر ویژگی های اصلی هاوربرد، بسیار مهم است. آنهایی که وزن بیشتری یا قد بلندتری دارند ممکن است برخی از مدل‌ها بهتر از بقیه برابی آنها کارایی لازم را داشته باشد. علاوه بر این، وزن بر طول عمر باتری و برد آن تأثیر می گذارد.
  5. وزن هاوربرد برای زمانی که قصد دارید آن را با خود به جایی ببرید، اهمیت پیدا می کند. بسیاری از اسکوترهای برقی می توانند بین 8 تا 14 کیلوگرم وزن داشته باشند.
  6. سایز محیط چرخ های اسکوتر شارژی را بسته به زمینی که در آن قصد حرکت کردن دارید، توجه کنید. به طور منطقی، چرخ های بزرگتر برای زمین های ناهموارتر مناسبند و چرخ های کوچکتر برای زمین های هموار یا استفاده در زمین های بازی مخصوص اسکوتر عالی هستند و چرخ های فوق العاده بزرگ برای زمین های خارج از جاده ساخته شده اند.

  ♦ بعد از خرید اسکوتر شارژی اول از همه، ایمنی را در نظر بگیرید. زیرا حرکت کردن با سرعت 10 مایل در ساعت بر روی یک دستگاه الکترونیکی شارژ شده توسط باتری لیتیوم یونی می تواند کمی خطرناک باشد. در نتیجه، توانایی کنترل اسکوتر برقی توسط کودکتان را ابتدا بررسی و پوشیدن تجهیزات ایمنی را برای او الزامی کنید.
  ♦ هاوربردها را بدون مراقبت شارژ نکنید. آنها را از وسایل قابل اشتعال دور نگه دارید. فقط از شارژرهای موجود در جعبه محصول برای شارژ کردن اسکوتر برقی استفاده کنید.

  قيمت اسکوتر برقی و هاوربرد

  قيمت اسکوتر برقی کمی گران است، اما اگر قبل از خرید همه چیز را در نظر بگیرید، ارزش هزینه کردن را دارد. ما تضمین می‌کنیم که اگر برای فرزندتان یکی بخرید، در نهایت برای لذت بردن خودتان آن را همیشه قرض می گیرید! توجه داشته باشید که شما برای یک وسیله برقی حمل و نقل شهری هزینه می کنید که یک وسیله تفریحی جذاب هم هست.
  با توجه به مهم بودن ویژگی های ذکر شده هنگام خرید می توانید قیمت اسکوترهای برقی را با هم به خوبی مقایسه کنید و بنا به نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید. بالاتر بودن قیمت مدل های مختلف اسکوتر برقی به دلیل، ویژگی‌های منحصربه‌فرد و سرگرم‌کننده‌ بیشتری است که ارائه می دهند، مانند اسپیکر و بلوتوث و حتی چراغ های LED هوشمند که هر کدام در جایگاه خود کاربردی هستند.

  خريد اسکوتر برقی و هاوربرد از ايران اسپورتر

  انواع اسکوتر برقی و شارژی جدید با کیفیت بسیار عالی و دارابودن همه ویژگی های یک هاوربرد حرفه ای در فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر موجود می باشد. به دلیل معتبر بودن محصولات موجود در سایت ایران اسپورتر، تلاش شده تا بهترین اسکوترهای برقی از انواع مختلف آفرود و کلاسیک و نیز مدل های دسته دار تاشو در مجموعه محصولات سایت وجود داشته باشد تا افراد بتوانند بهترین و مناسب ترین انتخاب را انجام دهند. با خرید اسکوتر برقی از ایران اسپورتر، خیالتان از پرداخت قیمت مناسب مطابق با کیفیت بالای محصول آسوده خواهد بود. ما به شما در انتخاب و خرید بهترین اسکوتر برقی متناسب با سلیقه و نیاز و بودجه خودتان مشاوره می دهیم.

  online chat