ارسال رایگان سفارشهای بالای 200 هزارتومان
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151701 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 151701 عدد

میز پینگ پنگافزودن به مقایسه
افزودن به مقایسه
افزودن به مقایسه

اطلاعات مفید برای خرید میز پینگ پنگ

در سال ۱۸۹۰ دیوید فاستر اولین میز پینگ پنگ را در انگلستان ساخت و به نام خود ثبت کرد. این میزها از جنس چوب بوده و به غیر از تور جداگانه وسط میز دو تور دیگر در درازای سمت چپ و راست میز به عنوان محافظ تعبیه شده بودند که به مرور آنها از کناره های میزها حذف شدند. ميز پينگ پنگ به شكل مستطيل بوده و طول آن ۲.۷۴ سانتیمتر و عرض ۱.۵۲ سانتیمتر است كه از سطح زمين ۷۶ سانتيمتر ارتفاع دارد. ميز پینگ پنگ با يك تور مستطیلی به ارتفاع ۱۵.۲۵ سانتيمتر و طول ۱۸۳ سانتيمتر از وسط به دو نيمه مساوی تقسيم شده است. از سال ۱۹۹۰ استفاده از میزهای پینگ پنگ با رنگ های مختلف مورد آزمایش قرار گرفت و تا قبل از آن فقط رنگ های سبز و خاکستری برای این میزها استفاده می شد.

رنگ سطح رویی میز می بایست با کفپوش سالن، دیوارها و رنگ های پس زمینه منطقه بازی کنتراست می داشت. به علت قرمز بودن رنگ کفپوش ها رنگ آبی مات بعد از رنگ سبز از طرف فدراسیون جهانی تنیس روی میز مورد استقبال قرار گرفت. که اولین بار رنگ آبی در میزهای تولید شده کمپانی DHS دیده شد. سطح رویی ميز به رنگ سبز یا آبی بوده با خطوط سفيد خط كشی شده و می بایست از هر نظر مسطح و صاف باشد، پس برای خرید میزهای پینگ پنگ، اکنون میزهای پینگ پنگ از جنس چوب، پلاستیک، فلز، بتن، فایبرگلاس تولید می شوند که فقط میرهای چوبی تا ضخامت حداکثر ۳۰ سانتیمتر در مسابقات رسمی قابل استفاده می باشند. میزهای پینگ پنگ در انواع فضای داخل و فضای باز، چرخ دار و ثابت، بدون پایه و فانتزی و ... در بازار به فروش می رسند. دقت کنید که میزهای مورد تایید ittf دارای لوگوی همین فدراسیون بر روی فریم ها و یا چرخ های میز می باشد.

برای مشاوره خرید میزهای پینگ پنگ و شناخت و تشخیص اصل و مرغوب بودن این میزها با شماره های ما در سایت ایران اسپورتر تماس بگیرید.