• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
 • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65423 عدد

توپ پینگ پنگ

  بهترین توپ پینگ پنگ

  شاید فکر کنید، خرید توپ پینگ پنگ باید کار آسانی باشد. اما متاسفانه نه! انواع مختلفی از توپ تنیس روی میز در بازار موجود است. توپ های مسابقه، توپ های تمرینی و توپ های ارزان قیمت که فقط برای سرگرمی هستند. برخی از توپ ها از سلولوئید و سایر توپ ها از پلاستیک غیر قابل اشتعال پلیمری ساخته شده اند. بنابراین برای خرید بهترین توپ پینگ پنگ باید اطلاعات کامل در مورد جنس و سایز آنها داشته باشید.
  از ابتدای خلق بازی هیجان انگیز تنیس روی میز، توپ های پینگ پنگ از جنس پلاستیک و یا چوب پنبه ای بودند. در دهه ۱۸۶۰ و ۱۸۷۰ اولین ماده پلاستیکی مصنوعی به نام سلولوئید که از پراکندگی همگن نیتروسلولز و کافور بود برای تولید توپ های تنیس روی میز مورد استفاده قرار گرفت. سال ۱۹۰۲ جیمز گیب انگلیسی این توپ ها را از ایالات متحده آمریکا به کشورش برد و به علت صدایی که روی میز ایجاد می کرد «پینگ ، پنگ» نام این ورزش شد، اما محبوبیت توپ های سلولوئید فقط تا اواسط قرن بیستم ادامه یافت. پس از آن توپ ها از جنس پلاستیک بر پایه پلیمرهای کاملا مصنوعی به بازار آمدند.
  توپ های سلولوئیدی که از ترکیب نیتروسلولز (قابل اشتعال) و کافور بوده به صورت ورق تولید شده و در یک محلول الکلی داغ قرار می گیرند تا زمانی که نرم شوند. سپس در قالب های نیم کره ای برش داده شده و بعد از آن توسط چسبی بر پایه الکل به هم چسبانده می شوند. توپ های پینگ پنگ بر اساس اینکه چقدر وزن دارند و صاف و بدون درز هستند درجه بندی می شوند.
  انواع توپ تنیس روی میز
  در 20 سال گذشته دو تغییر قابل توجه در توپ های تنیس روی میز رخ داده است. در سال 2000، قطر توپ از 38 میلی متر به 40 میلی متر افزایش یافت. این افزایش اندازه به این دلیل بود که تماشای بازی پینگ پنگ برای تماشاگران جذاب تر شود. توپ بزرگ‌تر کندتر است و کمتر می‌چرخد، که در تئوری باید به معنای رالی‌های طولانی‌تر باشد.
  سپس در سال‌های 2014 و 2015، مواد مورد استفاده برای ساخت توپ‌های تنیس روی میز از سلولوئید به پلاستیک غیرقابل اشتعال تبدیل شد که به عنوان توپ‌های پلاستیکی معروف شدند. این توپ‌ها کمی بزرگ‌تر از توپ‌های سلولوئیدی 40 میلی‌متری هستند، اما تفاوت اصلی در نوع ماده‌ای است که در تولید آنها استفاده شده است.
  در ابتدا کیفیت توپ های پلاستیکی جدید ساخته شده بسیار ضعیف بود، که منجر به ناامیدی و خشم بسیار زیادی در جامعه تنیس روی میز شد. اما در طول پنج سال گذشته، کیفیت توپ های پلاستیکی پلیمری، به خصوص با آخرین مواد ABS، بسیار بهبود یافته است.
  رتبه بندی ستاره ها روی توپ پینگ پنگ به چه معناست؟
  توپ پینگ پنگ استاندراد دارای قطر ۴۰ میلیمتر و وزن ۲.۷ گرم بوده و ضریب بازگردانی آن ۰.۸۹ تا ۰.۹۲ است. توپ های پینگ پنگ در دو رنگ سفید و نارنجی متناسب با رنگ سبز و آبی میزهای تنیس در نظر گرفته شده اند. این توپ ها از هوای طبیعی پر شده و سطح رویی آنها مات می باشد.
  توپ های تنیس روی میز معمولاً به 3 رتبه بندی ستاره های مختلف (1 ستاره، 2 ستاره و 3 ستاره) تقسیم می شوند. به زبان ساده، توپ های 1 ستاره ابتدایی ترین نوع بوده و برای محیط های اجتماعی و بازی های معمولی مناسب هستند. 2 ستاره می تواند برای تمرین و یادگیری مفید باشد و توپ های 3 ستاره گزینه های مناسب تری برای رقابت هستند. توپ‌هایی وجود دارند که با این ستاره‌ها در هر دو خط تفریحی و حرفه‌ای رتبه‌بندی می‌شوند، بنابراین گاهی اوقات مقایسه آنها دشوار به نظر می‌رسد. قیمت توپ تنیس روی میز اصل با امتیاز 3 ستاره بیشتر از انواع دیگر است، چون در مسابقات و برای حرفه ای ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  توپ پینگ پنگ مسابقه ای

  اگر به صورت رقابتی تنیس روی میز بازی می کنید یا تصمیم آن را دارید، قطعا باید از توپ های پلاستیکی جدید تنیس روی میز استفاده کنید. ساده ترین راه برای تشخیص آنها، این است که روی توپ "40+" چاپ شده باشد. علامت + نشان دهنده اندازه توپ پینگ پنگ اصل است. اگر توپ شما فقط 40 را بدون علامت + می گوید، به احتمال زیاد توپ سلولوئیدی قدیمی خواهد بود. مسابقات حرفه ای پینگ پنگ جایی است که بازیکنان به دنبال بهترین توپ موجود با کیفیت هستند. بازیکنانی که به طور منظم در مسابقات باشگاهی، منطقه ای، ملی یا بین المللی به رقابت می پردازند، به دنبال توپی می گردند که به آنها اجازه دهد با بهترین کیفیت توپ پینگ پنگ تمرین کنند. این توپ ها باید دارای تاییدیه ITTF باشند تا از کیفیت سختی، گردی و قوام پرش اطمینان حاصل شود.

  توپ پینگ پنگ تمرینی

  اگر در مورد پیشرفت جدی هستید و به حرفه ای شدن فکر می کنید، داشتن یک جعبه بزرگ توپ تمرینی برای شما بسیار مفید است. این به شما کمک می کند در طول جلسات تمرینی کارآمدتر باشید و زمان کمتری برای برداشتن یک توپ از زمین صرف کنید. می توانید تمرین چند توپی انجام دهید و تمرینات انفرادی خود را بسیار بهبود بخشید. تعداد زیادی توپ تمرینی با کیفیت مناسب در دسترس هستند که بسیار مقرون به صرفه‌تر و برای انجام تمرینات مناسب‌ترند. مجموعه ای از توپ های تمرینی 2 و 3 ستاره وجود دارد که در بسته بندی های چند عددی ارائه می شوند. آنها برای یادگیری ورزش تنیس روی میز عالی هستند. همچنین می‌توانید توپ‌های دو رنگ بخرید که نیمی نارنجی و نیمی سفید با خط تقسیم مشکی هستند. این توپ ها برای یادگیری در مورد چرخش و توانایی دیدن بصری نحوه چرخش توپ پس از ضربه زدن فوق العاده هستند.

  توپ پینگ پنگ تفریحی

  اگر فقط برای کمی سرگرمی بازی می کنید، پس ضروری نیست که با بهترین کیفیت توپ پینگ پنگ بازی کنید و فرقی نمی کند که توپ سلولوئید باشد یا مواد پلاستیکی جدید. اما از خرید توپ پینگ پنگ بسیار ارزان خودداری کنید چرا که آنها جهش چندان خوبی ندارند و به راحتی می شکنند و کیفیت بازی شما را کاهش می دهند. قیمت توپ پینگ پنگ معمولی برای یک بازی تفریحی با دوستان و خانواده بسیار مناسب است.

  قیمت توپ پینگ پنگ اصل

  توپ های تنیس روی میز یک ضرورت مطلق در ورزش پینگ پنگ هستند. در حالی که یک توپ پلاستیکی کوچک ممکن است بسیار ساده به نظر برسد، اما هنوز بین انواع مختلف توپ و موارد استفاده از آنها تفاوت هایی وجود دارد. با وجود توپ های پلاستیکی پینگ پنگ جدید با تکنولوژی پیشرفته، هنوز توپ های سلولوئیدی پرطرفدار هستند. قیمت توپ پینگ پنگ اصل به علت داشتن فناوری های پیشرفته روز دنیا و تاییدیه ITTF گرانتر است ولی برای حرفه ای شدن هزینه ای است که باید پرداخت شود. اگر فقط می خواهید چند توپ پینگ پنگ با دوام خوب، پرش ثابت و قیمت مناسب بخرید، در ایران اسپورتر حتما پیدا خواهید کرد.

  خرید توپ پینگ پنگ از فروشگاه ایران اسپورتر

  هر توپ باید استانداردهای مناسب برای بازی در سطح حرفه ای را رعایت کند. این بدان معنی است که انحراف استاندارد واریانس اندازه گیری بین هر توپ، کمتر قابل توجه است و شما می توانید انتظار داشته باشید که همه توپ ها دارای استاندارد بالایی از عملکرد مشابه باشند.
  توپ های تایید شده به طور خاص به ITTF ارسال می شوند تا مراحل تایید را طی کنند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که آنها با کیفیت ترین توپ برای هر برندی هستند. توپ‌های پریمیوم در رقابت‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  ایران اسپورتر با دارابودن نمایندگی اصل فروش محصولات برندهای معتبر جهانی در این رشته ورزشی توانسته است بهترین توپ های پینگ پنگ اصل را با بهترین کیفیت به بازیکنان و علاقه مندان به پینگ پنگ ارائه کند. در فروشگاه ایران اسپورتر توپ های پینگ پنگ برای بازیکنان تنیس روی میز در تمام سطوح وجود دارد و متناسب با نیازتان می توانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

  faq
  پرسش های متداول
  online chat