• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

لباس بدمینتون

لباس بدمینتون

یکی از بدترین احساسات در بدمینتون یا هر ورزش دیگری، بازی با لباس های ناراحت کننده است. از تیشرت هایی که در صورت تحرک زیاد و تعریق سنگین می شوند، گرفته تا کفش های ناراحت و سفت. پوشیدن لباس ورزشی بدمینتون نامناسب به شما اجازه نمی دهد بهترین بازی خود را ارائه دهید. بدمینتون در مورد لباس هایی که به طور خاص برای ورزشکاران آن طراحی شده است، از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین، لباس ورزشی بازیکنان بدمینتون اینگونه است که:
بازیکنان مرد بدمینتون شامل پیراهن های پلی استر آستین دار یا بدون آستین، شورت پلی استر، جوراب های ضخیم و کفش بدمینتون می باشد و بازیکنان بدمینتون زن پیراهن های پلی استر آستین دار یا بدون آستین، دامن های پلی استر، شورت های پلی استر یا اسکرت های پلی استر، جوراب های ضخیم و کفش های بدمینتون است. بدمینتون‌بازان معمولاً از لوازم جانبی بدمینتون مانند مچ‌بند، سربند و زانوبند هم هنگام بازی استفاده می‌کنند.
اسکرت های ورزشی زنانه در بدمینتون دارای شلوارک های کوتاه داخلی هستند که تحرک کاملا آزادانه را برای بازیکنان بدمینتون زن فراهم می نماید. جوراب‌های ضخیم و راحت در ورزش بدمینتون به بازیکنان حس راحت تر داده و در عین حال از ایجاد تاول جلوگیری می‌کند. هدبند در عین شیک بودن، مو و عرق را از چشم بازیکن دور می کند. مچ بند، مچ دستان بازیکن بدمینتون را گرم نگه می دارد تا حرکت دست ها روان تر و راحت تر انجام شود.
یکی از ضروری ترین ملاحظات هنگام انجام ورزش بدمینتون این است که در لباستان راحت بمانید. پس باید از پوشیدن لباس هایی که دامنه حرکتی شما را محدود می کند، شما را گرم و آزار می دهد یا شما را سنگین می کند، اجتناب کنید. پس بهترین کار این است که لباس بدمینتون خود را سبک و مناسب انتخاب کنید.
تیشرت بدمینتون از جنس پلی استر تولید می شود، زیرا از مواد قابل تنفس است و با آزاد کردن هوای گرم در حالی که هوای خنک را به پوست بدن بازیکن می‌کشند، به تنظیم گرمای بدن در حین فعالیت کمک می‌کند. لباس ورزشی بدمینتون پلی استر، سبک وزن هستند و هدف آن کاهش وزن بازیکن است تا سرعت عمل بیشتری در بازی بتواند نشان دهد. علاوه بر این، پلی استر نه تنها عرق را از پوست بازیکن بیرون می کشد و آنها را خشک نگه می دارد، بلکه نسبتاً سریع خشک می شود.
برندهای بزرگ بدمینتون پیراهن های پلی استری با طراحی ویژه ای دارند که مملو از فناوری های جدید است. به عنوان مثال، پیراهن یقه دار بدمینتون Yonex دارای یک فیبر آبگریز ویژه است که به انتقال رطوبت از پوست بازیکن به پارچه کمک می کند، همچنین این ماده به طور همزمان به سرعت خشک می شود که احساس گرگرفتگی در اثر تعریق را کاهش می دهد. شرکت های تولید کننده لباس بدمینتون با ارائه فناوری های خاص، آزادی حرکت بازیکن را در طول بازی فعال به حداکثر می رسانند.
در بدمینتون، بازیکنان می خواهند سبک و روان بمانند. در حالی که پیراهن‌های نخی در لمس با بدن راحت‌تر هستند، اما تمایل به جذب گرما و عرق برای مدت طولانی‌تری نسبت به پیراهن‌های پلی استر دارند. هر چه تایم بازی بدمینتون طولانی‌تر شود، احساس سنگینی و مرطوب بودن با گذشت زمان احساس بدی را به طور تصاعدی به بازیکن بدمینتون منتقل می کند.
بازیکنان بدمینتون اگر می‌خواهند آزادی حرکت را به سطح بالاتری برسانند و هیچ ماده‌ای مانع حرکات نوسانی آنها نشود، می‌توانند پیراهن بدون آستین را انتخاب کنند. بدمینتون بازان زن می توانند یک دامن ورزشی پلی استر بپوشند.

قیمت لباس بدمینتون

بدمینتون یکی از سریع ترین ورزش های راکتی است. یک بازیکن واقعی بدمینتون برای به حداکثر رساندن سرعت خود در زمین بدمینتون به لباس های سبک بدمینتون نیاز دارد. بنابراین بهترین و مناسب ترین لباس را از لحاظ سبک بودن و تناسب با بدن، نه تنگ و نه گشاد، انتخاب کنید. قیمت لباس بدمینتون با توجه به جنس پلی استر زیاد گران نیستند ولی برندهایی که از تکنولوژی های پیشرفته در تولید لباس بدمینتون استفاده می کنند، قیمت بیشتری برای لباس های طراحی شده خود در نظر می گیرند. در سایت اینترنتی ایران اسپورتر انواع تیشرت های بدمینتون با طراحی های فانتزی و منحصر به فرد ارائه می شود.

خرید لباس بدمینتون از فروشگاه ایران اسپورتر

فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر، تیشرت های نخی و بسیار باکیفیت فشن لاین را با برند خود تولید و ارائه می کند. همچنین با ایده طراحی عکس های مرتبط با ورزش بدمینتون در مسیر خاص بودن علاقه مندان به این ورزش گام برداشته است. طرح های بسیار جذاب و خلاقانه مربوط به بدمینتون بر روی تیشرت های بادوام فشن لاین متمایز بودن را به هر خانم و آقای علاقه مند به ورزش بدمینتون منتقل می کند. با خرید لباس بدمینتون از ایران اسپورتر خاص بودن در لایف استایل روزمره شما جایگاه ویژه ای پیدا خواهد کرد.

online chat