• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

راکت پینگ پنگ

  انواع راکت پینگ پنگ

  راکت آماده تنیس روی میز معمولا از چوب لمینت پوشیده شده با لاستیک در دو طرف چوب راکت پینگ پنگ تشکیل شده است. در آمریکا عموما از اصطلاح "paddle" برای راکت تنیس روی میز استفاده می کنند در حالی که اروپایی ها و آسیایی ها اصطلاح "bat" را به کار می برند ولی کلمه "راکت" از طرف ITTF رسما برای آن اعلام شده است.
  اگر به دنبال راکت تنیس روی میز هستید، لازم است انواع مختلف آن را بشناسید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.
  سه نوع اصلی راکت پینگ پنگ وجود دارد: دفاعی، تهاجمی و همه جانبه. هر نوع برای سبک بازی متفاوت طراحی شده است. راکت پینگ پنگ دفاعی معمولاً سبک‌تر و نازک‌تر است، به این معنی که کنترل آن‌ها آسان‌تر اما کندتر از راکت های تهاجمی است که برای ارائه قدرت و سرعت بیشتر طراحی شده‌اند.
  راکت پینگ پنگ از چهار قسمت اصلی تشکیل شده است: دسته، تیغه (چوب راکت)، اسفنج و لاستیک (رویه راکت).
  کیفیت و انواع مواد مورد استفاده برای هر جزء بر نحوه بازی واقعی یک بازیکن پینگ پنگ تأثیر می گذارد. راکت ها را می توان با توجه به کیفیت های مختلف هر جزء به "انواع" مختلف دسته بندی کرد.
  شما همچنین می توانید راکت هایی تهیه کنید که فقط دارای تیغه و لاستیک هستند (بدون اسفنج) و یا حتی راکت هایی که کاملاً چوبی یا پلاستیکی هستند. اما اگر می خواهید واقعاً بازی خود را بهبود بخشید، باید از این نوع راکت ها اجتناب کنید. آنها به سادگی طراحی شده اند تا بسیار ارزان قیمت باشند و مانع ورود بازیکنان معمولی به سطح حرفه ای شوند.
  هنگام انتخاب یک راکت تنیس روی میز، می توانید به سراغ گزینه های از پیش ساخته شده یا سفارشی هم بروید. راکت های سفارشی به بازیکن این امکان را می دهند که تیغه، لاستیک و اسفنج مورد نظر خود را انتخاب کنند و بیشتر بازیکنان حرفه ای اینگونه ترجیح می دهند. با این حال، راکت های از پیش ساخته شده برای مبتدیان کاملاً خوب و ایده آل هستند.
  سازندگان برای چهار جنبه مختلف راکت پینگ پنگ را رتبه بندی می کنند: سرعت، چرخش، کنترل و سختی.
  هر سازنده از مقیاس‌های کمی متفاوت استفاده می‌کند، بنابراین مقایسه رتبه‌بندی سرعت دو راکت پینگ پنگ اصل مختلف از برند‌های مختلف، مهم است. این رتبه‌بندی‌ها عمدتاً توسط تیغه، اسفنج و اجزای لاستیکی راکت تعیین می‌شوند.
  همچنین می توانید راکت ها را بر اساس سبک بازی دسته بندی کنید:
  دفاعی (DEF)
  تهاجمی (OFF)
  همه جانبه (ALL)
  برخی از برندها نیز از علامت مثبت و منفی برای ارائه لایه دیگری از تمایز استفاده می کنند. به عنوان مثال، تیغه OFF+ نسبت به تیغه OFF- تهاجمی تر است.
  این انواع بر اساس سرعت، چرخش، سختی و درجه بندی کنترل متفاوت هستند. تیغه های دفاعی کنترل بر سرعت را ترجیح می دهند، در حالی که تیغه های تهاجمی سرعت را بر کنترل ترجیح می دهند، تیغه های همه جانبه امتیاز متعادل تری دارند.
  بازیکنان تنیس روی میز تفریحی اغلب به نوع راکتی که در یک بازی استفاده می کنند، اهمیت نمی دهند. آنها راضی هستند تا زمانی که راکت خیلی فرسوده به نظر نرسد و بتوانند توپ را از روی تور بزنند. بازیکنانی که به دنبال بهبود بازی خود هستند می توانند از بین انواع راکت های تنیس روی میز، یک راکت پینگ پنگ حرفه ای انتخاب کنند که هر کدام نتایج متفاوتی را هنگام ضربه زدن به توپ ایجاد می کنند.

  قیمت راکت پینگ پنگ

  راکت های آماده عموما توسط شرکت سازنده با رویه راکت های مخصوص بر روی چوب های راکت پینگ پنگ مونتاژ شده اند و قابل جداکردن نمی باشند. همیشه یک طرف راکت ها رویه قرمز و طرف دیگر رویه سیاه دارد. داشتن بهترین راکت پینگ پنگ می تواند تفاوت بین یک پیروزی و یا شکست را به خوبی به نمایش بگذارد. در سال های اخیر، بازار راکت تنیس روی میز گسترده شده و تشخیص راکت های اصل و تقلبی بسیار حائز اهمیت می باشد. به معنای واقعی صدها راکت برای انتخاب وجود دارد. قیمت راکت پینگ پنگ آماده در فروشگاه ایران اسپورتر با توجه به داشتن نمایندگی اصل دونیک، بسیار مناسب و بهترین قیمت راکت تنیس روی میز با وجود اصل و اورجینال بودن کالاست.

  خرید راکت پینگ پنگ از فروشگاه ایران اسپورتر

  برای بازیکنان مبتدی و غیرحرفه ای همیشه استفاده از راکت های آماده تنیس روی میز انتخاب مناسب تری است. زیرا تشخیص یک چوب راکت مناسب و نیز رویه راکت پینگ پنگ متناسب با آن، نیاز به علم کامل دارد و همچنین راکت پینگ پنگ هزینه کمتری برای یک تازه کار در بر خواهد داشت تا پس از تمرین سبک بازی او کاملا مشخص شود. بهترین دسته پینگ پنگ در فروشگاه ایران اسپورتر با توجه به اصل بودن محصول قابل انتخاب و خرید مطمئن است.
  بازیکنان حرفه ای دوست دارند با توجه به سبک بازی خود نوع دسته چوب راکت و رویه راکت پینگ پنگ را خودشان انتخاب کرده و گاهی عوض کنند. رویه راکت ها با توجه به اینکه یک بازیکن دفاعی یا تهاجمی قصد استفاده از آن را داشته باشد، متفاوت می باشند. هنگام انتخاب یک راکت آماده تنیس روی میز میزان ضخامت لاستیک رویه راکت چسبیده به دسته راکت پینگ پنگ و همچنین جنس، راحتی و سبکی چوب راکت و نیز تکنولوژی های به کار رفته در تولید آنها را بررسی کنید که این موارد تعیین کننده میزان کنترل بر توپ و کیفیت محصول می باشند.

  faq
  پرسش های متداول
  online chat