• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

بازوبند و جلیقه شنا

  انواع بازوبند شنا کودک

  بازوبند شنا احتمالاً محبوب ترین و رایج ترین وسیله کمک شنا برای کودکان خردسال و نوپا است. بازوبندها وسایل کمک شناور بسیار ارزان و بسیار بادوام هستند که برای کمک به کودکان خردسال در مراحل اولیه یادگیری شنا ایده آل می باشند. آنها به شناور ماندن بچه ها در آب کمک می کنند و در عین حال به آنها احساس آزادی می دهند و همچنین اجازه می دهند به طور مستقل در استخر پا بزنند و حرکت کنند.
  اگرچه بازوبند شنا بادی حرکات دستها را محدود می کند، اما کودک را نزدیک سطح آب نگه می دارد. این مزیت به کودکان اجازه می‌دهد تا دمیدن حباب‌ در آب و هرگونه آب بازی و آب پاشی را تجربه کنند، که همه اینها بخش‌های حیاتی فرآیند یادگیری شنا برای کودکان هستند. خرید بازوبند شنا برای شناگران مبتدی و گروه های بزرگ کودکان در آب بسیار کاربردی است، چرا که مربی کنترل بهتری بر همه آنها خواهد داشت. مزایای استفاده بازوبند شنای کودکان:
  • انواع بازوبند شنا برای تقویت اعتماد به نفس کودکان خردسال و ایجاد حس آزادی در استخر بسیار عالی است.
  • مقدار کمک ارائه شده توسط بازوبندها را می توان با کاهش تدریجی باد، کاهش داد؛ زیرا شناگر قوی تر و مطمئن تر می شود.
  • هماهنگی دست و پازدن در شنا را می توان با استفاده از بازوبندهای شنا برای حرکات دستها و پاهای کودک تقویت و بهبود بخشید.
  البته توجه داشته باشید که در طی جلسات بعدی و پیشرفت کودک در تمرینات ابتدایی شنا زیر نظر مربی، باید باد بازوبندها کم شود و در ادامه یادگیری در نتیجه آموزش بهتر دیگر از بازوبندها استفاده نشود تا کودک به شنا کردن با اتکا به بازوبند عادت نکند. بازوبندها در حالت ایده آل برای کودکان بیشتر کارایی دارد و برای بزرگسالان حالت شناوری ایجاد نمی کند.
  بازوبندها یا به صورت کاملا بادشونده دورتا دور دست کودک را پوشش می دهند یا دارای دو وجه بادشونده و یک وجه بدون باد و ساده هستند که زیر بازوی کودک قرار می گیرد که در این صورت آزادی بیشتری برای حرکات دست ها در آب وجود دارد.

  انواع جلیقه شنا بادی و جلیقه نجات

  اگرچه بازوبندها بسیار کاربردی هستند، به هیچ وجه کامل نیستند. جلیقه‌ها و ژاکت‌های شنا روی لباس‌های شنا یا مایو پوشیده می‌شوند تا به کودکان کمک کنند هنگام یادگیری شنا به موقعیت طبیعی در آب دست یابند. آنها یک کمک شناور بسیار خوب و کاربردی هستند، بنابراین با کمک تجهیزات شناور شنا به کودک کمک کنید تا سطح ایمنی او در آب افزایش یابد.
  برخی جلیقه های شنا دارای شناورهای قابل جابجایی هستند که می توان آنها را به تدریج با بهبود اعتماد به نفس و توانایی شنای کودک بیرون آورد. همچنین بعضی از جلیقه‌های شنا دارای مزیت UPF برای محافظت از پوست ظریف کودکان در برابر نور خورشید هستند و از نئوپرن ساخته شده‌اند تا کودکان را در آب خنک، گرم‌تر نگه دارند.
  آیا جلیقه شنا همان جلیقه نجات است؟
  خیر، توجه به این نکته مهم است که جلیقه‌های شنا وسیله نجاتی نیستند پس جایگزین مناسبی به عنوان انواع جلیقه نجات شنا نمی باشند. جلیقه‌ نجات برای کمک به افراد شناگر در آب در حالت عمودی که سر بالای آب است، چه در حال حرکت باشند و چه نباشند، طراحی شده‌ است اما جلیقه شنا برای کمک به بچه‌ها در هنگام یادگیری شنا کردن به وضعیت طبیعی بدن در حالت شناور روی آب هستند و در صورت تمایل، آنها را قادر می‌سازند تا زیر آب بروند. شناوری کمتری نسبت به جلیقه نجات و جامپر دارد، زیرا یک وسیله کمکی برای شنا است و نه وسیله ای نجات دهنده. زمان هایی که کنار ساحل یا در پارک آبی هستید برای کودکان از جلیقه نجات شنا استفاده نمایید تا ایمنی بیشتری داشته باشد.
  هنگامی که کودک بتواند صاف بماند و سر خود را بالای آب نگه دارد، آماده است تا یک جلیقه شنا را امتحان کند. برخلاف بازوبندها که دست‌های کودک را بالای سینه نگه می‌دارند و حرکت دستها را محدود می‌کنند، جلیقه‌های شنا به خوبی روی بدن قرار می‌گیرند و به کودکان اجازه می‌دهند، دامنه حرکتی کامل داشته باشند. شما می‌توانید دست‌های کودکتان را بگیرید تا زمانی که جلیقه او را شناور نگه می‌دارد و کودک بتواند پا زدن را یاد بگیرد. زمانی که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرد، می توانید رهایش کنید، زیرا خیالتان آسوده است که جلیقه شنا آنها را شناور نگه می دارد.
  • هنگام خرید جلیقه شنا بررسی کنید که حتما جلیقه دارای یک بند ایمنی در بالای زیپ باشد تا از بازشدن زیپ و لیز خوردن کودکان از جلیقه جلوگیری کند.
  • جلیقه‌ای را انتخاب کنید که از پارچه نئوپرن نرم ساخته شده باشد، زیرا نه تنها گرمای بیشتری را در آب خنک‌تر ایجاد می‌کند، بلکه از چروکیدگی نیز جلوگیری می‌کند زیرا از مواد بسیار نرم هستند.
  • به دنبال جلیقه شنا با محافظت در برابر آفتاب و دارای ویژگی UPF باشید.
  • همیشه هنگام قرار گرفتن در آب یا نزدیک استخر و ساحل بر کودکان نظارت کنید. جلیقه شنا و سایر وسایل کمکی شناور وسایل ایمنی نیستند و نباید بدون نظارت دائمی بزرگسالان استفاده شوند.

  قیمت جلیقه و بازوبند شنا کودکان

  یادگیری شنا یک مهارت کلیدی در زندگی است و بهترین مهارت از همان سنین کم است. بچه‌ها شنا کردن را با سرعت خودشان یاد می‌گیرند، برخی نیاز به حمایت بیشتری نسبت به دیگران دارند، اما در نهایت همه آنها شنا را یاد می گیرند. وسایل شناور زیادی نیز برای ایمن نگه داشتن کودکان نوپا و خردسالان در آب وجود دارد. این تجهیزات باید علاوه بر نظارت بزرگسالان مورد استفاده قرار بگیرد. کودکان هرگز نباید بدون نظارت کنار آب رها شوند.
  قیمت بازوبند شنا بادی ارزان هستند، به راحتی پیدا می شوند و همچنین بسیار بادوام هستند. آنها می توانند به کودکان کمک کنند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و شنا را زودتر یاد بگیرند. قیمت جلیقه شنا بسته به اینکه دارای شناورهای قابل جابه جایی باشند و یا اینکه جنس باکیفیت متناسب با پوست کودک داشته باشند، متفاوت است.

  خرید جلیقه شنا و بازوبند بادی کودک از ایران اسپورتر

  شنا کردن برای کودکان زمان هیجان انگیزی است و همچنین می تواند بسیار دلهره آور باشد، به خصوص اگر کودک از بودن در آب نگران و ترسیده باشد. وسایل کمک شناور مانند جلیقه شنا، ژاکت شنا، بازوبند شنا و تیوپ و حلقه شنا برای حمایت از کودکان در آموزش شنای آسان و افزایش اعتماد به نفس آنها در آب طراحی شده است. در ایران اسپورتر ما برای ایمن نگه داشتن کودکان در آب ماموریت داریم تا با ارائه طیف گسترده‌ای از وسایل کمک شنا مانند بازوبند و جلقه شنا در اندازه های مختلف و تنوع جنس و طرح و نیز گروه های سنی دسته بندی شده، اعتماد والدین و نیازهای کودکان علاقه مند به شنا کردن و آب بازی را برآورده کنیم.
  ما معتقدیم که هر کودک باید بر اساس نیازهای خود از حمایت فردی برخوردار شود تا اطمینان حاصل شود که آنها نه تنها شنا کردن، بلکه چگونه دوست داشتن آب را هم یاد بگیرند. اگر فرزندی دارید که باید شنا را یاد بگیرد، برای خرید محصولات جلیقه نجات شنا و بازوبندهای شنا کودک اصل و اورجینال از برندهای معتبر مانند زاگز و آرنا و ... به فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر سر بزنید.

  online chat