هرجای ایران فقط 5 هزار تومان هزینه ارسال کالای زیر 10 کیلوگرم
  • شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۵۴۰۲۱۰۰۰
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 103535 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 103535 عدد

میز پینگ پنگ

اطلاعات مفید برای خرید میز پینگ پنگ

در سال ۱۸۹۰ دیوید فاستر اولین میز پینگ پنگ را در انگلستان ساخت و به نام خود ثبت کرد. این میزها از جنس چوب بوده و به غیر از تور جداگانه وسط میز دو تور دیگر در درازای سمت چپ و راست میز به عنوان محافظ تعبیه شده بودند که به مرور آنها از کناره های میزها حذف شدند. میز پینگ پنگ به شکل مستطیل بوده و طول آن ۲.۷۴ سانتیمتر و عرض ۱.۵۲ سانتیمتر است که از سطح زمین ۷۶ سانتیمتر ارتفاع دارد. میز پینگ پنگ با یک تور مستطیلی به ارتفاع ۱۵.۲۵ سانتیمتر و طول ۱۸۳ سانتیمتر از وسط به دو نیمه مساوی تقسیم شده است. از سال ۱۹۹۰ استفاده از میزهای پینگ پنگ با رنگ های مختلف مورد آزمایش قرار گرفت و تا قبل از آن فقط رنگ های سبز و خاکستری برای این میزها استفاده می شد.

رنگ سطح رویی میز می بایست با کفپوش سالن، دیوارها و رنگ های پس زمینه منطقه بازی کنتراست می داشت. به علت قرمز بودن رنگ کفپوش ها رنگ آبی مات بعد از رنگ سبز از طرف فدراسیون جهانی تنیس روی میز مورد استقبال قرار گرفت. که اولین بار رنگ آبی در میزهای تولید شده کمپانی DHS دیده شد. سطح رویی میز به رنگ سبز یا آبی بوده با خطوط سفید خط کشی شده و می بایست از هر نظر مسطح و صاف باشد، پس برای خرید میزهای پینگ پنگ، اکنون میزهای پینگ پنگ از جنس چوب، پلاستیک، فلز، بتن، فایبرگلاس تولید می شوند که فقط میرهای چوبی تا ضخامت حداکثر ۳۰ سانتیمتر در مسابقات رسمی قابل استفاده می باشند. میزهای پینگ پنگ در انواع فضای داخل و فضای باز، چرخ دار و ثابت، بدون پایه و فانتزی و ... در بازار به فروش می رسند. دقت کنید که میزهای مورد تایید ittf دارای لوگوی همین فدراسیون بر روی فریم ها و یا چرخ های میز می باشد.

برای مشاوره خرید میزهای پینگ پنگ و شناخت و تشخیص اصل و مرغوب بودن این میزها با شماره های ما در سایت ایران اسپورتر تماس بگیرید.
 

online chat