• شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰-۱۹
  • ۰۲۱-۶۶۴۵۴۵۹۵
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد
تعداد کالاهای موجود در انبار در حال حاضر 65422 عدد

اسکوتر

خرید اسکوتر معمولی کودک و بزرگسال از ایران اسپورتر

 

اگر به دنبال خرید اسکوتر معمولی برای فرزند خود هستید و با اصطلاحات گیج کننده روبه رو شده اید و مطمئن نیستید چه مدل اسکوتر می تواند برای کودک شما مناسب باشد، برای پایان دادن به سردرگمی خود با ما همراه شوید. ایران اسپورتر با مجموعه ای از اسکوترهای کودک و بزرگسال و تضمین بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت را برای ارائه محصولات در نظر گرفته است. 

خرید اسکیت کفشی بچه گانه و بزرگسال از ایران اسپورتر

انواع اسکوتر ساده بچه گانه و بزرگسال

 

اولین تصمیم هنگام انتخاب و خرید اسکوتر ساده، توجه به نوع آن است که با سن شخص استفاده کننده تناسب داشته باشد. اسکوترهای سه چرخ برای کودکان زیر 5 سال، هم مناسب تر است و هم استفاده آسانتری دارد. این مدل از اسکوترها ثبات بیشتری داشته و برای کودک ایمن تر می باشد. اسکوترهای سه چرخ، هم مدل دوچرخ در عقب و یک چرخ در جلو و هم بالعکس دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب در بازار فروش اسکوتر موجود هستند که هر چه چرخ ها بزرگتر بوده و قسمت دوچرخ کنار هم در عقب یا جلو فاصله بیشتری داشته باشند، کنترل آنها نیز راحت تر است. البته سایز چرخ های بزرگتر در اسکوتر با یک لگد پا و هل دادن سرعت بیشتری می گیرند. 
اسکوترهای دو چرخ از حدود 5 سالگی به بالا طرفداران خود را پیدا می کنند و البته سنین کم در صورت مهارت داشتن و تسلط کامل بر اسکوتر سواری قادر به راندن اسکوترهای دوچرخ هستند.
اسکوترهای بچه گانه بسیار سبک وزن طراحی می شوند تا کودک بتواند در فضای باز مانند پارک ها، بسته به توانایی خود از ترفندها و پرش های کوتاه و شیرین کاری های کودکانه، استفاده کند. مسلما یک اسکوتر کودک قادر به تحمل وزن بزرگسالان را نداشته و ممکن است در سواری و ضربات پای بزرگترها آسیب دیده و از شکل طبیعی خارج شوند.
قطر استاندارد چرخ های اسکوتر معمولی بین 100 تا 110 میلی متر بوده که هم برای راندن و هم انجام ترفندهای کودکان مناسب است. البته اندازه مختلف قطرها، کارایی های مختلف داشته که بنا به مهارت شخص، قابل استفاده می باشد.
در بسیاری از اسکوترهای سه چرخ اصطلاح مکانیزم هدایت شونده ذکر شده که مفهوم آن اینست کسی که سوار بر اسکوتر می باشد برای رفتن به سمت چپ باید خودش به چپ متمایل شود و نیز برای راست رفتن به سمت راست بچرخد. یعنی جابه جایی دست ها و فرمان اسکوتر تاثیری در تغییر جهت نخواهد داشت. که این مدل برای کودکان تجربه یک سفر هیجان انگیز را رقم می زند. البته اسکوترهای دارای مکانیزم هدایت فرمان هم برای مدل های دوچرخ و هم گاها سه چرخ نیز استاندارد است.
اسکوتر ساده سبک وزن برای کودکان کوچکتر کاربردی تر بوده چرا که کنترل و مانور را برای آنها آسان تر می کند. همچنین جابه جایی و گرفتن آن برای والدین نیز زمانی که کودک دیگر تصمیم به سوار شدن ندارد، راحت تر است. اسکوتر سنگین وزن به معنای قویتر بودن آن است که با افزایش وزن اسکوتر ظرفیت وزن قابل تحمل آن نیز بیشتر می شود که مسلما در اسکوترهای بزرگسال، که نیاز به تحمل وزن بیشتر و همچنین بدلکاری های شخص سوارکار دارد، اسکوتر سنگین تر استفاده کاربردی تری دارد. البته یک سری اسکوترهای مخصوص هنرهای نمایشی هستند که مواد بسیار محکمی دارند و در عین حال سبک بوده و برای حرفه ای ها مناسب است و البته قیمت های بالاتری دارند.
اصطلاح اسکوترهای کروز همان اسکوترهای قدیمی هستند که با پازدن به جلو هل داده می شوند و برای افراد مبتدی و بازی در پیاده روها و پارک ها و زمین های هموار طراحی شده اند.

انواع اسکیت بردهای حرفه ای و مبتدی را در ایران اسپرتر ببینید: خرید انواع اسکیت برد

حدود قیمت اسکوتر های معمولی کودک و نوجوان

در هنگام خرید اسکوتر معمولی برای کودک خود مسلما قبل از در نظر گرفتن قیمت اسکوتر ، کیفیت آن و نیز متناسب بودن آن با سن کودک خود را بسنجید تا گزینه مناسب تر را بتوانید انتخاب کنید. میزان قدرت نگهداری وزن کودک بر روی اسکوترهای باکیفیت ایران اسپورتر کاملا استاندارد بوده و مسلما انتظار یک بزرگسال را برای سواری گرفتن تامین نمی کند. از آنجا که اسکوترهای حرفه ای باید سبک وزن و نیز مستحکم باشند، مسلما گرانتر از اسکوترهای ساده بوده و کارایی بالاتری دارند. قیمت اسکوتر به مدل، کیفیت و کارایی بستگی دارد و بر این اساس در قیمت های متفاوتی عرضه می شود که مسلما می توانید متناسب با بودجه درنظر گرفته شده خرید رضایتمندی داشته باشید.

online chat